277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Halogenski reflektor 150W

Рефлекторите се користени и функционални во одчична состојба. -Мета...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 15:24Maxpuls pravosmukalka za suvo i mokro 1400w

6450 Правосмукалка за суво и мокро MAXPULS PREMIUM MP-WC03 Напон...


6.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
7.850 МКД
02 фев 23:21Plinski grealki plinska grealka плинска греалка 3.5kw NURGAZ

NURGAZ PLINSKA GREALKA NG-310-P 📍3500w 📍220g/h 📍UNICERT ...


1.480 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
2.000 МКД
02 фев 21:18Celicna cetka za na trimer celicni cetki za trimer bekaton

Celicna cetka za na trimer


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
02 фев 21:09PLASTICNI VRVKI ZA MALINI

Se prodavaat plasticni vrvki za malini Izraboteni se od kvalitetna p...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Останато

02 фев 19:27Masa za vo dnevna soba

Prodavam mase za vo dnevna soba, dimenzii na maseto 120x120cm, stak...


По Договор
или предлог цена
02 фев 18:52PVC lamperija

Se prodava pvc lamperija Bela pvc kornez 100den.1m Parketna lajsna ...


330 МКД
или предлог цена
02 фев 13:05Maxpuls wap za perenje koli 1800w

Машина за перење под притисок Моќност: 1800W Напон: 220-240V≈50/60H...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
01 фев 16:23Maxpuls kosacka za treva 1000w novi! Elektricna kosilka

Maxpuls kosacka za treva MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17...


3.700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.500 МКД
01 фев 16:22Pravosmukalka za pepel 1000w maxpuls

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1000W 1 година гаранција Каракт...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
01 фев 16:20Maxpuls hilta 850w udaren cekan

Карактеристики на производот: Напон: 230 V ~ 50 Hz Моќност: 850 W...


2.950 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
3.999 МКД
01 фев 15:57Ograda do vestacka treva

Ograda od vestacka treva so UV zastita od sonce, visina 1m, 1,2m 1,5m...


750 МКД
или предлог цена
01 фев 09:41Plinski bojler PROTOCEN LIAL 24kw 12L/min ekonomicen brz nov

ПРОТОЧНИ БОЈЛЕРИ НА ПЛИН 12ЛИТРИ ВО 1 МИН. НАЈ ЕКОНОМИЧНО,БЕЗБЕДНО...


9.750 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
11.950 МКД
01 фев 09:07Grealka fen klima duvalka 1000w/2000w kalorifer

Димензии: 575 x 175 x 260 mm Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/60...


2.400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.999 МКД
01 фев 09:07Kamin fabbygo elegant bordo 9kw novii

Камин fabbygo Elegnat Бордо Моќност – 7 – 9kw; Гориво – Дрво, Јаг...


10.500 МКД
или предлог цена
01 фев 09:06FAVORIT A-5101N masina za alista машина за перење алишта нов

FAVORIT A-5101N НОВИИИИИ!!!! МАШИНА ЗА АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 5КГ 100...


11.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
13.999 МКД
31 јан 19:41Tepisi ekstra socuvani

Prodavam tepih, crno-bel socuvan, mnogu malku e koristen dimenzii 21...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 14:05Oreovi plotni

Plotni od orev za trpezariska masa 163cmX81cm i (132cmX71cm ovaa dizm...


По Договор
или предлог цена
29 јан 21:28Se prodava skoro nov trosed od Ikea

Se prodava trosed od Ikea so nov sunger koj voopsto ne e upotreben,tr...


7.000 МКД
или предлог цена
28 јан 19:06Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
27 јан 18:50Maxpuls Mini gravirka 135w 210p NOVI!

Mini gravirka 135w 210 parcina 8000-35000 RPM 12-meseci garanc...


1.850 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
2.500 МКД
27 јан 11:34Agolna brusalka MAXPULS аголни брусалки MP-AG75 potenciometa

Agolna brusalka 📍900w 📍So potenciometar 📍11000R/min 📍125mm ...


2.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.300 МКД
27 јан 11:33Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh 1 baterija polnac 12 mesec...


2.099 МКД
или предлог цена
27 јан 10:26Panelna grealka konvektor PANEL DYNAMIC 2.5kw

Panelna grealka konvektor DYNAMIC 2500w 📍Regulator na termostat ...


2.800 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.250 МКД
27 јан 10:25Pecka na plin plinska grealka 4.2kw LIAL печка плинска LPG

Grealka na plin novi Gas Heater 4.2 kWh power LPG Gas ODS System ...


5.250 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
6.500 МКД
27 јан 10:22Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
27 јан 09:35Fen grealka kalorifer so ventilator 2kw novi DYNAMIC

Gralka fen kalorifer So ventilator So dalecinsoo Vodootporen ...


2.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
26 јан 16:44Shamotni tuli cigli za kamini shporeti ALFA PLAM 90 PLAMEN

Poveke modeli na tuli shamotni za kamini shpoerti Za sekakva info...


550 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
750 МКД
26 јан 16:33Maxpuls udaren cekan hilta 800w

Art:7235 ОПИС / СПЕЦИФИКАЦИИ Напон: 230V~50Hz Moќност: 800W В...


2.950 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
3.999 МКД
24 јан 12:24Maxpuls hilta 1020w

Art br:6669 Електричен ударен чекан Напон: 230V-50Hz Моќност: ...


4.300 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
5.500 МКД
24 јан 12:23Maxpuls udarna bormashina Бормашина електрична 500w

MAX PULS MP-ID002 Ударна бормашина, моќност 500W, вртежи до 3.0...


850 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
1.250 МКД
24 јан 12:23Plinska grealka pecurka -kalorifer tajfun na gas novi! Plin

Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреб...


10.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
12.999 МКД
24 јан 12:21Alati set kufer TOTAL алати сет клучеви патент

Код: THKTHP21426 12 КЛУЧЕВИ: 8-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-22mm ...


11.960 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 МКД
23 јан 13:41Oscilator povekenamenska alatka MAXPULS

Maxpuls povekenamenska alatka 📍220W 📍230V 50Hz 📍15000-22000R/min...


2.100 МКД
или предлог цена
23 јан 13:38Hevtalica pnevmatska Хевталица пневматска MAXPULS

Maxpuls pnevmatkska hevtalica 📍8bari 📍16-40mm shajki 📍10-50 m...


1.800 МКД
или предлог цена
23 јан 13:38Kafemati venecija

Kafematot e vo funkcija raboti


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
23 јан 12:02Greblo za lisja teleskopsko

Greblo za lisja teleskopsko


400 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
480 МКД
23 јан 10:33Reciprocna pila 1050W реципрочна пила MAXPULS

📍1050w 📍230v 50Hz 📍2.500R/min 📍drvo i metal 📍12 meseci garan...


3.300 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
4.350 МКД
23 јан 10:33Pravosmukalka za pelel 1200w maxpuls za peleti

Правосмукалка за пепел MAXPULS 1200W Напон:230V~50Hz Моќност:120...


2.500 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
3.250 МКД
23 јан 10:33Mreza za senka -ograda PVC

Mreza za ograda senka i slicno Visini od: 1m 1.2m 1.5m 2m 3m ...


50 МКД
или предлог цена
23 јан 10:32Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам