Охрид
                           
394 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на сама ул. Питу Гули, (влашка мала) во Охрид. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 16:47Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:37Kukja na ubava lokacija

Se prodava kukja na glavniot pat za sv.Naum vo Peshtani blisku do eze...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:46Se izdava stan soba apartman

Se izdava kompletno namesten moze i na den i mesecno i godisno.Poveke...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:44Се продава куќа

Се продава куќа во Охрид на ул.Ристо Чадо. Куќата се состои од призем...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 22:55SE PRODAVA KUKJA POD SAMOILOVA TVRDINA

EKSKLIUZIVNA PONUDA... "Prima Nedviznosti" od Ohrid nudi na prodazba ...


330.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 15:59Се продава куќа

Се продава Куќа со земјиште со вкупна површина од 556 м2 од кои под о...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 15:29Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 12:16ЧОЈС-Renoviraka kuka na ul.Budva

Se prodava celosno Renovirana (vo 2019 )Godina poseduva dva vleza i ...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 12:07Prodavam Vila Sveti Naum Ljubanista

Prodavam familijarna Villa vo Sveti Naum Ljubanista vo najub...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 11:32Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


78.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
79.000 €
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 11:12Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 10:13Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 10:12Kukja

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2 BROJ ZA kontakt 070-297-107 BR...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 07:37Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

31 мар 01:09Se prodava kuka vo nas. Velgosti

Atraktivna lokacija, neposredno do Osnovnoto Uciliste, prostorii Pet,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мар 22:06Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мар 15:18Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мар 10:33Apartmani Star Grad

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ez...


2 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мар 08:46Куќа

K.P. 7559/1


65.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70.000 €
Охрид

Куќи / Вили

30 мар 06:26Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мар 05:52ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 97/14 Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и д...


67.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 21:28ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

Шифра Д 100/16 Се продава нова (невселувана) куќа со површина од ...


96.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 21:28Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Се издава вила на самиот кеј на Охридското Езеро Вилата е нова градба...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 20:08Se izdava

Se izdava mozno e i za podolg period cena po viduvanje i zavisno od v...


3 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 17:30***** Капитал ***** Куќа со дворно место Косел

Куќа со дворно место на границата помеѓу Лескоец и Косел, наспроти фа...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 14:32*** Капитал *** Луксузна Вила со поглед на езеро во Мегдани

Ексклузивна понуда: Луксузна вила во Охрид, во елитната населба "Ме...


330.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 14:32Се продава луксузна вила-хотел

Се продава вила на само 2км од центар и 400м од езеро Вилата распола...


2.150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мар 02:23Се продава куќа во Охрид

Се продава куќа на улица Крсте Мисирков 40/42, после Крст џамија, на ...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 15:42Угостителско Хотелски Објект во Лагадин

Хотелот е лоциран во Туристичката населба Лагадин, Прва линија на ез...


2.000.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 13:47Се издава вила на самиот Кеј | Se izdava villa na samiot kej

Се издава вила на самиот Кеј, на само 5 минути од центарот. Објектот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 13:00Kukja od 350 m2

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje. Cist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мар 11:44Куќи во Охридската чаршија

Се продава спрат од куќа 116 квадрати во строг центар на Охрид на сам...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 мар 21:58Куќа наспроти Аеродромот

Куќата е новоградба, и има голема гаража(склад), Парцелата е 1400 м2...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 мар 10:06Куќа Пештани

Се продава куќа во Пештани, со вкупна површина од 275м2. Куќата е на ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мар 16:31SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA

Se prodava luksuzna kukja na 3 sprata, so 4 vleza, so moznost za pod...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мар 11:35СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВАРОШ

Одлична локација со поглед на градот Охрид и Охридското езеро. Аге...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 мар 18:48Kukja

Se prodava kukja so dvorno mesto 2330 m2 k.p 419/1 Kukjata se naogj...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 мар 07:06Apartmani centar Ohrid

Apartmani centar Ohrid ima apartman 2 100m na 2 nivoa 3 spalni 2 te...


111.111.111 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

24 мар 05:40ЧОЈС-Kuka vo Pestani pred Hotel Desaret

Se prodava kuka na atraktivna lokacija vo Prstani (pred Hotel Desaret...


250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

23 мар 21:25Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам