Подкатегорија:
                   
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Telefon lici na star staticen antikvitet

Prodavam ispraven staticen telefon, lici na staromoden kako od stari ...


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:52MOTOROLA

Bezzicen telefon MOTOROLA malku koristen


550 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

31 јул 20:59telefon antika ispraven

telefon star preku 50 god. ispraven


1.200 €
или предлог цена
10 апр 12:29SERVIS ZA MOBILNI I DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Останато

06 апр 13:08Telefon

Zican telefon


350 МКД
или предлог цена
31 мар 19:11Panasonic KX-TG2511FX

Се продава фиксен тел. Панасоник користен 6 месеци. Си брмчи без греш...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

24 дек 15:58Bezzicen telefon so 2 slusalki - Philips D130 DUO

Prodavam bezzicni Phlips telefoni, edniot e centrala, a drugiot go pr...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

12 јун 17:28Телефонска централа Siemens HiPath 1120

2 влеза, 8 излеза (4 дигитални, 4 аналогни) Вкључено 4 дигитални тел...


199 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Останато

30 ное 10:19Se prodavaat bezicni telefoni philips

Ispravni po 300 denari


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

25 мај 20:04prodavam telefax panasonik 500 denari

se prodava telefax ispraven malku koristen za 500 denari moze da se k...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 20:57Panasonik

Prodavam nov Bezicen Telefon Panasonik Nov informacii na tel.0719212...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

01 дек 14:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам