Скопје Центар
                   
134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

masina za melenje meso

Se prodava masina za melenje meso cena 600 evra infj na tel: 3897654...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Месарница

Вчера 13:45BONSAI BLACK TREE

BONSAI TREE PREMIUM QUALITY . . . JAPONSKI BONSAI ORGANSKI SEMINJ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цвеќиња и цвеќарници

18 авг 18:35PREMIUM CAR SET

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! GARDEN CADORI ...


6.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
8.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Авто-Салони

18 авг 16:21Тросед

Продавам тросед,комбинација на еко кожа и штоф, две години користен,...


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Салони за мебел

17 авг 11:54INVENTAR ZA PEKARA-BUREKDZILNICA

Prodavam celosen inventar za pekara-burekdzilnica.Topol stol so pult ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

17 авг 10:36Prodavnica Trgovija

Prodava Vrata Metal Drvo Dolzina 90sm. Visin 184 sm Ce...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Салони за мебел

16 авг 17:16Prodavnici i Trgovija

Se prodava Frižider GORENje Motor dobar samo da se smeni termo...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

16 авг 17:15Prodavnica Trgovija

Pribor za jadenje cena 850 den Tel 075987889


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 авг 17:15Prodavnici trgovija

Polovne Samsung Svi žeder Cena 4000 den. Tel 075987889


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

16 авг 17:15Raft, Stalaza, Skafce

Raft, Stalaza, Skafce so sipki za zakacuvanje na futroli, maski, poln...


109 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за мобилни телефони

16 авг 13:54Raft, Stalaza, Staklen Raft, izlog

Raft, Stalaza, Staklen Raft, izlog. Dimenzii: Sirina 50.cm na 50.cm V...


109 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за мобилни телефони

16 авг 13:54Stalazi raftovi polisi za prodavnica market

Stalazi


250 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Супермаркети

12 авг 22:54Raftovi stalazi polisi za market prodavnica

Raftovi stalazi polisi za market prodavnica


250 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Супермаркети

12 авг 22:53Celen lim za Toyota Corolla 2016

Se prodava celen lim za Toyota Corolla Sedan 1,6d 2016 godina.Delot e...


76 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

11 авг 10:06BONSAI TREE

BONSAI TREE PREMIUM QUALITY . . . JAPONSKI BONSAI ORGANSKI SEMINJ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Цвеќиња и цвеќарници

09 авг 17:00Amortizeri za Mercedes

Aмортизери, јастуци и воздушни компресори за сите видови MERCEDES ®️...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

02 авг 10:31Mercedes Sprinter

Авто делови за Спринтер Челични Бандажи , Федер платни , Кардани ...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

02 авг 10:31FEDER PLATNO SPRINTER

Feder Platno za site Sprinteri 208,209,210,211,212,213,214 308,311...


55.555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

02 авг 10:31Novi Delovi za Sprinter

Novi Delovi za Sprinter Delovi novi eftini za site Sprinteri 070 2...


55.555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

02 авг 10:31Najlonski vreki kesi,најлонски вреќи кеси 40x110

Najlonski vreki debelina 3 mikroni prosirni 110 visina 40 sirina .Ost...


3 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 авг 12:20Evtino, 2 kvalitetni avtomatski susaci za race.

Хитно, Многу Евтино поради селидба 2 автоматски сушачи за раце многу...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 авг 09:09LUK GERMANY

BAB CORPORATION LUK GERMANY LUK REP SET - Ламела...


55.555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

31 јул 12:33Frizider

Prodavam vitrina 2 metra za kolonijal 075222424


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

30 јул 11:56Zakacalki

Prodavam zakacalki plasticni 075 222 424


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бутици

30 јул 11:56RABOTNICKI MANTILI

Prodavam povolno rabotnicki mantili odlicen kvalitet i cena 075 222 ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

30 јул 11:56TEPISI

Prodavam tepisi so vrven kvalitet od ovca koza cena povolno 075 222...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

30 јул 11:56LED NEONKI 1.2M 18wat

Prodazba na led neonki Dolzina: 1.2m Potrosuvacka: 18watt Jacin...


180 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

24 јул 23:30Dukan debar maalo 23m2

Se izdava dukan so razraboten biznis 23m2 vo debar maalo na odlicna f...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дарови и украсни Продавници

21 јул 00:24PREMIUM CARS TENDI

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . DIMENZIJA: 300 x 300 cm M...


24.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
28.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Автоделови

09 јул 11:37Stalaza SAMSONITE

Stalaza na trkalca pogodna za tasni i drugi proizvodi 078 352 000


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дарови и украсни Продавници

02 јул 11:06Stalaza od pleksiglas, Polica, Raft

Stalaza od pleksiglas, Polica, Raft, mnogu prakticna za razlicni name...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Продавници за мобилни телефони

29 јун 10:21Izrabotka i prodazba na racnoizraboteni unikatni ukrasi

Izrabotka i prodazba na racnoizraboteni unikatni ukrasi Za da gi vid...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дарови и украсни Продавници

29 јун 06:32Izrabotka i prodazba na racnoizraboteni unikatni ukrasi

Izrabotka i prodazba na racnoizraboteni unikatni ukrasi Za da gi vid...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дарови и украсни Продавници

29 јун 06:31ZAKACALKI ZA KONFEKCIJA

site tipovi na zakacalki za: za sakoa,odela,kosuli,kaputi,pantaloni,...


15 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бутици

21 јун 11:26Se prodava cel inventar evtino

Prodavam komleten inventar od detski butik se što vie potrebno


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бутици

20 јун 07:02Prodazba i montaza na motori za lizgacki vrati

Vrsime celosna montaza na motori za lizgacki vrati. Moznos za kontrol...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Надзор / безбедност

18 јун 21:31Prodavacka vo mlecen restoran

Rabotno vreme 2 smeni prodavacka vo sendviciara vo kapistec


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

14 јун 23:39Пекара бара продавачка

Пекара во центар бара продавачка со или без работно искуство за прва ...


2 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива - Пекара

10 јун 13:00Prodavam dvosed

Dvosed 1500 mkd Kontakt Goran 072/272-263


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Салони за мебел

06 јун 06:18Prodavnica za osvetluvanje A M B I E N T (AVE)

Prodavnicata za osvetluvanje i proektiranje i zastapnici na AVE-Itali...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

02 јун 14:31Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам