Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kotel za parno

Prodavam sporet-kotel za parno Alfa Central 23 Kotelot e 23 kw koris...


300 €
или предлог цена
25 јун 18:21radijatori

se prodavaat dva polovni radijatori po 18 rebra koristeni 5 sezoni is...


4 €
или предлог цена
25 јун 18:20TERMO PECKA

TERMO PECKA 6 KW, VO SUPER SOSTOJBA, SOCUVANA, SO POSTOLJE NA TRKALCA...


50 €
или предлог цена
01 јун 11:49Камин С.Техника

Се продава камин Складова Техника Делукс Ф,користен две сезони,купен ...


6.500 МКД
или предлог цена
18 мај 17:40Radijatori

Prodavam 2 radijatori so 18 rebra cena 4€ rebro


4 €
или предлог цена
27 апр 17:23Печка на плин

За повеќе информации 078 563 113


500 МКД
или предлог цена
05 апр 06:52ELEKTEICEN KOTEL 18 KW ZA GREENJE

Mnogu malku koristen ,podetalni informacii na tel 077 611 188, cena p...


1 €
или предлог цена
03 ное 12:27Kotel za parno so pumpa i ekspanzionen sad

Se prodava komplet kotel za parno so pumpa i ekspanzionen sad. Cena p...


1 €
или предлог цена
06 окт 23:08Termo pechka Cer 4.5kw

Termoto e malku koristeno.


3.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:54Panelna grealka Tesy 3kw

Se prodava panelna grealka Tesy 3 kw idealna za prostor od 25 kvadrat...


3.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 22:57Kotel za parno so pumpa i ekspanzionen sad

Se prodava komplet kotel za parno so pumpa i ekspanzionen sad. Cena p...


1 €
или предлог цена
05 авг 16:36PECKA ZA CENTRALNO SPREMNA ZA PRIKLUCOK

Se prodava polovna pecka za parno greenje so ventili,termostat.pumpa,...


18.000 МКД
или предлог цена
08 фев 21:18Termostat

Se prodava nov termostat, nikogas ne koristen, kupen 1200 denari se p...


700 МКД
или предлог цена
04 фев 15:16Печка на дрва

Се продава печка на дрва од Металец Битола. Купена пред 5 години. П...


8.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 09:10Alfa term 20

Se prodava pecka za parno na drva, alfa term 20... Kapacitet 23 kw, s...


450 €
или предлог цена
20 авг 11:04Eko Spar Karina 10kw

Se prodava pecka na pelet, koristena vo igroteka. Telefon za kontakt ...


500 €
или предлог цена
08 јул 14:54Calorex 85 R plamen TRAJNO ZARCE

prodavam trajno zarce cena 3200 denari


3.200 МКД
или предлог цена
10 ное 14:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам