Тетово
                           
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava lokal nad pazar vo centar

Se prodava lokal od 15m2 nad pazarot vo centar na, lokalot e celosno ...


18.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

08 авг 12:18Lokal vo centar Tetovo

Se prodava ili izdava..Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

05 авг 17:27SE PRODAVA LOKAL VO TETOVO SHITET LOKAL NE TETOVE

SE PRODAVA LOKAL DO EKOLOG VO TETOVO IMA PREGLED NA INDUSTRISKA S...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

01 авг 11:58ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДУЌАН АМСМ LOKAL AFARIST AMSM TETOVO

СЕ ИЗДАВА ПОД КИРИЈА ДУЌАН КАРШИ АМСМ ВО ТЕТОВО JEPET ME QERA LOKA...


350 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

19 јул 08:41Se iznajmuva dukjan vo centar na 200 metri od plostad

Se iznajmuva deloven prostor- dukjan na samo 200 metri od plostadot v...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

18 јул 16:58Se prodava lokal od 92m2 vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Centar vo Tetovo. ____...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

18 јул 16:23Se prodava lokal od 178m2 na 1 kat na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Ilindenska vo Tetovo. ...


898 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

18 јул 11:21Deloven prostor od 222m2 vo Tetovo

Se izdava deloven prostor ( prizemje i podrum ) od 222m2 vo Tetovo. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

14 јул 11:41Se izdava lokal vo strog centar

Se izdava prazen lokal vo Strog centar od 28m2 vo blizina na Sendvica...


150 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

11 јул 11:22се продава дуќан во Тетово 19 м2

недвижност на КП бр.13371, дел 0, адреса Илинденска бб, бр на зграда/...


22.740 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

11 јул 11:09>>>PREMIUM PONUDA<<< Lokal vo najstrog centar

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! lokal 85...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

10 јул 01:54Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo

💼Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo. Delovniot prostor ...


250 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

29 јун 13:38Se izdava lokal so pogled na dve strani

Se izdava lokal vo naselba Potok so pogled na dve strane i celiot e s...


200 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

25 мај 18:39Се продава локал 10.5 м2

Се продава локал 10.5 м2 на ул.19-Ти Ноември бр.29 старо трговски цен...


20.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

08 мај 01:40SE PRODAVA DUKAN POZADI OPSTINA TETOVO

Se prodava dukan pozadi opstina Tetovo na patot sto vodi na bollnica ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

04 мар 20:13Se prodava dukjan gradski pazar Tetovo

Dukjanot se naogja kaj parkingot na gradskiot pazar vo Tetovo. INFOR...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

02 мар 13:35Lokal ne Rruga e Butiqeve

“За екстра цена“ Се продава дуќан во нај атрактивно место во Тетово....


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

28 фев 09:38Povolno Se izdava lokal pod kirija

Se izdava lokal pod kirija so povrsina od 331 kv vo centar na Tetovo ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

26 фев 19:37Lokal vo blizina na Muzicko Shkolo

Se prodava lokal vo blizina na Muzicko Shkolo od 15 m2, renoviran kom...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

19 фев 12:44Se prodava Lokal od 20m2 super lokacija

Se prodava lokal od 20m2 na super lokacija vo blizina na pazar, lokal...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

31 дек 12:20Se prodava deloven protor nasproti bolnicata vo Tetovo

Se prodava deloven prostor nasproti medicinskiot centar vo Tetovo do ...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

19 дек 14:03Deloven prostor nasproti medicinskiot centar vo Tetovo.

Se prodava deloven prostor nasproti medicinskiot centar vo Tetovo. Pr...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

19 дек 14:03Se prodava dukjan vo Tetovo pazadi hotel Merkur

🚪Se prodava dukjan vo Tetovo pazadi hotel Merkur.⁣ ⁣ Dukjanot ima ...


33.500 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

22 ное 09:09Se izdava lokal karshi pazarot

Се издава локал во Тетово на одлична локација карши пазарот. Локалот...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

17 ное 18:14Se prodava deloven prostor od 47m2

prodaden! deloven prostor so pogled na industriska vo neposredna bli...


94.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

17 ное 13:25Se izdava dukjan vo blizina na Burger King

Se izdava dukjan na ul. Belicica, 23.


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

24 сеп 12:28Се издава дуќан во центарот на Тетово

Се издава дуќан во комплекс Базар во Тетово кај социјално осигурување...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

15 сеп 08:38Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa

🏬Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa na ulica ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

06 авг 09:13TWINS house-Se IZDAVA del.prostor 25m2 vo Ajducko Maalo

Se IZDAVA del.prostor od 25m2 vo Ajducko maalo. Objektot e komplet...


170 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

10 јул 13:29Lokali jepet me qera

Jepet me qera lokali i kompletuar për frizer (apo veprimtari tjetër )...


250 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

07 јун 23:04super LOKAL na odlicna lokacija

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! lokal 50...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

16 апр 15:13Jepet duqan me qera

Jepet duqan me qira te kompleksi shipad 90 m2 Duqani eshte ne gjendj...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

03 апр 20:31Се продава деловен простор-дуќан од 40 м2  во Тетово

Се продава деловен простор-дуќан од 40 м2  на одлична локација во Тет...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

29 мар 12:25SE PRODAVA ILI IZDAVA DUKJAN VO TETOVO

Se prodava ili izdava dukjan vo blizina na “Pečatnica” vo Tetovo. ...


180 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

23 мар 08:18Atraktiven LOKAL Od 62 M2 Vo CENTAR Na Tetovo

Se prodava atraktiven lokal vo neposredna blizina na gradskiot pazar ...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

04 мар 12:02Lokali Shitet - Se Prodava Lokal

Lokali shitet 171m2 Podrumi 475m2 Parking 1000m2 Lokali


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

01 фев 12:41Издавам локал во тетово

Издавам локал во тетово со два влеза. Локалот изнесува 120м2 со можн...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

27 авг 18:50Се издава дуќан од 50 м2 во Тетово

Се издава дуќан од 50 м2 спроти печатница во Тетово. Дуќанот има две...


300 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

25 авг 13:38Се издава дуќан од 14 м2 во строг центар

Се издава дуќан од 14 м2 во центар на Тетово. Цена 350 евра месечно....


350 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

13 авг 15:35СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 75 М2 ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ТЕТОВО

Се издава дуќан од 75 м2 во строг центар на градот, во близина на ОУ ...


400 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

13 авг 15:27Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам