585 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава комплетно нова Амерички "BBQ" стил плинска скара

Се продава комплетно нова Амерички "Barbeque" стил плинска скара - ск...


34.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:09Промовирано

Se prodava masina za doner / giro i elektricen noz

Se prodava masina za doner i giro zaedno so elektricen noz kupeni vo ...


970 €
или предлог цена
14 авг 14:44Промовирано

Print i dizajn vizitki najpovolno !!!

Vrsime dizajn i print na vizitki za vasiot biznis. Isporaka 3-7 dena.


3 МКД
или предлог цена
Вчера 20:42Meni za ugostitelski objekti - Ekstra ceni !!!

Вршиме дизајн и принт на менија за угостителски објекти по најповолни...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:42Trimer na baterija

Nov germanski Manesman


80 €
или предлог цена
Вчера 20:05Motorni pili

Odlicna motor a pila


100 €
или предлог цена
Вчера 20:00Mašina za sladoled

Se prodava mašina za sladoled Caprigiani vo odlična sostojba, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:08Машина комбинирка

Се продава машина комбинирка во целосна функционалност и многу сочува...


600 €
или предлог цена
Вчера 13:09Prodavam tanjiraci i plugovi

Tanjiracite se renovirani a plugovite se vo dobra sostojba.Tel:075-55...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:40LUNA PARK - Detski Karusel 22

Prodavam Detski Karusel, kupen i vnesen kako nov vo 2000 god. od firm...


1 €
или предлог цена
18 авг 18:25Masina za Plastika Battenfeld

Malce koristena vo ekstra sostojba , 150 grama(max)!Mozna e zamena! P...


1.900 €
или предлог цена
18 авг 16:18Skener - Detektor na metal

Супер Скенер детектор на метал, најпрепознатливиот рачен детектор за ...


1.499 МКД
или предлог цена
18 авг 13:33Profesionalni spojki - iglicki

Професионални спојки - иглички. Идеално за сите ваши потреби за заклу...


750 МКД
или предлог цена
18 авг 13:32Se prodava inventar za market, stalazi I frizideri

Se prodava inventar za market: Metalni raftovi, stalazi, frizideri ...


1 €
или предлог цена
18 авг 12:49Продажба и монтажа на камери

Продажба и монтажа на повеќе видови на без жични wifi и жични камери ...


По Договор
или предлог цена
18 авг 12:40Presa / makaza za secenje lim

Се продава преса за сечење лим. Големина на сечилата 30цм, сече лим д...


14.000 МКД
или предлог цена
18 авг 11:41Se prodavaat

Elektricni kotli 24 kw


350 €
или предлог цена
18 авг 11:03Pecka za pica Fortis na plin

Rabotna masa,umivalnik so dva otvori od inoks i stolcinja koristeni m...


По Договор
или предлог цена
18 авг 08:36Boca Co2 5 kg

Co2 boca 5 kg


2.500 МКД
или предлог цена
17 авг 15:47Set za izvlekuvanje

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки ☑ Издржлива и за...


399 МКД
или предлог цена
17 авг 13:13Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi

🔧 Сет 4 челични алатки за одстранување на подови (паркет, ламинат, г...


850 МКД
или предлог цена
17 авг 13:13Robland X31 Kombinirka - 5 operacii (Aspirator)

Masinata e odlicna mnogu malku koristena Belgisko proizvodstvo 5 ...


3.100 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.600 €
17 авг 13:09Drveni gajbi za jabolka

Prodavam drveni gajbi za jabolka edna sezona koristeni Imam 1000 gaj...


100 МКД
или предлог цена
16 авг 23:19Masina za busenje voda

Se prodava masina za busenje voda. Tode 071 231 194


1 €
или предлог цена
16 авг 20:18Циркулар за метал

Се продава циркулар за метал во одлична состојба. Сила 1.1 kw Вртежи...


730 €
или предлог цена
16 авг 18:20metal detektor xp deus

...


1.200 €
или предлог цена
16 авг 17:43Elopak masina za jogurt

Masina za pakuvanje mleko,jogurt,sok i dr.tecnosti vo elopak ambalaza...


15.000 €
или предлог цена
16 авг 13:05Se izdava objekt 400m/2

Se izdava pod kirija ili se prodava objekt vo Ohrid na ul.zeleznicka ...


1 €
или предлог цена
16 авг 13:05Separator za mleko

Separator za mleko so kapacitet od 2000 litri na sat.info.078 212 669...


2.500 €
или предлог цена
16 авг 13:05Kada za sorenje 500 litri

Kada za sirenje od poliester 500 litri i edna od 300 litri


25.000 МКД
или предлог цена
16 авг 13:05Kompresor Trudbenik Doboj so 4 glavi

Prodavam kompresor za vozduh Trudbenik Doboj so boca od 850 litri i k...


1 €
или предлог цена
16 авг 13:05se izdavaat komori

Izdavam komori za odrzuvanje i mrznenje vo ohrid so kapacitet od:2x60...


1 €
или предлог цена
16 авг 13:04Masina za pakuvanje jogurt vo casa 0.2 l

Masinata e vo rabotna sostojba,pakuva 1500 casi na cas


17.000 €
или предлог цена
16 авг 13:04masina za mienje pod pritisok

Prodavam dve masini za mienje pod visok pritisok


400 €
или предлог цена
16 авг 13:04Homogenizator za mleko 2000 lit/cas

Homogenizatorot raboti so pritisok do 200 bari,el.motor 15 kw,vo odli...


1 €
или предлог цена
16 авг 13:04Masina za pakuvanje vo termosobiracka folija

Se prodava masina za pakuvanje razni proizvodi vo termosobiracka foli...


700 €
или предлог цена
16 авг 13:04Alati za duvanje pet sisinja

Prodavav cetiri alati za duvanje pet ambalaza 300ml.500ml ;1000ml i 1...


1 €
или предлог цена
16 авг 13:03Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено о...


650 МКД
или предлог цена
16 авг 12:20Krimp klesti za kabelski kontakti

Професионална кримп клешта zа кабелски контакти е совршена за стегање...


999 МКД
или предлог цена
16 авг 12:20Elektricna motorna pila

🏡 Додаток пила за средување на вашата градина, сечење на дрвја и др....


1.399 МКД
или предлог цена
16 авг 12:20Trimer na benzin

Prodavam trimer so mal defekt Vergla ne pali treba da se vidi Cen...


2.500 МКД
или предлог цена
16 авг 05:14Aronija sadnici

Aronija sadnici dvogodisni i trogodisni odma na rod


130 МКД
или предлог цена
16 авг 02:54Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам