2985 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 20:29Промовирано

Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Промовирано

Се продава земјиште (Чекоштина - Охрид)

Се продава нива со одлична местоположба во населба Чекоштина во Охрид.


По Договор
или предлог цена
22 мар 21:46Промовирано

PRIJATEN SMESTAJ ZA VAS ODMOR

CENETI GOSTI! NASITE SOBI SE ZAGREVAAT SO PANELNI GREALKI NA ZIDOT...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:08ЧОЈС-Podzemna Garaza vo centar(Do Opstinata)

Se prodava podzemna garaza vo centar(Do Opstina Ohrid)so povrsina od ...


20.000 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

Вчера 21:27ЧОЈС-Plac Velestovo (pod restorant Bravo)

Se prodava ili zamenuva plac vo Velestovo (odma pod restoranot Bravo)...


40 €
или предлог цена
Вчера 21:26ЧОЈС-Plac vo Velestovo

Se prodava plac vo Velestovo so vk.kvadratura od 450 m2,so pristapen ...


70 €
или предлог цена
Вчера 21:25ЧОЈС-Kuka vo Pestani pred Hotel Desaret

Se prodava kuka na atraktivna lokacija vo Prstani (pred Hotel Desaret...


250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:25ЧОЈС-Plac vo Orman

Se prodava plac vo Orman ,odma na samiot pocetok so vk kvadratura od ...


20 €
или предлог цена
Вчера 21:25Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka

Se izdava deloven objekt so povrsina od 50 m2 na prizemje vednas do p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 20:46Se prodava deloven objekt vo T.C. Trudbenik - Ohrid

Se prodava deloven objekt so povrsina od 115 m2 vo T.C. Trudbenik - O...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:46Stan Ohrid blisku do ezero I carsija

Se prodava stan vo Ohrid, ul. Krum Tocko na pet minuti od ezero I 7-8...


62 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:56Luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid

Se prodava luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid so pogled na ezero. Kukat...


200 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 19:56Stan so dvorce vo Daljan, Ohrid

Se prodava renoviran stan prizemje so dvorce vo Daljan, Ohrid. Stano...


58 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:56Stan vo strog centar na Ohrid

Se prodava stan strog centar na Ohrid so neprecen pogled na planinata...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:56DELOVEN PROSTOR na KEJ OHRID

Delovniot prostor e senamenski i lesno prilagodliv za razni nameni ...


485 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 19:43URBANIZIRAN PLAC vo OHRID

Placot e vo Vidobista, so prekrasna markica, vo osnova 90m2 a na site...


12.150 €
или предлог цена
Вчера 19:43ДУЌАН ВО ЧАРШИЈА

Od delovniot prostor, koj se naogja vo samata Ohridska Carsija, se iz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 19:37Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:35SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 19:04Se prodava niva vo Leskoec 1800 m/2

Се продава земјоделско земјиште 1800 м/2. Зејмиштето се наоѓа во мес...


23 €
или предлог цена
Вчера 18:59niva vo s. Orovnik

Se prodava niva vo s.Orovnik vo povrsina od 2390 m2 na patotOhrid - S...


30 €
или предлог цена
Вчера 18:55KUPUVAM TROSOBEN STAN

Se kupuva trosoben stan Realna cena!!! Ponuda na: 077 705 715 (Sam...


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:24PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI! NASITE SOBI SE ZAGREVAAT SO PANELNI GREALKI NA ZIDOT...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:43Ohrid-se izdava stan do ezero vo centar

Ohrid-se izdava celosno opremen stan so obezbeden besplaten parking d...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:16IZDAVAM STAN VO STROG CENTÀR

Stanot se izdava i e vo center trosoben nov so dve spalni ...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:11СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:47Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20 €
Вчера 14:44ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на сама ул. Питу Гули, (влашка мала) во Охрид. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
75.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:44IZDAVAM NAMESTEN STAN 1KAT 60M Centar Ohrid

Se izdava za podolg period NAMESTEN stan 1 kat lociran pomedju Ohri...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:25Продавам две ниви-парцели

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Ни...


7 €
или предлог цена
Вчера 14:07СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 44М2

Се продава нов стан 44м2 , високо приземје на улица Галичица. Во стан...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:44  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 49М2

Се продава нов стан 49м2 на 3 спрат. Во станот може веднаш да се всел...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:41  НОВ ОГЛАС

Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Вчера 13:39Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:31СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 66М2

66м2, 4 спрат, дневна со кујна, 2 спални. Во станот може веднаш да се...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:30  НОВ ОГЛАС

# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

---140.000 evra postedna cena --- SE PRODAVA trosoben proshiren stan...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Се издава вила на самиот Кеј | Se izdava villa na samiot kej

Се издава вила на самиот Кеј, на само 5 минути од центарот. Објектот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Stan vo Ohrid - Стан во Охрид

Се продава стан, 99м2 на улица АСНОМ во Охрид. Станот има југо-источн...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:57Се продава дуќан во стара охридска чаршија

Се продава дуќан во стара охридска чаршија. По+2К+Пк Контакт:07562...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 12:53Kamelija Stan vo Lagadin 39m2,so pogled na ezeroro

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava stan vo Ohrid vo nas. ...


1.650 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:44Kamelija,stan 36m2,visoko priz.Raca,so spalna

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so golem...


1.400 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:44Se izdava stan za vikend i praznici

Se izdava namesten dvosoben stan za praznici i vikendi.Stanot raspola...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:34  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам