829 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

се изнајмува стан во Штип на приземје заедно со надворешна гаража од ...


300 €
или предлог цена
Денес 16:43ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:51Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
Денес 10:46Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
Денес 09:26Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 08:30Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
Денес 06:41Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 02:48Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Вчера 23:41iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 20:14Prodavam stan

Se prodava stan vo nas.Naselje Cena po dogovor Itno! 078310258


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 19:27Se prodava garsonjera

Se prodava garsonjera vednas do policijata na vtori sprat, garsonjera...


22.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:40Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА објекто е издаден по наем има важечки договор кои може...


145.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
150.000 €
Штип

Дуќани

Вчера 14:10Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.000 €
или предлог цена
Вчера 11:05Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 11:05Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Вчера 10:55SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 10:45Top lokacija

Lokacija koja ne se propysta ulica bulevar jna .Dukanot e na samata u...


7 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:42Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:28Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
Вчера 08:27Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
Вчера 08:27Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
Вчера 08:27Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 07:16IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 06:53KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
11 авг 19:44Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.000 €
Штип

Гаражи

11 авг 18:26se prodava sprat od kuca

sprat od куќа 100 kvadrata (kompletno renoviran) i prizemje 35 kvadra...


1 €
или предлог цена
11 авг 17:54Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


21.000 €
или предлог цена
11 авг 17:26Bandazi za bmw 3ka

.


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

11 авг 14:36Bandazi za nisan

.


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

11 авг 14:35Sprava Shmidt sportsworld

Se prodava sprava za vezbanje.Cena po dogovor.


8.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

11 авг 14:35Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
11 авг 14:14KUPUVAM GARSONJERA

Kupuvam garsonjera po moznost da e na prizemje 1sprat do 15,000e


15.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 авг 13:19Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


21.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 авг 19:59Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


12.000 €
или предлог цена
10 авг 18:22SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 авг 17:27SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
10 авг 17:26Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
10 авг 14:38Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
10 авг 12:53Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
10 авг 12:53NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
10 авг 12:52Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам