Тетово
                           
1209 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Place nder Fabriken 'Teteks",Tetove

Shitet pllac nder Fabriken 'Teteks",Tetove,siperfaqe 2418 m2,mundet...


95 €
или предлог цена
30 апр 12:23Промовирано

Jepet banes me Qirra

Jeper banes me qirra Kati i pare 60 m2. Se izdava stan karsi spo...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 22:38Se iznajmuva dukjan vo centar na 200 metri od plostad

Se iznajmuva deloven prostor- dukjan na samo 200 metri od plostadot v...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 20:19Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i po...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 19:35Se prodava stan

Se prodava


59.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:53  НОВ ОГЛАС

TOP STAN NOVOGRADBA VO NAS.POTOK-3 KAT SO LIFT

STAN NOVOGRADBA VO NAS.POTOK-3 KAT SO LIFT 📏POVRŠINA: 60 m2 ⛳️...


52.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:34  НОВ ОГЛАС

Stan na 5 kat vo centar

Se prodava stan na 5 kat bez lift vo blizina na Remall. Stanot se p...


51.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:04Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo

💼Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo. Delovniot prostor ...


250 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 13:38  НОВ ОГЛАС

Gradežna parcela vo Dzepčište pokraj reg.pat Tetovo-Jažince

👀Interesna ponuda vo agencija CHANAK 👀 Prodažba na parcela pokra...


65 €
или предлог цена
Вчера 13:00Kukja od 150m2 vo Tetovo na ul. Goce Delcev

Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Goce Delcev. Kukjata ima vkupn...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 11:54Deloven prostor od 76m2 vo Tetovo

Se prodava deloven prostor vo centarot na Tetovo. Delovniot prosto...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 11:54PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:24Se prodava stan so garaza vo tetovo na ul. ilindenska br 93

Se prodava stan na ul. Ilindenska br 93 so 60m2 stan so...


700 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:00Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 10:47Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


52.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:04Shitet shtépi me lokal afér spitalit shéndeti

Shitet shtépi afér spitalit shéndeti né Tetové Parcela 193 m2 né fl...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јун 17:16Lokal vo centar Tetovo

Se prodava ili izdava.Sloboden od 01.04 2022.Se naogja nasproti OU Li...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

28 јун 16:32Se prodava renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


78.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 16:18Stan vo Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar. _______________...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 11:43Nov stan duplex vo Blok 70

Se prodava nov stan duplex na 5 kat bez lift vo Blok 70 Stanot se pr...


92.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 11:43Se prodava stan duplex na 5 kat vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar,...


79.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 11:43Komplet namesten stan so 3 spalni

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar vo Tet...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 11:43Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


99.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 11:43Renoviran stan - ekstra opremen vo storg centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


99.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 11:43Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo...


117.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 11:43Stan na 3 kat od 37m2

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Przhova Bavca...


29.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 11:43Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 јун 11:42Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
27 јун 21:22Se Prodava kuka vo Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Drenovec. ____________...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 јун 18:42Nova kukja vo naselba Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Drenovec. ____...


165.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 јун 18:40Se prodava lokal od 178m2 na 1 kat na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Ilindenska vo Tetovo. ...


898 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

27 јун 18:40Se prodava stan na 1 kat vo Skopje, Debar Maalo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje, Debar Maalo. __...


84.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 јун 18:40Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


58.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 јун 18:24Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
27 јун 18:02TWINS house Se IZDAVA Stan od 75m2 vo REMALL

Se IZDAVA Stan od 75m2 vo REMALL. Stanot e na 5-ti kat i ima lift....


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 јун 16:11Stan Kaj Tekstilno uciliste

Renoviran dvosoben Stan II SPRAT NOVI pvc prozori Izolacija na sid...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јун 22:45Duplex stan-Strog centar

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јун 15:20Shitet Banes 78 m Kati i 1.Rr ilindenit

Banesa eshte renovuar koplet:Ka 2 dhoma gjumi,2 Ballkona,kuzhine me s...


67.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јун 10:40ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДУЌАН АМСМ LOKAL AFARIST AMSM TETOVO

СЕ ИЗДАВА ПОД КИРИЈА ДУЌАН КАРШИ АМСМ ВО ТЕТОВО JEPET ME QERA LOKA...


400 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

25 јун 08:45Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

24 јун 16:42Baraka

Se prodava dobro izolirana baraka 2.50.350


1 €
или предлог цена
24 јун 16:02Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам