827 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава апартман во Љубаништа

Се издава апaртман во Љубаништа комплет спална , детска плус дневна...


1 МКД
или предлог цена
- 96 % Попуст
25 МКД
Охрид

Апартмани

25 јун 12:55Промовирано

Апартмани во центар на Охрид !

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:28Промовирано

Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на глав...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 јун 16:46Промовирано

Darki Apartment Ohrid

Комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер локација во с...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:25Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:25Darni Central Apartments

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:24APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

SLOBODNI TREMINI ZA JULI 2022 od 01.07 do 07.07.2022 god app1,2,3 ...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:15APARTMAN TRPEJCA

apartmanot se naogja vo centarot na seloto na samiot parking raspolag...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:10Сместување во Центар Охрид - Villa Centar

Villa Centar Ohrid Цени почнуваќи од 450 ден. (зависно од видот н...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:04Sobi so kupatilo, terasa i pogled na ezero Ohrid

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ на web: https://ohridlakeview.gdenamore.com/ Студ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:59izdavanje pod zakup za smestuvanje

Vo smestuvacki turisticki objekt se izdavaat hotelski sobi, studija i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:34Apartments Nemo DeLuxe

Нови, луксузни апартмани во центар на Охрид, на само 2 минути од езе...


40 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45 €
Охрид

Апартмани

Денес 09:26Издaвaм aпaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид

Апaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид дo Oпштинaтa, нa 100 метри oд езерo...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:20Apartman strog centar 1

-Se izdava apartman(stan) vo strogiot centar na Ohrid. -Apartmanot s...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:13  НОВ ОГЛАС

Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:07Се издаваат апартмани - Вила Мостро Охрид

Се издаваат апартмани во центарот на Охрид, до паркингот кај Waikiki,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:33Villa " Vera " Pestani

Apartmanite se opremeni so spalna soba dvo krevetni i tro krevetni i...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:33Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:26Се издава апартман во Љубаништа-Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat naspro...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:26Sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid, pozadi Ohridska Banka, opremeni so posebno...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:01VISTINSKO MESTO ZA VASIOT ODMOR

Сместување во Охрид на 1.2 км од центар во мирна и чиста околина.


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 07:30Апартмани во центар на Охрид !

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:28Студија во центар на Охрид позади охридска банка

Studijata se opremeni so posebno WC,TV,internet,Mini kujna,dvorno me...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:13Apartmani Ohrid

Se izdavaat aparmani vo Ohrid vo nov objekt komplet opremeni so zaseb...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Охрид

Апартмани

Денес 06:18Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 05:14Izdavam restoran na Ohridsko ezero

Izdavam rerstoran za biznis vo Ohridsko na eden kilometar ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 01:49Соби во Охрид

Се издаваат соби во Охрид во близина на Болници. 20 мин пеш од центар...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Охрид

Соби

Вчера 21:10Се издава Апартман во центар Охрид

Се издава Апартман во центар на Охрид, клима, француски лежаи, интерн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:09Apartmani sobi Vila Galeria Pestani Ohrid

Se izdavaat apartamani vo Pestani posebno wc, kupatilo privaten parki...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:45SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE

se izdava kamp prikolka vo gradiste kompletno opremena.. ima sopstven...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Вчера 20:37Darki Apartment 2

Комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер локација во с...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:57Darki Apartment 3

Комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер локација во с...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:57SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:53Studija vo centarot na OHRID pozadi OHRIDSKA BANKA

Stusijata se naogjaat vo centarot na Ohrid pozadi ohridska banka na 3...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 18:54Студија во центар на ОХРИД позади Охридска банка

Се издаваат студија во центарот на Охрид позади охридска банка,студиј...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 18:54SE IZDAVA APARTMA VO OHRID

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID POTOCHNO KAMP ANDON DUKOV VO PRIVATNIOT D...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:52Sobi vo Ohrid

REZERVIRANA od 28 juli do 4 avgust.Se izdava 4 krevetna soba so za...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:32Apartmani, sobi - smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:25  НОВ ОГЛАС

Izdavam Studio-Apartman vo Ohrid-odlicna cena

Aпартманот се наоѓа во Охрид , населба 'Христо Узунов' Зг. Слобода. ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:10Вила Стивен -нас. Рача

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:53Изнајмувам студија AMIGO во центарот на Охрид

Изнајмувам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебн...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:53Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:51STUDIA VO OHRID

Ve molime barajte na 077447671 (Olga) Se izdavaat dve trokrevetni s...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:44Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам