143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кларинет

Се продава кларинет тел.078 824-750


150 €
или предлог цена
Денес 13:36Muzicki sistem PANASONIK

Se prodava muzicki sistem, mnogu malku koristen


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 10:50Skretnici Mc Farlow

Skretnici za golemi zvucnici za razglas i svadbi.


1 €
или предлог цена
Вчера 09:46Yamaha psr-5700

Sintisajzer Yamaha psr-5700


130 €
или предлог цена
25 ное 12:17Harmonika DALLAPE RAIVA

Prodavam harmonika DALLAPE SUPERMAESTRO napravena so original italija...


2 €
или предлог цена
23 ное 13:34миксета

миксета. два+еден канал за секаква пригода нее користена со УСБ.тел...


1.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

22 ное 20:03Digitalna vaga za gramofonska igla

Digital Turntable Stylus Force Scale 5 gram Od 0.00 - 5.00 grama Vid...


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

22 ное 14:46Monitori Krk Rokit 5 G3

Monitori


16.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

22 ное 14:44PIONEER CT F 900

PIONEER CT F 900 ( од лична колекција ) Stereo Cassette Tape Deck ...


420 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

22 ное 10:39AKAI GX C 730 D

AKAI GX C 730 D (од лична колекцијa) Stereo Compact Cassette Recor...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

22 ное 10:38Clavinola YAMAHA CLP 220

Se prodava clavinola YAMAHA CLP 220 so stolce.


650 €
или предлог цена
22 ное 10:38KUPUVAM!!!Site vidovi i marki harmoniki...

Kupuvam,site vidovi i marki na harmoniki vo bilo kakva sostojba...Isp...


1 €
или предлог цена
21 ное 17:55zvucnici BW -peavey 15", celestion 12" / mix.ROSS- usa

-"HARTKE"TrancientAttack-Transporter HS115BT 150w/8ohm bass box,...


1 €
или предлог цена
21 ное 15:53KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 2 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 2 BEZICEN MIKROFONI FM radio,USB,SD Card,B...


7.299 МКД
или предлог цена
21 ное 10:05Kavali

Majstor Miki, kaval, kavali so odlicen zvuk, gi izrabotuvam poveke od...


4.000 МКД
или предлог цена
18 ное 13:53Kaisi za harmoniki (AKCIJA)

Kaisite se napraveni od prirodna visoko kvalitetna teleska koza so de...


899 МКД
или предлог цена
16 ное 23:48Weltmeister harmoniki so 48,60,80,96,120basa,novi i polovni.

Weltmeister harmoniki,kabinski i nekabinski so 48,60,80,96,120basa,no...


1 €
или предлог цена
16 ное 23:47ROYAL STANDARD

Royal Standard Malku koristena skoro nova Se gleda i po slikite. ...


480 €
или предлог цена
16 ное 18:22NOVO!!! Karaoke Zvucnik 15inc

❗️❗️МЕГА Промоција само овој викенд BLACK FRIDAY!!! -30%❗️❗️ * После...


4.900 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.990 МКД
Гази Баба / Скопје

Останато

15 ное 10:22Pojacalo JVC CD player i Logitech THX

Na pojacaloto si rabotat dvata izlezi i eqilajzerot,cd najcesto cita ...


3.000 МКД
или предлог цена
14 ное 11:19Prodavam Dynacord kutii

Prodavam 4 komada dynacord kutii so compression drivers B&C de610 1.4...


1 €
или предлог цена
13 ное 08:32Prodavam zvučnici RCF PFR 151

Zvučnicite se nemotani i neservisirani imaat prekrasen ton


1 €
или предлог цена
13 ное 08:32RCF L15-554K 8 ohm RECONE KIT

Prodavam recone kit za Rcf l15-554K, za tie koi neznaat što e toa, to...


1 €
или предлог цена
13 ное 08:32Shure pgx instrument wireless i letva so BETA 58 glavi

Prodavam Shure pgx wireless instrument system. < letvata e prodadena...


1 €
или предлог цена
13 ное 08:32Mikrofon

Se prodava Nov warles microphone orginall vo opshto ne e koristen nov...


1 €
или предлог цена
12 ное 20:02Harmonika-WELTMEISTER serino kako nova

Odlicno socuvana funkcionalna ispravna do posledno kopce vadi odlicen...


По Договор
или предлог цена
12 ное 13:44Ranci,Fatroli za site vidovi harmoniki,original Italijanski.

Rancite,Fatroli se fabricni original Italijanski.Izraboteni se od vis...


1 МКД
или предлог цена
02 ное 09:46Se prodava vufer us-blaster 12ka 850denari

Se prodava vufer , us-blaster , 12 ka, eftino kupen 70 eur ce...


850 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 ное 11:37Zvucnici 15ki

Zvucnici 15ki 078 204 975


1 €
или предлог цена
30 окт 12:04Iznajmuvam ozvucuvanje Za SEKAKVI PRIGODI

Kirija Zvucnici So nas prevoz montaza demontaza 078 204 975


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Изнајмување

30 окт 12:04LETVA za Harmonika

Prodavam koristena LETVA so 2 shure beta 58 mikrofonski glavi .Letvat...


6.000 МКД
или предлог цена
29 окт 17:28NOVO!!! Karaoke Zvucnik 15inc

❗️❗️МЕГА Промоција❗️❗️ - Со звучникот PROFI добивате: ,адаптер за ...


6.990 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

27 окт 19:22Laser 3D RGB 1W DMX

Laser 3D RGB 1W DMX


300 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 €
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

25 окт 22:39Se prodavat

Se prodavat cela oprema osvtluvanje i ozvucanje za diskoteki i res...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

21 окт 19:45Pijano PETROF

Pijanoto ne e koristeno, isto e kako novo vo fabricna sostojba origin...


1.500 €
или предлог цена
21 окт 02:13Guerrini Superior2

Harmonikata e vo odlicna sostojba, original!


1 €
или предлог цена
21 окт 02:13Yamaha ERG121 & GA-10 (elektricna gitara i pojacalo)

Komplet elektricna gitara "Yamaha ERG121" i pojacalo "Yamaha GA-10" (...


10.000 МКД
или предлог цена
20 окт 20:50Svetla za club, kafulinja i svadbi

Prodavam razni svetla za club, kafulinja i svadbi, site se vo odlicna...


2.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 €
Гази Баба / Скопје

Аудио и видео продукција

15 окт 11:03Flight Case za Technics

Prodavam X2 komada Flight Case za Technics Sl 1200-1210 serija, novi,...


230 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
300 €
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

15 окт 10:29Gretsch G5220 Electromatic jet elektrichna gitara

Гитарата е како нова, малку е свирена, доаѓа и со оригиналната кутија...


29.000 МКД
или предлог цена
02 окт 20:52Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам