Подкатегорија:
                   
46 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka na plin plinska grealka 4.2kw LIAL печка плинска LPG

Grealka na plin novi Gas Heater 4.2 kWh power LPG Gas ODS System ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
6.500 МКД
Денес 10:42Kamin fabbygo elegant bordo 9kw novii

Камин fabbygo Elegnat Бордо Моќност – 7 – 9kw; Гориво – Дрво, Јаг...


9.950 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
14.950 МКД
Денес 10:42Kamin fabbygo largo 15kw staklo. Novii!!

Камин на црвсто гориво fabbygo Largo Димензии: 72 x 53 x 81cm Јач...


19.500 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
24.500 МКД
Денес 10:42Kamin shporet na drva BLIST BRM SO RERNA noviii!!!

Steel top plate and door Dimensions: 430x360x230 mm Power: 12-14 KW...


25.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:38Plinski grealki plinska grealka плинска греалка 3.5kw NURGAZ

NURGAZ PLINSKA GREALKA NG-310-P 📍3500w 📍220g/h 📍UNICERT ...


1.480 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
2.000 МКД
02 фев 21:18Pravosmukalka za pepel 1000w maxpuls

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1000W 1 година гаранција Каракт...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
01 фев 16:20Grealka fen klima duvalka 1000w/2000w kalorifer

Димензии: 575 x 175 x 260 mm Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/60...


2.400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.999 МКД
01 фев 09:07Panelna grealka konvektor PANEL DYNAMIC 2.5kw

Panelna grealka konvektor DYNAMIC 2500w 📍Regulator na termostat ...


2.800 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.250 МКД
27 јан 10:25Fen grealka kalorifer so ventilator 2kw novi DYNAMIC

Gralka fen kalorifer So ventilator So dalecinsoo Vodootporen ...


2.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
26 јан 16:44Shamotni tuli cigli za kamini shporeti ALFA PLAM 90 PLAMEN

Poveke modeli na tuli shamotni za kamini shpoerti Za sekakva info...


550 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
750 МКД
26 јан 16:33Plinska grealka pecurka -kalorifer tajfun na gas novi! Plin

Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреб...


10.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
12.999 МКД
24 јан 12:21Pravosmukalka za pelel 1200w maxpuls za peleti

Правосмукалка за пепел MAXPULS 1200W Напон:230V~50Hz Моќност:120...


2.500 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
3.250 МКД
23 јан 10:33Panelni grealki smart panelna grealka Панели 2kw

СТАКЛЕНА ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА 📌SMART 📌2000w 📌Контрола преку ...


5.999 МКД
или предлог цена
19 јан 22:20Kalorifer vertikalen duvalka 2000w grealka

Kalorifer vertikalen 📍2000w 📍regulator za ventilator ladno toplo 📍...


750 МКД
или предлог цена
19 јан 19:10Pecki na peleti Blist optima 8 kw

Редовна цена:39.950 ден 🔥🔥🔥🔥🔥 цена на попуст : 33.950 ден 🔥🔥...


33.950 МКД
или предлог цена
19 јан 19:08Dynamic panel grealka konvektor 2000w novi!

Карактеристики на производот: Грејна моќ:1250W/2000W Ротацион...


1.999 МКД
или предлог цена
19 јан 19:08Kalorifer grealka so rotacija 2000w

Grealka so rotacija 2000w 📍moknost 2000w 📍regulacija na ventilator ...


2.899 МКД
или предлог цена
19 јан 19:08Peleti A1 A2 пелети 15/1

Peleti А1 А2


350 МКД
или предлог цена
19 јан 16:25Kaloriferi grealka vertikalen kalorifer NOVI! 2kw

Vertikalen kalorifer DYNAMIC 📍1000/2000W 📍50-60Hz 📍napon220-240v ...


899 МКД
или предлог цена
17 јан 21:43Termopecka na struja

Termopecki na struja. Cena po dogovor. Telefon: 070249952 0753...


3.000 МКД
или предлог цена
14 јан 15:05Тајфун Tajfun Halorifer

Nov Dizel tajfun 20kw so termostat na avtomacko vklucuvanje i isklucu...


500 €
или предлог цена
09 јан 11:06Elektricna grealka zidna 2000w novi!

Димензии: 575 x 175 x 260 mm Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/...


2.400 МКД
или предлог цена
01 јан 21:12Plinski tajfun grealka plinska kalorifer plinski 50kw

Моќност: 50 kW Издувна моќ: 650 m3/h Капацитет на затоплување: 75 m...


8.950 МКД
или предлог цена
13 дек 18:33Grealka luster viseci tavanski 1500w novi!!

Redovna cena:2950 den Cena na popust 2499 den DYNAMIC Инфрацрв...


2.499 МКД
или предлог цена
09 дек 21:20pumpa za parno greenje

ispravna


2.500 МКД
или предлог цена
02 дек 13:21Tajfun tajfuni plinski GeHOCK plinski grealki-duvalki pecki

📍Напон: 220-240V 30KW 📍Потрошувачка:2.18KC/H 📍Проток на воздух: ...


8.800 МКД
или предлог цена
18 ное 13:18ALFA Plam Commo 21Kw - Kotel na peleti

Se prodava Alfa plam kotel na peleti model Commo 21kw. Koristen sa...


1.200 €
или предлог цена
09 ное 10:01Tajfuni plinski grealki - tajfun 30kw MAXPULS LPG

Моќност: 30 kW Издувна моќ: 650 m3/h Капацитет на затоплување: 45 m...


7.350 МКД
или предлог цена
25 окт 20:12Kalorifer vertikalen dubalka grealka 2000w

Kalorifer grelaka


999 МКД
или предлог цена
20 окт 10:13Greac na plin grejac ng310 PLINSKA GREALKA NOVI!

Grejac za plinska grealka


1.350 МКД
или предлог цена
20 окт 09:42Камини и шпориња на пелети за домаќинство

Копер е еден од главните снабдувачи на апарати за домаќинството и Ви ...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 12:30Led grealka kalorifer 750w novi!!

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥🔥 xena na popust:2199🔥🔥🔥🔥 Подд...


2.190 МКД
или предлог цена
03 фев 09:58Kalorifer grealka kvarcna elektricna novi !!

800w elektricna grealka Redovna cena 1950 den 🔥🔥🔥Cena na po...


1.650 МКД
или предлог цена
25 јан 15:50Fen grealka DYNAMIC

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥 cena na popust:1699 den 🔥🔥🔥 Моќно...


1.699 МКД
или предлог цена
25 јан 10:36Maxpuls grealka kvarcna na struja

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥Cena na popust :1990 den🔥🔥🔥 Шифр...


1.990 МКД
или предлог цена
18 јан 21:05Alfaplam 20 Komplet so pumpa i ekspanziona.

Cena 250€


1 МКД
или предлог цена
25 дек 20:54TAJFUN KALORIFER ТАФУН КАЛОРИФЕР

Нови тајфуни/калорифер на нафта со голема топлотна моќност 20kw -80...


30.000 МКД
или предлог цена
13 дек 17:24Термо печка

Се продава термо печка со постоље 6kV Цена по договор Борис 071 ...


1 €
или предлог цена
25 окт 13:03trajno zareca pecka

се продава трајно жареча печка како нова


1 €
или предлог цена
14 окт 17:31Termo Pecka | Термо Печка

Се продава термо печка 6-ка. Исправна во супер состојба! Вреди да се ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јул 20:37Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам