Свети Николе
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Sveti Nikole

Se prodava plac 1100m2 so odobrenie za gradba, plan za gradba, povrza...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 10:22Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 08:27Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 08:27Нива

Земјоделско земјиште 18700м2 Една парцела с.Црнилиште Св. Николе ...


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 08:27Земјиште за фотоволтаици

Се продава 100.000 м2 земјиште погодно за изградба на фотоволтаици з...


4 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 17:02SE PRODAVAAT DVE NIVI

Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se pr...


11.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

03 фев 15:34Нива над село Трстеник

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.


4.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

03 фев 14:38Se prodava niva vo Kruski

Niva vo Kruski 2 dekara Kontakt samo na 078 506 364 Ile


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

03 фев 12:45NIVA 32009 m2 Sveti Nikole

Prodavam niva na okolu 1,5 km od gradot Sveti Nikole . Nivata se na...


6 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

03 фев 09:32Се продава лозје

Се продава Лојзе во место викано Долна Дубица , КО Неманјеци Инстали...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

02 фев 20:37Zemjodelsko zemjiste za postavuvanje foto voltaici

Se prodava zemjodelsko zemjiste od 15000 kvadrati ili se bara investi...


5 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

02 фев 15:57Плацови и ниви Свети Николе

- Бараки, парцела 6444/3 (12 011 m2), струја вода и можност за делење...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 јан 17:01СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ЕРЏЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА НИВА СО С.ЕРЏЕЛИЈА-СВ.НИКОЛЕ,ВО МЕСТО ВИКАНО АЛАЃОС,ОБРАБО...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 јан 07:52Prodavam plac

Prodavam niva pogodna za izgradba na kuka i ostanati objekti vo grade...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 јан 01:54Prodavam plac

Prodavam plac pogoden za vikendica tel. 078 443 071


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

27 јан 12:37Nivi

Prodavam 2 nivi vo selo Meckuevci ,Sveti Nikole ,edna 9600m2 drugata ...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

27 јан 09:34se prodavaat tri nivi

SE PRODAVAAT TRI NIVI VO ATAR NA SVETI NIKOLE S. AMZABEGOVO MNOGU POV...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 јан 16:36se pronava niva

se prodava niva vo selo AMZABEGOVO so moznost za priklucok na voda s...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 јан 16:35se prodava niva na OVCE POLE do pat

se prodava niva na OVCE POLE do ekspresen pat VELES- KADRIFAKOVO POVO...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 јан 16:35Се продава плантажа (лешник) 076-293-923

Се продава плантажа лешник во Св. Николе месност наречена Суво Поле К...


42.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 јан 09:22Niva, lozje kaj turskite grobista

D


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

24 јан 22:36Mesto Gradezen reon

Mestoto se naoga do mlekara Nikolovi,1401kvadrat vo gradezen reon-!


7.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

24 јан 22:36Атрактивна парцела во индустриска зона

Атрактивна парцела во индустриска зона која се наоѓа на клучка Свети ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

24 јан 21:35земјиште-нива

Се продава земјиште(нива)во светиниколско со површина од 14,612м2,во ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јан 12:19Земјоделско земјиште

Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап ...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 јан 08:41Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 јан 08:41Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 јан 08:41Се продаваат ниви

Нивите се наоѓаат во близина на автопатот, патарина Преод. 1. Површи...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 јан 02:35Lozje vo Kruski

Lozjeto e staro 25g,do pat e istoto


4.800 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 дек 21:28Lozje kaj Branata 13 dekara

Lozjeto e staro 8godini,vo bkizina na Branata Bez navodnuvanje!


18.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 дек 21:28Lozje vo MAVROVICA

Lozjeto e so Navodnuvanje do Asvalt


9.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 дек 21:28ПРОДАВАМ НИВА ДО АВТОПАТ-Св. Николе, Сопот

Нива до автопат Скопје-Св.Николе. Контакт: 070 26-00-73


100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 дек 17:15Prodavam niva na asvaltot Gorobinci-Sopot

Prodavam niva na patot Gorobinci-Sopot na 2 kilometri od kluckata Pre...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

06 дек 17:01Mesto vo Mavrovica

Mestoto se naoga vo Mavrovica na samiot asvalten pat


1.150 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

04 дек 21:36Се продава земјиште 100099 м2 во с.Ќоселери ,општина Св. Ник

Се продава земјиште во село Ќоселери 100 099м2 од кои 76 248 м2 ни...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

29 ное 11:56Nivi

Se prodavaat niva Orle Bair 7.500m2, niva Odza Bair 4300m2 i niva Luk...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 ное 18:37Niva na branata 50M od asvalt

5000enivata se naoga na 50m od asvalt na branata


4.850 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 окт 11:12Mesto na NOVIOT AVTOPAT!!!

Mestoto se naoga na noviot avtopat,koj pominuva na 1metar od samiot p...


20 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 окт 11:1220 HEKTARI PARCELA ZA FOTOVOLTAICI

АТРАКТИВНО ПРИВАТНО ЗЕМЈИШТЕ Се продава атрактивно земјиште од 35 ...


10.000.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 окт 21:3520 ХЕКТАРИ ПАРЦЕЛА ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ

АТРАКТИВНО ПРИВАТНО ЗЕМЈИШТЕ Се продава атрактивно земјиште од 35 ...


10.000.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 окт 21:18Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам