835 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Apple iPad 10.2 (2021)

Apple iPad 9 256GB vo konfiguracija od 256 Gb kupen od Istyle vo 11.2...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:34Apple iPad 10.2 (2021) 256GB

Prodavam Apple iPad 10.2 (2021) vo konfiguracija od 256 Gb kupen od I...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 22:34Prodavam Samsung Note 9 - FULL PACK

Prodavam dobro socuvan Samsung Note 9 - FULL PACK Bez zameni !!!


13.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:59HUAWEI GT2 PRO

Prodavam odlicno socuvan malku koristen smartwach.


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44SAMSUNG GALAXY A51 crn

Se prodava Samsung Galaxy A51 crna boja ( Prisma Crush Black ), full ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:39  НОВ ОГЛАС

Iphone 7 128gb jet black

Se prodava Iphone 7 128gb jet black se funkcionira na telefonot s...


6.299 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:32  НОВ ОГЛАС

Se prodava Samsung S21 Ultra

Telefonot e kako nov, ne e izvaden nikogas od futrola, nema ni edna m...


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:17SAMSYNG GALAXY A52S BLACK 128GB

SAMSYNG GALAXY A52S BLACK 128GB EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN MESEC DEN...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:44  НОВ ОГЛАС

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:20Galaxy Watch 4 Silver 44 mm

Samsung SM-R870 Galaxy Watch 4 Silver 44 mm nabaven vo telekom mkd...


150 €
или предлог цена
Вчера 12:19OPPO FIND 5X PRO 12/256

OPPO FIND 5X PRO 12/256 UPOTREBUVAN 1.5 MESEC OD EDEN KORISNIK FU...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:19HUAWEI P50 PRO GOLD 256GB

HUAWEI P50 PRO GOLD 256GB NOV SAMO AKTIVIRAN NABAVEN VO A1 MKD 24 ...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:19HONOR MAGIC 4 LITE 6/128

HONOR MAGIC 4 LITE 6/128 NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO A1 MKD 24 MESE...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:19MOTOROLA MOTO G22 COSMIC BLACK 4/64

MOTOROLA MOTO G22 COSMIC BLACK 4/64 NABAVEN VO SETEK MKD TELEFONOT ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:18APPLE IPHONE 12 MINI 64GB BLUE

APPLE IPHONE 12 MINI 64GB BLUE EDEN KORISNIK NABAVEN VO A1 MKD POD...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:18XIAOMI 12 PRO 12/256 BLUE

XIAOMI 12 PRO 12/256 BLUE EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN MESEC DENA PO...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:18XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128 EDEN KORISNIK FULL PAKOVANJE NABAVEN...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:18XIOAMI MI 11 5G NE 8/128 BLACK

XIOAMI MI 11 5G NE 8/128 BLACK NABAVEN NA 12.08.2022 SETEK MKD 24 ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:18SAMSUNG GALAXY A52S 128GB WHITE

SAMSUNG GALAXY A52S 128GB WHITE NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO TECHNOM...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:18SAMSYNG GALAXY A52S BLACK 128GB

SAMSYNG GALAXY A52S BLACK 128GB EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN MESEC DEN...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:18Iphone 6S Plus 64 GB

Se prodava Iphone 6s Plus odlicno socuvan. Telefonot ima nova baterij...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:33Promena na konektori za polnenje (Dr-MobiL do Simpo)

Promena na konektori za polnenje za site tipovi na mobilni telefoni i...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05SAMSUNG LCD EKRANI * PLAKANJE NA RATI * 070444999

====MOZNOST ZA PLAKANJE NA RATI *POTREBNA LICNA KARTA *POTREBNO ...


109 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03LCD EKRANI ZA SITE APPLE IPHONE * 070444999

IPHONE 11 = 4000 DEN, 4500 DEN IPHONE 11 PRO = 4000 DEN, 4500 DEN ...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03LCD EKRANI HUAWEI (DR.MOBIL SERVIS 070444999)

PROMENA NA SKRSENI HUAWEI LCD EKRANI ! GARANCIJA 3M ! Y9-18 1500...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:03BATERII ZA APPLE IPHONE 4/4S/5/5S/5C/6/6+/6S/6S+

ORIGINALNI BATERII ZA SITE IPHONE TELEFONI SO PISMENA GARANCIJA OD 3-...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:03spiuniranje spioniranje spijuniranje prisluskuvanje mobilen

TELEFON SPY e edna od najdobrite softverski aplikacii koja sluzi za s...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:44IPHONE SE 128GB

Iphone Se 128gb prv sopstvenik ocuvan bez grepka koristen 6 meseci ku...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:29GARMIN VENU 2 GPS smarth watch

koristen 1 mesec ima evropska garancija 1god


320 €
или предлог цена
Вчера 10:26servis i otkup na neispravni mobilni

servis i otkup na neispravni mobilni SAMSUNG ( so skrseni ekrani ) s...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:19iPhone 12 Pro Max 256GB Silver, NOV Neotpakuvan

iPhone 12 Pro Max 256GB Silver nov neotpakuvan, kupen vo mk. Moze ...


919 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:16VR

Нов VR во кутија, воопшто не е користен. тел./Viber: 075296469


550 МКД
или предлог цена
Вчера 10:04MOTOROLA

Bezzicen telefon MOTOROLA malku koristen


550 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

Вчера 10:01SERVIS ZA MOBILNI I DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Вчера 09:47SIM KARTICKA NA VIP ZLATNO BROJCE

077-812-001


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:21Iphone Xs

Se prodava dobro socuvan Iphone Xs 64 GB so komplet kutija,slusalki i...


18.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

15 авг 23:50SAMSUNG A40 FULL PACK

Prodavam Samsung A40 4GB RAM/64GB ROM 5,9" Display Black, Full pack, ...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

15 авг 21:53Samsung galaxy watch 4 44mm

Se prodava smart watch koristen 10-11meseci prv sopstvenik kupen od n...


9.600 МКД
или предлог цена
15 авг 18:49OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
15 авг 18:12SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256 EDEN KORISNIK NABAVEN VO TELEKOM...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

15 авг 18:09Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам