Подкатегорија:
                   
300 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Skii SALOMON 160 sm

Free ride SPACE FRAME SC 110 73 99 R15.9


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:20Kaciga

Kacigata e vo prilicno dobra sostojba •Cena 1200 den (prakjam i po ka...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:01Snowboard Wild Duck

💥Snowboard/ daska Wild Duck 150cm po povolna cena • Vezovi vo isprav...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:01DETSKI SKI KOMPLET EXTRA

Se prodavaat EXTRA ZACUVANI DETSKI Skii VOLKI 100 sm Cizmi NORD...


1 €
или предлог цена
Денес 10:53Se prodavaat skii!!!

Fischer sc 173 cm - 6000 den Fischer rc 175 cm - 7000 den Head xrc ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:11Lange XT Free 130 Alpine Touring

Lange XT Free 130 Alpine Touring Ski Boots 2020 https://www.sports...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Денес 01:33Nordica ски чевли

Се продаваат ски чевли NORDICA во добра кондиција. Големина 30,0-30,5.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:33Cevli i Ski

Alpina Cevli 44-45 zacuvani


50 €
или предлог цена
Вчера 17:02cizmi za snowboard konduri

odlicni


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:58Продавам чевли за скијање

cizmi za skijanje techno pro 289mm


600 €
или предлог цена
Вчера 13:55  НОВ ОГЛАС

Продавам чевли за скијање

cizmi za skijanje 260mm


800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:54  НОВ ОГЛАС

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Burton Selen 157 cm. so novi vezovi Burton!!!

Snowboard Burton Selen mnogu socuvan so gans novi vezovi Burton!!! Se...


350 €
или предлог цена
Вчера 12:41Naocari novi od Svajcarija!!!

Naocari novi od povejke brendovi !!! Prajkam I po kargo!!! Javete se ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40Ски-Даски-Ски-чевли-Ски-штеки

Се продава зимска опрема по поволни цени голем избор контакт на тел:0...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:24Ski Fischer

Visina 168cm Skite se vo odlicna sostojba, minatata godina na kraj s...


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
Вчера 12:08Snowboard nitro 137sm

Snowboard nitro komplet so vezoj 137sm


160 €
или предлог цена
Вчера 11:18SNOWBOARD ekstra ceni

snowboard dolzini od 1.50 do 1.60


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:53Snowboard Stuf Conquest

Snowboard Stuf Conquest 164cm Vezovi Burton 077-898-691 Martin


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:04Snowboard Rossingol Retox

Snowboard ROSSINGOL RETOX 150cm Vezovi Raiden Zero 077-898-691 Ma...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:04Snowboard Nitro Titan48

Snowboard Nitro Titan 48 148cm 077-898-691 Martin


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:03Skii marka Head

Se prodavaat skii marka Head super shape 150sm. Cena 70eur Скии м.Хе...


70 €
или предлог цена
Вчера 07:34Ski snowboard i cizmi za niv NAJPOVOLNO!!!

Ski uvoz od Svajcarija po najdobri ceni vo Bitola. Skii i snowboardi...


70 €
или предлог цена
25 ное 22:01Skii snowboard i cizmi za niv NAJPOVOLNO!!!

Oprema donesena od Svajcarija vo odlicna sostojba po najpristapni cen...


10 €
или предлог цена
25 ное 22:00Skii Cevli Steki Kacigi i sekakva sportska oprema

Prodavam ili menuvam sekakva zimska sportska oprema, ogromen izbor na...


По Договор
или предлог цена
25 ное 21:41Prodavam cizmi za bordanje

Prodavam cizmi za bordanje br36 i br 44 1/2


1.000 МКД
или предлог цена
25 ное 18:55Detski naocari Briko

Dobro socuvani


1.200 МКД
или предлог цена
25 ное 18:01Jakna BRUGI

Jaknata e broj 176


2.800 МКД
или предлог цена
25 ное 18:01Technica ski cizmi

Polovni i vo odlicna sostojba. Br na cizma 44


2.000 МКД
или предлог цена
25 ное 15:42Krovni nosaci

Se prodavaat krovni nosaci Menabo koristeni edna nedela. Nosacite mom...


4.000 МКД
или предлог цена
24 ное 15:24Quicksilver jakna, ventijaga

Koristena nekolku sezoni bez tragi na nosenje. Kupena od Anglija Gr...


4.500 МКД
или предлог цена
24 ное 11:08Ски опрема

Се продаваат👇👇👇 Тел.076894307 Ски -Atomic Beta v7.24 (170)-40...


По Договор
или предлог цена
24 ное 09:40Ski oprema

Se prodava polovna ski oprema Atomic, Rossignol, Volkl, Nordica, Elan...


1 €
или предлог цена
24 ное 08:58Detski ski cevli - konduri

Detski ski cevli - konduri 20-20.5 odgovaraat na 31/32


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
23 ное 17:56Atomic Redster SL 155 FIS

Atomic Redster SL 155 FIS Екстра скии, во одлична состојба


9.000 МКД
или предлог цена
23 ное 17:33SKAFANDER ZA ZIMSKI SPORTOVI

POTPOLNO NOV XL NE PROPUSTA NI VETER NI VODA ODLICEN KVALITET


7.500 МКД
или предлог цена
23 ное 16:18SKIORSKI PANTOLONI

Се продаваат скиорски пантолони многу малку носени, да неречам нови. ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
23 ное 16:04Fischer RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit 2018

Moze da se pravi korekcija na cizmata vo sportbike-Skopje Product ...


339 €
или предлог цена
23 ное 15:59Облека, нараквици и кацига за скијање

Продавам детска облека за скијање Columbia донесена од Америка, 10 до...


2.500 МКД
или предлог цена
23 ное 15:15Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам