Скопје Центар
                   
2684 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дрвена влезна и гаражна врата-меранти

Вратите се многу сочувани , словенски од дрво меранти.Цената е за едн...


500 €
или предлог цена
30 сеп 18:56Промовирано

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Промовирано

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

30 сеп 17:41Промовирано

KUJNA I KOMODA ZACUVANI КУЈНА DETSKA KOMPLET

Kujnata e prodadena!! kOMODATA-2200 DEN Masicka masivno drvo 3000 ...


2.200 МКД
или предлог цена
- 56 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 20:10Specialni Kapaci za Solja

Se prodavat novi kapaci za solja doneseni od germania so 14 programi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Денес 18:51Krevet / krevetce, NOVI (na eden i na dva sprata)

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 2200...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 18:15Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici, cena 1750 denari stolica


1.750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 18:15Retro fotelji

Novi i Kompletno restavrirani фотеља фотељи fotelja https://www.inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 17:57trosed shipad

se prodava poloven i mnogu socuvan velur shtof vo super sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 17:57Klackalka Igracka za deca - Клацкалка

Kako nova, mnogu malku koristena. Kupena od Loco Croco. Istata sv...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 15:52Gjezvinja Dve Ѓезвиња Две

Prodavam Novi dve gjezvinja idat zaedno. Kupeni od vero , ednoto 60...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 15:52Продавам комода со место за повивање

Се продава комода со место за дусеце за повивање бебе со фиоки и пла...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 14:32Тепих и стази на Синтелон

Се продава -тепих на Синтелон,со димензии 180*120 -две помали стази...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 14:28  НОВ ОГЛАС

Ograda vestacka

СЕЧЕМЕ ОГРАДА И ПРЕСМЕТУВАМЕ ПО ВАША ДИМЕНЗИЈА И БЕСПЛАТНО ДО ДОМА!!!...


759 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Денес 14:19Кујна / Kujna

Се продава кујна комплет со вградена машина за садови и аспиратор. В...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 13:21Retro fotelji za prodazba (fotelja, фотељи, фотеља)

Prodavam tri retro fotelji vo originalna sostojba, zdravi i cvrsti.


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 13:11OPREMA ZA DVOR

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 13:07OPREMA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.500 МКД
Денес 13:07GRADINA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . KATALPI ELWOODI FOTINIJA C...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:05OPREMA GRADINA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:05GRADINA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD P...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 13:04Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 13:00Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00MASINA ZA PERENJE

Vrsime brza i efikasna popravka i servis na site vidovi masini za per...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Се продава витрина-регал-комода за телевизор

Се продава витина-регал-комода за телевизор, малку користена, момента...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 13:00masice ikea

Masice ike bela 500.00 den sandak kozen crn 2.000.00 ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:55  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМ ОКОЛУ 60 М2 ПОЛОВЕН ПАРКЕТ

ЕВТИНО ПРОДАВАМ ОКОЛУ 60 М2 ПОЛОВЕН ПАРКЕТ. тел. 072 518 767


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 12:47Itno set od 19 drveni stolcinja

Se prodavaat drveni stolcinja, upotrebuvani vo vnatresen prostor vo r...


14.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 12:23  НОВ ОГЛАС

Masa set od 4 niski masicki drveni

PRODADENI Se prodavaat drveni niski masicki 4 parcinja, sareni, k...


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 12:20  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat drveni masicki

PRODADENI Se prodavaat drveni niski masicki 4 parcinja, sareni, k...


700 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
1.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 12:15Detska plasticna masa okrugla ikea

Se prodava okrugla plasticna masa. Malku koristena, socuvana Pos...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 12:07Stolici drveni

Se prodavaat drveni stolcinja, upotrebuvani vo vnatresen prostor vo r...


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 12:05Illy kafemat

Se prodava illy kafemat mnogu malku koristen i poradi toa i se prodav...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:57Sporet sloboda

Ispraven.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

PECKA SPORET KAMIN NA DRVA KUPUVAM

Ako imate za prodavanje javete se ponudete samo ne za parno so kotel ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

ROLO ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 11:30Procistuvac na vozduh

Koj znae znae. Zacuvan mnogu dobro.filtrite se kako Novi. I plus Nov ...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

Денес 11:13ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци од 1кг , еднаш искористени, од мед, слатко о...


15 МКД
или предлог цена
Денес 11:08Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:06Продавам преубав дрвен ШАНК

Се продава евтино дрвен преубав разработен Шанк од кафеава боја. изв...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

Денес 10:43LED SOLARNI LAMPI - 100% ZASTEDA NA STRUJA 100W 200W 300W

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 10:27Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам