455 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Водомер мал . 3/4

- Големина 3/4 . само за ладна вода . проток 5 м3 вода -Водомерот ...


2.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 13:47APARAT ZA VARENJE RADE KONCAR 135a

Aparatot e kvaliten bakaren tezina 22kg so bakarni ploci lenti. Apar...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Денес 13:03Briketi za ogrev briket / Брикети за огрев брикет

Вршиме продажба на брикети за огрев Брикетите се пакувани по 10кг ...


340 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Briketi za ogrev osmoagolni - Брикети за огрев осмоаголни

Вршиме продажба на осмоаголни дабови брикети за огрев Брикетите се...


380 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Masina za sienje/popravka ba cevli/konduri

se prodava masina za sienje cevli,krpacka ispravna cena 13000 den


13.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 12:21BARAM MEHANICAR

AVTO SERVIS KIS IMA POTREBA OD DVAJCA MEHANICARI REDOVNA PLATA VO ZAV...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

Денес 10:46Пила за циркулар Pilana/ list za cirkular 250 mm

Листот е неупотребен.


35 €
или предлог цена
Денес 08:41Адаптер SDS-Plus / Adapter za hilta

Адаптерот е оригинал Hitachi, нов, некористен. Отпакуван е само за сл...


700 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
900 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Денес 08:41Бризгалка за пластика Belisce 50R28

Машина за бризгање пластика Belisce 50R28 комплетно реновирана со нов...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Индустриски машини

Вчера 22:05PLC unitronics 130, stepper мотори, линеарно движење

Нова опрема за автоматско водење на процеси и дополнителна опрема за ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 22:05MIO Standard za grozje

Se prodava muljaca za grozje i ovosje MIO Standard. Ve molam samo ...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

Вчера 18:50ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА

ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА И БРАНИЦИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА. -ЛЕ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пластика индустрија

Вчера 14:27ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI TENDI KAPII STAKLENI OGRADI ALUMINSKI OGRADI


40 €
или предлог цена
Вчера 11:09ROLETNI BRADERS KOMPANI

montaza na sekakov vid na roletni, plasticni aluminiumski, venecijane...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Занаетчиска дејност

04 окт 16:11Prodavam Cisterni od 1 ton

Prodavam Cisterni od 1 ton


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пластика индустрија

04 окт 13:34Presa racna

Racna presa za razlicen tip namena


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Индустриски машини

04 окт 00:41Punkt aparat

Na aparatot funkcionira sve raboten i funkcionalen


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

04 окт 00:41Mashina za secenje lim

Mashina za secenje lim funkcionalna i vo dobra sostojba


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Индустриски машини

04 окт 00:41Mlin za plastika

Mlin za sekakov tip plastika i proizvotstvo na granulat funkcionira b...


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Индустриски машини

04 окт 00:41Garazna vrata so el.motor i dalecinsko

Rolo vrata 3m siroka, 3.5 visoka od zlatna raka so elektro motor i da...


800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

03 окт 10:57Site vidovi vagi, vaga, ваги, вага

Kontakt tel 070 380 805


11 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

03 окт 10:57Laser ласер za prav agol

Laserot e toj od slikite, nov


40 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електрична и електронска опрема

03 окт 10:54Сита за сепарации и каменоломи

Продавам сита од увоз за сепарации каменоломи и рудници, со рамка од ...


2 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Опрема за градежништво

02 окт 20:09STRAFILICA BATERISKA AIGO 2x18v + polnac

Nova bateriska strafilica AIGO 2 Baterii 2 x 18 vati Polnac Ku...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

02 окт 20:02Пила за циркулар Pilana/ лист, kamen, list za cirkular

Пила за циркулар Pilana 300mm. Неупотребен.


70 €
или предлог цена
02 окт 09:16Убодна пила MAKITA 4350FCT / ubodna pila

Моќна професионална машина. По спецификација сече до 135 мм, во пракс...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

02 окт 09:16novo reklamno pano

se prodava reklamno pano izraboteno od drvo i lim, cena 1000 denari ...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

01 окт 21:44Proizvodstvo i prodazba na sveki ( свеќи )

Proizveduvame najkvalitetni crkovni verski sveki ,sveki za domakinstv...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Занаетчиска дејност

01 окт 13:00Se prodava Elektricno Profesionalno rende za Picerii i Resto

Se prodava Elektricno Profesionalno rende za Picerii i Restorani, za...


31.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
33.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

01 окт 11:20Osiguraci C10

Novi avtomatski osiguraci multi 9 , C10 , C45N 15 komada osiguraci n...


50 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електрична и електронска опрема

01 окт 09:54STRAFILICA NA BATERII so DODATOCI original

Novi vo kutija So mnogu dodatoci Bateriska strafilica bormasina 2 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

01 окт 08:31Polnac za 1 / 2/ 4 -litiumski baterii 18650 Li-ion

Универзален полнач на батерии за скоро сите типови на батерии за полн...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

01 окт 08:29INDUSTRISKA MASINA ZA SIENJE BROTHER

Perfektna sostojba made in Japan


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Текстилна индустрија

30 сеп 13:33PRODAVAM MASINI ZA IZRABOTKA NA PVC VRATI I PROZORI

Prodavam masini za PVC vrata i prozori cela linija. Ima cirkular, lep...


5.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пластика индустрија

30 сеп 12:44Laminator i industriska pecka

Se prodava laminator i industriska pecka ne mnogu koristeni vo isprav...


1 €
или предлог цена
30 сеп 10:28Vap/Vapce (Wap) Parkside 170bari nov nekoristen!!!

Vapceto e skros novo neotpakuvano vo kutija,ima internacionalna garan...


210 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

30 сеп 08:35Vap/Vapce (Wap) Lavor ninja 145 bari Novi!

Vapce lavor italijanski nov nekoristen doneseni od stranstvo 145 bari...


140 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

30 сеп 08:35Vodoinstalater

Dokolku nekoj resil da renovira na pravo mesto ste, nudime kompletno ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Занаетчиска дејност

30 сеп 05:01BRUSALKA

Se prodava bruslilica BOSCH ispravna golema


3.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Професионални алати

29 сеп 15:02Индустриска машина за шиење PFAFF

Се продава индустриска машина за шиење PFAFF двоигловка. Машината е в...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Текстилна индустрија

29 сеп 13:11Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам