249 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Apart za disenje Philips


3.250 €
или предлог цена
Денес 15:14POLOVNI SOLARIUMI UVEZENI OD STRANSTVO

PRODAVAM POLOVNI SOLARIUMI UVEZENI OD GERMANIJA I SVAJCARIJA I REZERV...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на лице

Денес 13:15kukla kukli za trening ucenje za frizeri frifuri

Куклата е со долга коса од 55 цм наменета е за усовршување на фризери...


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на коса

Денес 12:50PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK

PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:42Se prodavaat apcinja Vitaceptin

Se prodavaat apcinja Vitaceptin Novi kupeni od Zegin ostanati uste 7...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:54  НОВ ОГЛАС

Masaza za ponezniot pol

Само за понежниот пол Бенефитите од имплементирањето на релакс масажа...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Масажа и Сауна

Вчера 13:27Koncentrator za Kislorod

Prodavam nov kvaliteten koncentrator za kislorod Amerikansko proizv...


48.500 МКД
или предлог цена
07 авг 23:56Продавам ортопедска чизма

Продавам малку користена ортопедска чизма.Големина L


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 12:19Масажер Massager anti-cellu -ZEPTER

Швајцарски масажер за цело тело. Оргинал торбичка и плус 3 различни ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на тело

07 авг 01:48Nov ROVUS CISTAC NA PAREA

Versatile steamer mnogu prakticen cistac na parea za vaseto lice, de...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 авг 17:07MASKA ZA LICE

maska so pm 2,5 aktiven jaglen FILTER


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Управување со тежината

06 авг 11:44Masazer I prijatno zatopluvanje na vasite noze

Dve funkcii vo eden masazer I zatopluvac na nozete, Nov neupotrebuva...


1.600 МКД
или предлог цена
06 авг 01:22MOSER 1400 Mashinka za Shishanje Kosa

Prodavam ORIGINAL MOSER 1400 elektrichna mashinka za potshishuvanje, ...


4.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 авг 13:08Plusmed lenti za seker ленти за шеќер 1x50

Plusmed Нови ленти за мерење на шеќер/гликемија во крвта. Novi lenti ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 авг 10:40Aparat za merenje seker

Prodavam nov aparat za merenje seker vo krvta vo komplet so lenti i i...


По Договор
или предлог цена
04 авг 15:23Transporter za bebe

Se prodava transporter za bebe koristen premnogu kratko vreme


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 авг 00:46Koncentrator za kislorod

Se prodava koncentrator za kislorod. Cena 20.000 denari. Za poveke i...


20.000 МКД
или предлог цена
03 авг 18:30NASADNI INSTRUMENTI,TEHNICKI MOTOR

PRODAVAM POLOVNI ISPRAVNI NASADNI INSTRUMENTI TEHNICKI NASADNICI 200 ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стоматолошка грижа

03 авг 07:39PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK KAKO NOV

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK, RABOTI SUPER, KAKO NOV. M...


600 МКД
или предлог цена
02 авг 09:11PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK SO NOVO PERNICE VOOPSTO NE...


1.500 МКД
или предлог цена
02 авг 09:10Fitnes sprava

Se prodava fitnes sorava, vo 10 god sopstvenost od koj 1 mesec korist...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Ослабување и Исхрана

02 авг 07:04Pegla Figaro za kosa ; Пегла фигаро за коса philips

како ново употребено само 2,3 пати Скопје, AERODROM 1100 денари B...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на коса

01 авг 19:57Braun ExactFit Aparat za Pritisok / Апарат за притисок

Se prodava aparat za pritisok, koristen nekolku pati, kupen od German...


3.800 МКД
или предлог цена
01 авг 16:46NOV GERMANSKI MULTI DIGITALEN LASERSKI TERMOMETAR TOPLOMER

NOV GERMANSKI MULTIFUNKCIONALEN DIGITALEN LASERSKI TERMOMETAR TOPLOME...


999 МКД
или предлог цена
01 авг 13:58Frizerska oprema

Prodavam polovna ocuvana frizerska oprema.Frizersko stolce i lavor ka...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на коса

30 јул 19:32BRIKETI,PRSTENI,LIGATURI

PRODAVAM ORTODONTSKI PRSTENI 185 KOM 7€ EDEN,BRIKETI A 300 891-201;A-...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стоматолошка грижа

28 јул 12:17ULJEN KOMPRESOR.

Prodavam uljen kompresor za zabarska tehnika.Ne odgovaram na viber i ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стоматолошка грижа

28 јул 12:16Турмалински појаси - High line

Редовна цена 2915 ден. Ефикасно помага при: • Болки во грбот, крс...


2.770 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

27 јул 17:28Турмалински појас за колено Dr.Nature

цена 1090 ден за едно парче. Ефикасно помага при: • болки во облас...


1.090 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

27 јул 17:28Dr.Nature Турмалински маска за очи

Код 20905 Се препорачува при замор на очите, подобрување на циркулац...


725 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

27 јул 17:27Генератор на сребрени јони за 40000 литри

Dr.Silver М генератор на сребрени јони За 40000 литри сребрена вода!...


3.650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

27 јул 17:27Zapper

Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно ун...


5.430 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

27 јул 17:26Puls Oksimetar za merenje na saturacija na kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


400 МКД
или предлог цена
26 јул 21:55Masazer za Noze - Stapala - Elektricen Stimulator za Muskuli

EMS (Electrical Muscle Stimulator) masazer za noze... 6 nivoi na rab...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Масажа и Сауна

26 јул 21:54ORTOZA

Medicinsko pomagalo ortoza koristena dve nedeli za skrsenica na prst ...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јул 10:29Aparatce za osteten sluh - Mini - USB Rechargeable

Mini aparatce za lica so osteten sluh.... Ima vgradena baterija koja...


2.500 МКД
или предлог цена
22 јул 22:48Elektronsko Penkalo za Masaza i Akupunktura - Relax

Со ова електично пенкало можете самите да ги третирате болките во ваш...


499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

22 јул 22:45EMS Elektro Magneten Stimulator - Masazer za Noze

Vasite noze se napnati, umorni, ve bolat muskulite, ili imate slaba ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

22 јул 22:43Slusen aparat Rusko Proizvodstvo - Aparat za osteten sluh

Nov aparat za lica so osteten sluh, CONSTANT, Rusko proizvodstvo. ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јул 16:01LED Ring Fill Light ... za fotografija sminka tetovaza i dr

LED Ring Fill Light Модел CXB 300 Големина 12 инчи дијаметар на к...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

21 јул 15:49Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам