Кисела Вода
                   
2044 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80HP 2010 GODINA

⭕SE PRODAVA ⭕ SEAT IBIZA 1.4 TDI 80HP 2010 GODINA - Cena: 5.650€ ...


5.650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 11:09Промовирано

BMW F10 530D XDrive M-PAKET 2011G

⭕ SE PRODAVA ⭕ BMW 530 XDRIVE M PAKET 2011G - Cena: 20900€ - 198.0...


20.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:53Промовирано

Audi A3 1.6 TDI 2016

Audi-A3 1.6-115 ks proizvedeno 2016god so full oprema i S-tronic menu...


18.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

25 сеп 16:04Промовирано

Citroen Berlingo 1.6 HDI Klima

Citroen Berlingo 1.6 HDI -Нов увоз, донесена од Холандија со возењ...


2.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 21:21Opel Combo 1.3 Klima

Opel Combo 1.3 cDTI 2010 год Пикапот е во одлична состојба, се е ф...


3.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 21:21Alfa 159

F


4.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 21:05BMW X5 3.0 2010 GODINA FACELIFT FULL OPREMA

Se prodava Bmw X5 3.0d 180kw 245 8 brzini 2010 godina facelift vo per...


18.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 20:38Alfa Romeo Giulietta 1.6JTDm 105hp 2011g NOVA KOLA

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6JTDm 77kw/105hp 2011g NOVA KOLA!!! UNIKAT...


7.290 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:56Opel Corsa 1.3CDTi 75hp 2011g NOVA

Opel Corsa 1.3CDTi 75hp 2011g NOVA KOLA KOLATA E VO PERFEKTNA SOST...


4.690 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.790 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:56BMW 318D 143hp 2015g AVTOMATIK 8G NOVA KOLA!!!

BMW 318D 143HP 2015g AVTOMATIK COBRA 8g NOVA KOLA KOLATA E EDNAKVA...


13.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.390 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:56Fiat Doblo 1.3mjet 2007g NEUVEZENO

FIAT DOBLO 1.3MJET 2007g NEUVEZENO KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, S...


4.290 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.390 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:56Opel Tigra 1.3CDTi 70hp 2005g PERFEKTNA

Opel Tigra 1.3CDTi 70hp 2005g PERFEKTNA KOLATA E KOMPLET SERVISIR...


3.290 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.490 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:56VW GOLF 1.6TDI BLUEMOTION 2011g GERMANIJA NOVA KOLA!!!

VW Golf 6 1.6TDi 105hp BLUEMOTION GERMANIJA UNIKAT!!! NOVA KOLA!!! ...


8.190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:56*** MERCEDES E200 BLUETEC ***

Mercedes Facelift E200 CDI Bluetec Reg,cela godina zelen...


19.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:56Peugeot 207 CC

Prodavam Peugeto 207 cc Cabrio 1.6 benzin-plin A-test Dizna Sistem ko...


4.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:46AUDI A4 2.0TDI 2011GOD PERFEKTNO

KOLATA E REGISTRIRANA CELA GODINA.KAROSERIJA E PRVA BOJA A MOTOROT RA...


10.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:29RENAULT CLIO 1.5DCI 65KW 2011GODINA FULL OPREMA REGISTRIRANO

Se prodava Renault Clio 1.5dci 65kw 89ks 2011 godina registrirano cel...


4.899 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:43TOYOTA AURIS 1.33 VVT-I 99KS 6M/T TERRA 2010G

TOYOTA AURIS 1.33 VVT-I 99KS 6M/T TERRA 2010G GODINA NA PROIZVOSTVO ...


5.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:39  НОВ ОГЛАС

VW PASAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION START/STOP

SE PRODAVA VW PASAT 2.0 TDI 140 KS MANUEL MENUVAC 6+R BLUEMOTION STAR...


11.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.800 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:19Audi Q7 3xSline 4M QUATTRO

Se prodava Audi Q7 so oprema 3xSline, poseduva FULL kompletna oprema ...


56.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 17:54Fiat UNO 1.4

Redok model na Fiat UNO so fabricki motor 1.4 od Fiat Tipo (nikogas n...


750 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 17:38Mercedes Benz E200

W211 e200 racen menuvac 2004 god. Mala potrosuvacaka Soncev krov G...


5.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 17:35Opel vektra C comfort.

Se prodava vektra C vo dobra sostojba so servisna kniska . Neuvezena ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 17:26Peugeot 207 cc Benzin-Plin

Prodavam Peugeto 207 cc Cabrio 1.6 benzin-plin A-test Dizna Sistem ko...


4.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 17:24Ford C Max 1.6 tdci 2003

Kolata e vo top sostojba, redovno servisirana i cuvana domakjinski Ko...


2.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 17:18  НОВ ОГЛАС

Mercedes C200 Avangarde 2009 so Panorama krov

Se prodava Mercedes C200 AVANGARDE proizveden 2009 godina. Mercedesot...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 17:04OPEL VECTRA C 2007 1.8 BENZIN PLIN NEUVEZUVANA

Prodavam OPEL Vectra C 1.8 benzin plin 2007 registrirana do 12.2022 s...


4.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 17:00PORSCHE CAYENNE S 4.5 2004.G SO Atestiran plin..golf bmw

Porshe Cayenne S 4.5 so atestiran plin 2004 g..nov akomulator,servis ...


6.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 16:29FORD KUGA 2.0 cdti 2010g ful opr.reg do 4/23g ZAMENA

Возилото е во одлична состојба во поглед на мотор шасија ентериер под...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 16:25  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS 2009 1.6TDCi -- 6 mes.garancija

Nov uvoz ,odlicna sostojba Plateni site davacki do registracija ,is...


4.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 16:24BMW e36 325i 192hp so plin - fabricka sostojba

Se prodava BMW e36 325i 192hp 1993godina -model fabricki 325i 193hp ...


3.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 16:20Citroen C4,1.6 e-hdi, 84kw,6 brzini, euro5

Prodavam Citroen C4, 1.6 e-hdi, 84kw/115ks, 6 brzini, euro5b, 2013 go...


6.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:46BMW 318d 2008 NAVI 143ks 6 meseci garancija

Nov uvoz Plateni site davacki do registracija vo MK bez zabeleski i...


7.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:27NISSAN QASHQAI 2012 1.5 Dci panorama-6Mes.garsncija

Nov uvoz Plateni site davacki do registracija vo MK Bez zabeleski ...


9.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:27Nissan 350Z (se prodava)

Voziloto e redovno servisirano i ima novi gumi.


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:23Passat 2.0tdi 2007god

Se prodava odlicen passat 2007 godina 2.0tdi 8v, kolata e so full opr...


4.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:21Chevrolet Cruze LS 1.6 2009

Се продава Chevrolet Cruze LS 1.6 2009 година со поминати 260.000км к...


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:21Renault clio 1.6 16v odlicno

Prodavam Renault clio 1.6 16v 2006 godina Registrorano do 18.08.2023 ...


3.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:16BMW 530

Продавам БМВ 530,одлично сочуван,со сервисна книшка,реални километри,...


13.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:15Chevrolet Cruze 1.8

Продавам Chevrolet Cruze со фул опрема, купен од Олимпија моторс, гар...


6.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:15Citroen C4-1.6 HDI-68kw/92ks-2012-112000km

Prodavam Citroen C4, 1.6 hdi, 68kw/92ks, 2012 godina, euro5A, so pomi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:13Pezo 307 2.0 hdi 3006

Pezo 307 2.0 hdi solidno socuvano registrirano servisirano so ful opr...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:10FIAT BRAVO 2.0 GETI BENZIN FUL OPREMA

Fiat bravo 2.0 99 god 150 ks so ful oprema benzin reg cela godina sol...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:10Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам