187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацин...


350 €
или предлог цена
Денес 13:37Se prodava plac so markica za gradba vo Leshok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na selo Leshok v...


55 €
или предлог цена
Денес 11:59Plac od 550m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo van vardarska. ________...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:07Parcela od 2615m2 vo Tetovo

Se prodava parcela od 2615m2 vo Tetovo. Lokacijata na zemjišteto e n...


36.600 €
или предлог цена
Вчера 10:22Gradezna parcela od 2020m2 vo Tetovo

Se prodava gradežna parcela vo urbanizirano podračje vo Tetovo. Pa...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:22SE PRODAVA PARCELA VO SELO NEPROSHTENO

Se prodava parcela smestena vo selo Neprošteno po najdobri uslovi! ...


51.900 €
или предлог цена
Вчера 10:22Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


1 €
или предлог цена
08 авг 21:20Se prodava plac na izlez od Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na izlez od Tetovo. ______...


200 €
или предлог цена
06 авг 14:35Prodavam zemja vo Drenovec

Prodavam zemja vo Drenovec odlicno za kuca, cena 42000 evra. Tetovo ...


28 €
или предлог цена
06 авг 08:44Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
04 авг 21:55Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
03 авг 13:43Zemjiste za kuka ili vikendica vo Drenovec Tetovo

Prodavam zemjiste vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo, pogodno za vik...


По Договор
или предлог цена
03 авг 11:01Plac vo Drenovec Tetovo 1200m2

Prodavam zemja, plac za kuca ili vikendica vo Drenovec. Cena 36000 e...


30 €
или предлог цена
02 авг 18:00Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
02 авг 17:46Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
02 авг 17:46TWINS house- Se PRODAVA PLAC od 4279m2 vo m.KLJUKOVO

Se PRODAVA plac od 4279m2 vo mesto KLJUKOVO. Do placot ima sproved...


По Договор
или предлог цена
30 јул 09:21Parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


250 €
или предлог цена
26 јул 16:34TOP plac za kukja pokraj reka Pena vo Gorna čaršija

🧐UNIKATNA PONUDA samo vo agencija CHANAK 🧐 Prodažba na parcela pok...


209.999 €
или предлог цена
21 јул 13:00Place nder Fabriken 'Teteks",Tetove

Shitet pllac nder Fabriken 'Teteks",Tetove,siperfaqe 2418 m2,mundet...


95 €
или предлог цена
21 јул 06:40Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks

-Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks -Vkupna...


150 €
или предлог цена
20 јул 16:40Parcela od 2020m2 vo s.Setole-Tetovo

Se prodava parcela vo selo Setole. Parcelata ima vkupna površina od ...


21 €
или предлог цена
15 јул 18:53Se prodava parcela od 900m2 vo Tetovo

🌄Se prodava parcela od 900m2 vo Tetovo.⁣ ⁣ 📍Parcelata e locirana ...


250 €
или предлог цена
14 јул 11:41PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
14 јул 11:02Prodažba na plac na Tetovsko Kale

Prodažba na plac na Tetovsko Kale so prekrasen pogled kon gradot ...


26.999 €
или предлог цена
12 јул 07:29atraktivni placevi za izgradba na Vikendici

fenomenalna ponuda samo vo agencija"CHANAK" se prodavaat 10 atrakt...


50 €
или предлог цена
12 јул 07:27Parceli na atraktivna lokacija vo blizina na r.Siraç

Prodažba na parceli na atraktivna lokacija 📏POVRŠINA: od 300 m2- ...


250 €
или предлог цена
12 јул 07:26ATRAKTIVEN PLAC so gotova dozvola za gradba *MARKICA* P+2+P

*atraktivna ponuda* samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVAAT!!! atr...


250 €
или предлог цена
10 јул 01:53ATRAKTIVEN PLAC VO SELO BRVENICA OD 600M2

SE PRODAVA !!! Atraktiven plac od 600m2 za izgradba na kukja. Vo bli...


26.999 €
или предлог цена
10 јул 01:52Prodažba na plac na dobra lokacija vo s. Dolno Sedlarce

>> Prodažba na plac na dobra lokacija << 📏POVRŠINA: 2000 m2 ⛳...


45.000 €
или предлог цена
10 јул 01:50Parceli vo blizina na EVN so razlicni kvadraturi

Prodazba na parceli vo blizina na EVN so različni kvadraturi. Parcel...


199 €
или предлог цена
10 јул 01:47Prodažba na atraktivna parcela posle patarina Te-Gv

Prodažba na parcela pokraj AVTOPATOT TETOVO-GOSTIVAR 📏POVRŠINA: 3...


80 €
или предлог цена
10 јул 01:40Prodažba na parcela vo bilizna na mlekara Munevere

Prodažba na parcela vo mesto vikano Kljukovo Parcelata e locirana do...


100 €
или предлог цена
10 јул 01:39Se prodava GRADEŽNO ZEMJIŠTE na ubava lokacija-nas. DRENOVEC

👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK Se prodava plac- GRADEŽNO ZEM...


28 €
или предлог цена
10 јул 01:38Prodažba na plac na regionalen pat Treboš-Palatica

Prodažba na plac vo neposredna blizina na REGIONALNIOT PAT TREBOŠ-PA...


25 €
или предлог цена
10 јул 01:38Extra plac na Tetovsko Kale

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela na tet...


13 €
или предлог цена
10 јул 01:38Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT BRVENICA-RADIOVCE.

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela pokraj...


22 €
или предлог цена
10 јул 01:38Gradežna parcela vo Dzepčište pokraj reg.pat Tetovo-Jažince

👀Interesna ponuda vo agencija CHANAK 👀 Prodažba na parcela pokra...


65 €
или предлог цена
10 јул 01:33se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
09 јул 10:51Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
09 јул 10:51Prodavam zemja vo Drenovec Tetovo nad stadionot

Se prodava zemja vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo. 2700m2 Mob. 0...


27.000 €
или предлог цена
08 јул 17:24Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам