1231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Grmanska ozvucena akusticna gitara AXSMAN

Prodavam akusticna ozvucena gitara od germansko proizvodstvo. Gitarat...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 14:00Harley Benton Les Paul Left Hand

Elektricna gitara Harley Benton Les Paul za levoraki gitaristi. Gitar...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:58FENDER vintage bridge saddles 099-2051-000 Za Stratocaster

FENDER American vintage nickel bridge saddles 099-2051-000 Za Strato...


50 €
или предлог цена
Денес 13:25Novo gitarsko pojacalo CARIER 15W

Preubavo, novo i ekstra funkcionalno pojacalo Karier.


50 €
или предлог цена
Денес 11:44Germanska akusticna gitara Klasik

Prodavam odlicno socuvana akusticna gitara od germansko proizvodstvo....


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Денес 11:43Elektricna gitara SLAMER by Hamer

Prodavam olicno zacuvana el gitara SLAMER od indonezisko proizvodstvo...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Денес 11:43Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба контакт...


1.000 €
или предлог цена
Денес 11:17Loopstation BOSS RC-505

Се продава Loopstation BOSS RC-505, купен во Roland. Уредот е буквалн...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

Вчера 23:20  НОВ ОГЛАС

Pilotka Electro Voice so resiver

Koristen malce.Vo top sostojba..Zvuk i perfomansi podobri od SHURE za...


380 €
или предлог цена
Вчера 17:44UNIVERZALEN STATIV-DRZAC ZA ZVUCNIK "SPS-502M"

ODGOVARA ZA SITE MODELI NA KARAOKE ZVUCNICI PODESUVANJE NA VISINA O...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35torbica za korg pa5x

torbica za korg pa5x


65 €
или предлог цена
Вчера 15:45  НОВ ОГЛАС

korg triton Tr

korg triton Tr


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Вчера 15:44  НОВ ОГЛАС

stalak za mob ..tablet

stalak za mobilen ,tablet


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 15:43  НОВ ОГЛАС

Pioneer resiver so radio i zvucnici

Pioneer resiver so radio i zvucnici Edinstven sopstvenik, odlicno za...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:29Се продава Honner фрула

Се продава Honner фрула Во одлична состојба


6.000 €
или предлог цена
Вчера 14:03Roland Quad Capture - 4in/4out

Ima oficijalni drajveri za win10 i win11. Sostojbata na audio kar...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 11:32Maxon GE-601 (Made in China)

Pedala Maxon GE-601 (Kineska) si funkcionira i zvuci odlicno. bez...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:32Piano Sabel Pijano Пијано Пиано Пијанино Клавир Klavir

SABEL Upright Piano Swiss Made Renner механика Цена 699,- евра ...


699 €
или предлог цена
Вчера 10:48Korg i3

Се продава Korg i3


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
25 сеп 17:08Kupuvam stari i osteteni gitari

Otkupuvam stari i osteteni akusticni gitari


1 €
или предлог цена
25 сеп 11:41iznajmuvam ozvucuvanje

Iznajmuvam Ozvucuvanje Powermate 3 & FBT HiMaxx 60


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

25 сеп 11:20Jolana Diamond- Les Paul De Luxe

Prodavam mnogu retka i vo sovrsena sostojba ceska el.gitara od 1962 g...


9.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:08OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

25 сеп 09:34Borsini Bayan P konvertor bariton bas

Klavirska harmonika Borsini, četvoroglasna, produžena klavijatura 45 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

24 сеп 12:44Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:15Bugari 289 ARS C4 konvertor bariton bas

Klavirska harmonika Bugari, četvoroglasna, dve kabine, produžena klav...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

24 сеп 12:01Se prodava NUMARK MIXDECK

Se prodava NUMARK MIXDECK Mozhe da se koristi cd,usb,ipod i kako con...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

24 сеп 11:50Pijanino

Pijanino vo faza na restavracija .Odnovena mehanika I denferi.


350 €
или предлог цена
24 сеп 10:57Harmonika Weltmeister Serino 120 basa FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Serino • 👌 Хармониката е во ор...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 20:36Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 13:18Harmonika Hohner Lucia IV FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Hohner Lucia IV P • 👌 Хармониката е во бес...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 13:18Unikatna harmonika STARA PREKU 70 GODINI

Se prodava harmonika stara preku 70 godini marka: SIBILLA BRAND! -I p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 13:18Harmonika Weltmeister Caprice SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Caprice • 👌 Хармониката е во бес...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 13:18KORG PA600

Prodavam KORGPA600 aranzer vo dobra sostojba so najnovi setovi i ritm...


550 €
или предлог цена
23 сеп 11:54Harmonika Weltmeister Stella

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌Во потполно исправна...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 09:59Prodavam risiver Onkyo

Prodavam risiver Onkyo cena 3000 den


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

22 сеп 21:22Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

22 сеп 19:41Profesionalna dvokabinska harmonika Weltmeister S5

Се продава двокабинска хармоника: • Weltmeister S5 • 👌 Одличен инстр...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

22 сеп 19:40Хармоника за сите генерации!

🕺Хармоники за сите генерации 💃 -Ви нудиме голем избор на хармоники ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

22 сеп 19:40Piano Sauter S-118 Пијано Пиано Пијанино Pijano Pijanino

Пијанино SAUTER S-118 Premium Upright Piano (Made in Germany) Цена...


2.999 €
или предлог цена
22 сеп 19:13Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам