Гевгелија
                   
965 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5

Golf 5 Мотор 2.0 2008 година GT Sport


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Останато

24 јун 12:50Промовирано

Se prodavat plugovi i brani

Vinicki plugovi so podmestuvanje pomali plugovi so podmestuvanje i tr...


По Договор
или предлог цена
26 јун 08:33Промовирано

Fiat Scudo 1.6HDI

Fiat Scudo 1.6HDI - 2009g. - 66kW, - 289.000km. - 1125кг. носивос...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 08:47Промовирано

AUSPUH ARROW

1.Original CARBON auspuh so super sportski zvuk.Motorot so ovoj auspu...


Денес 02:11Sponi za alfa 147

Prodavam 2 sponi za alfa 147


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:01se prodava lamela i potisna za peugeot 206

se prodava lamela i potisna ploca za peugeot 206 1.1vo odlicna sostoj...


35 €
или предлог цена
Вчера 23:01Crevo za vozduh

Visokokvalitetno Crevo za vozduh za jtd vozila fiat alfa odgovara ina...


25 €
или предлог цена
Вчера 23:01Otkup na bugarski avtomobili

Otkupuvam bugarski avtomobili


123 €
или предлог цена
Вчера 22:54LMC610P

LMC CARAVAN 610P 1999godina Na prodazba edna prekrasna kamp prikolka...


9.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг возила

Вчера 21:27LMC LUXUS 490

LMC LUXUS 490 cena 4900eur. Prekrasna prikolka od modelot Lord, socuv...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг возила

Вчера 21:27DETHLEFS CAMPING

Dethlefs Caravan Cena 4800eur Dolzina 4.50m sirina 2.10m Prekrasna so...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг возила

Вчера 21:27Se prodava Peugeot 407

Vo odlicna sostojba registrirana do 09-05-2023 so nekoi karoseriski z...


2.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:14Hyundai Accent 1.4 2006 Cena po dogovor

Prodavam Hyundai Accent 1.4 so 85hp, prv sopstvenik so pominati 21000...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:57Suzuki

Smeneto ulje, filter za ulje, filter za vazduh, semerinzi i ulje na p...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

Opel Insignia 2.0 cdti 2009 god.

Колата е на реални 223.000 км. Редовно сервисирана и одржувана. Перфе...


5.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:39  НОВ ОГЛАС

Yamaha XTX660

Yamaha XTX660 2006 god,reg cela god,smeneto ulje,filtri,kufer 55l,rez...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:37AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5 2010GOD

AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI 143 KS. COMMON RAIL MOTOR EURO 5 2010 GOD....


7.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:34Продавам одличен Piaggio Beverly 250ccm

Prodavam Piaggio Beverly 250 ccm; 2007ma godina Vo besprekorna sos...


1.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00Otkup na havarisani vozila i stranski.

Otkup na xavarisani vozila i stranski .so realno ceni TEL 071251484


1 €
или предлог цена
Вчера 09:00JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA

JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA ISTORIJA DO POSLEDEN KIL.VOZ...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:00MERCEDES VITO 111CDI 2.2CDI 12.10.2008

MERCEDES VITO 111CDI 85KW. VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA VOZILOT...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:00YAMAHA SE59 125 k 2013g

YAMAHA SE 59 125K MOTORCETO E UVEZENO OD CH I VO BESPREKORNA SOSTOJBA...


1.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 09:00SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 4X4 116KS 6BR SERVISNA

PRODAVAM SEAT ALXAMBRA 2009G 1.9TDI 116KS NAJDOBRIOT MOTOR 6BR VOZILO...


6.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:00SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA

SlEP SLUZBA VLECNA SLUZBA SERVIS 24 7 MICO PLUS GEVGELIJA.TEL.0712514...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 09:00FORD GALACSY 1.9TDI 116KS 6BR DELOVI

FORD GALACSY 1.9TDI 116KS 6BR SE STO VI TREBA SAMO NA DELOVI AVTO DEL...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:59SEAT IBIZA 1.4 BEN 2008

Seat Ibiza 1.4 Ben .voziloto se prodava na djelovi.motor 1.4benzin so...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:59KOMPRESORI ZA KLIMA ZA SITE VIDIVI NA VOZILA.

KOMPRESORI ZA KLIMA PEUGEOT-206-307-308-207-6O...


100 €
или предлог цена
Вчера 08:59SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA 24/7

SLEEP SUZBA 24/7 MOCO PLUS VESIME TRANSPORT NA VOZILA POMOS NA PAT VO...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 08:59SLEP SLUBA 24/7 VO MK I NADVOR OD MK TEL 071251484

SLEP SLUBA Мичо Плус е Шлеп Служба, со матична адреса во село Богданц...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

Вчера 08:59SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA

vlecna sluzba-slep sluzba servis 24/ 7 vrsime prevoz vozila vo mk.i s...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:59FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:28YAMAHA R6

Motorot e vo odlicna sostojba redovni servisi i odrzuvanje. Ima novo...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.850 МКД
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 07:55Aprilia dorsoduro 750

Moze zamena korsa d 1.3 nad 2008


5 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 07:34Akrapovic karbonski auspusi za 4t motori

🚀Akrapovic auspusi novi 💣SC Project auspusi novi 🚚Prakjam po ka...


По Договор
или предлог цена
Вчера 04:16SETRA 317HDH

Se prodava SETRA 317HDH,vo odlicna sostojbra,registrirana.... ZA POV...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автобуси

Вчера 00:58Yamaha xt 250 so ram fantic

Ram fantik so masina yamaha xt 250 so dokumenti 078411419


600 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

28 јун 16:46Ford Tranzit 2.4 TDCI

Ford Tranzit 2.4 TDCI - 2008g. - 103kW, - 203.000km. - 1395кг. но...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

28 јун 11:26Fiat Ducato 2.3JTD

Fiat Ducato JTD - 2007g. - 88kW, - 272.000km. - 1300кг. носивост....


5.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

28 јун 11:23Skuter 50 cc 2T Hamachi

Prodavam. Vo super sostojba so nekoi sitni zabeleski. 2014 god. Red...


450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
480 €
Гевгелија

Мопеди (под 50 cc)

28 јун 09:51Se prodava Mazda CX-7 2.3 bi-turbo 2008 ZAMENA

Se prodava Mazda CX-7 2.3 bi-turbo,269 konja, proizvedena 2008 godina...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јун 09:32Комбинирка (скип)

Combinirka FERMEC 760 perkins turbo motor. Fabricka sostojba


По Договор
или предлог цена
28 јун 07:46VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI Возилото е во перфектна состојба. Цената е без вк...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јун 07:41LETVA ZA AUDI A4 PASSAT

Se prodava letva za audi a4 b5 i pasat b4 od ednata strana tece malku...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јун 22:08Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам