12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Турмалински појаси - High line

Редовна цена 2915 ден. Ефикасно помага при: • Болки во грбот, крс...


2.770 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

27 јул 17:28Elektronsko Penkalo za Masaza i Akupunktura - Relax

Со ова електично пенкало можете самите да ги третирате болките во ваш...


499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

22 јул 22:45Aparat za masaza na nervi i muskuli - Fizioterapija

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

21 јул 15:30Aparat za masaza - terapija - struja so niska frekvencija

Masazer so terapija so niska frekvencija.. Raboti so 2 kanali x 2 ...


599 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

28 јун 16:08NOVO!!! Masazer Fascal Gun - Pistol za Masiranje EXTRA CENA

Ova e masazer od ponova generacija. Prakticen e za drzenje i koriste...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

19 јун 13:12Воден кефир - Japonski kristali - Voden kefir

Prodavam kristali za podgotovka na voden kefir - japonski kristali - ...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

14 јун 14:14Moken i Efikasen Portabilen Pistol Masazer za celo Telo

Masazer za telo, ima 6 dodatoci za razni vrsti na masiranje, ima 20 b...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

09 мај 00:07UV Бактерицидна ламба

UV Бактерицидна ламба за дезинфекција на воздухот ВО ПРИСУСТВО НА ЛУ...


249 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

17 авг 13:50CERAGEM aparat CGM 390

Se prodava Ceragem aparat za akupresurna masaza, mnogu malku koristen...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

23 јун 17:37Секојдневни дамски влошки

Секојдневни дамски влошкисо активен кислород, негативни јони и инфрац...


460 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

06 апр 11:26ЕЛЕКТРИЧЕН ОСВЕЖУВАЧ НА ПРОСТОРИИ

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ОСВЕЖУВАЧ НА ПРОСТОРИИ RAINBOW - RAIN MATE СО ЧЕ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

20 фев 18:54SHYA - дамски циклусни влошки

078 610 785 За здравје и комфор – затоа што секоја жена го заслужу...


435 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

30 апр 22:44Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам