3796 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes e270 avangard avtomatik- w211 airmatic

Се продава Mercedes Airmatic e270 Avangard 156 kw регистрирана до 1/...


5.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

25 мај 22:14Промовирано

Mercedes-Benz C200 CDI 2013

Se prodava Mercedes-Benz C 200 CDI BlueEFFICIENCY ✅134 KS 2,143 c...


12.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:31НОВ ОГЛАС
Промовирано

Lift za mebel KRAN nosivost 400 kg

Поедноставување е важно. Со лифтот за мебел гломазниот и тешкиот инве...


Денес 13:00Промовирано

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE HITNO

SE PRODAVA MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE GODINA 2000 REGISTRIRAN D...


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:20Grand Cherokee 3.0 CRDi Overland

Voziloto e vo odlicna sostojba i so OVERLAND oprema. Na stranski ta...


21.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:58Bandashi so gumi 215.55.18

Se prodavaat bandashi 4 ri. Kom.od nissan 2016g dve gumi mishelin i d...


600 €
или предлог цена
Денес 16:53Polo 1.2 tdi 2010g

Polo 1.2 tdi bluemotion 2010g Vozileto e mnogu socuvano zemeno od pr...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:53JVC cd pleer

JVC cd pleer rds usb. polovno mnogu malku koristen. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Денес 16:22JVC cd pleer

Cd pleer JVC ,4×50w, rds, usb, aux i dr. Socuvan i mnogu malku korist...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:22BMW 520D F11 Touring

Uvezena od Germanija, plateni davacki do registracija, 234.000 km, p...


12.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.400 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:08Toyota Auris 1.4 D-4D

Uvezena od Germanija, 114.900 km, prva registracija 11.2013. Bespr...


11.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.600 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:08Prodavam letni gumi 225 55 r17

Prodavam 4 letni gumi Primacy 3 2015 ta izvadeni od Insignia site 4 =...


6.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 МКД
Денес 15:59Mondial - Racer 250

Mondial - Racer 250cc star edna god. so pominati 500km, ne e napraven...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:58DISTANCERI 5 ×112 KOMPLET SO STRAFOVI

SE PRODAVAAT KOMPLET OD 4 DISTANCERI 5×112 SO STRAFOVI CENA 120 E...


120 €
или предлог цена
Денес 15:34transport so kiper kamion

pesok shut tampon skele 077622991


4 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 15:22Volkswagen Golf plus, 2010 godina

Volkswagen Golf 6 plus 2010 godina 77kw/105ks * Highline nivo n...


7.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.850 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 15:03Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.

Seat Altea 1.2 TSI 77kw/105ks 2014 godina Seat Altea so FULl opr...


6.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 15:03Ford Transit 2.2 TDCi, 2009 god

Ford Transit 2.2 TDCi 2009 godina 150.000 km so Garancija !!! Klim...


7.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.950 €
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 15:03Ford Transit 2.2 TDCi, Klima, 2013 god

Ford Transit 2.2 TdCi 2013 godina * Klima * Servisirano * 240.0...


10.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
10.900 €
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 15:03Citroen c5 x7 2.0 hdi, remap 190hp

Citroen c5 x7 2.0 hdi , 2009 godina 200.000 km Remap na 190hp, i 430N...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.550 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:55Mercedes-Benz E 270 CDI,automatik 2004

Elegance model letni gumi 18 so AMG bandasi zimni gumi 16 so ALumin...


5.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.700 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:50Vw tiguan 2.0tdi 143ks 2013g 4 motion nov uvoz

SE PRODAVA ❗zamena 14.500 € VW TIGUAN 2.0 TDI 143ks - SPORT&STYLE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:46BMW 5 520 XDRIVE 190 KS EURO-6 AD-BLUE MOTOR, 8G-AVTOMATSKI

BMW F10/11 520D X-DRIVE SO PONOVIOT MOTOR 190 KS EURO-6 AD-BLUE MOTO...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.999 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:46Toyota yaris 1.0vvti atestplin full oprema reg.

Yaris 1.0 so atestplin ekonomicna so full oprema luna reg.do maj cen...


3.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:43Mecka Mercedes E 200 cdi

Mercedes E 200 cdi 100 Kw Avtomatik so 273000 km 11/2008 Restiling ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:38Sediste za deca za kola Bertoni

Sediste za deca za kola Bertoni.


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Останато

Денес 14:26VW Golf 7 Neuvezen Porsche Skopje

Prv sopstvenik Kupen od Porsche Skopje Proizveden 2016 pri kraj Mo...


15.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:25Prodavam Kymco Agility 150

Servisiran, registriran do 05.2024 god. Pominati 12.600km. Motorot ...


2.100 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.400 €
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:12Се продава моторче Аmigo Avenza 50

Се продава моторче Amigo Aveza 50 стар една година ,купен на ново(се ...


73.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 14:09VW.BEETLE.1.9.TDI.101.KS. 2002.GOD.KLIMA.REG.05.2024.FULL

VW.BEETLE.1.9.TDI.101.KS.2002.GOD


1.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:07  НОВ ОГЛАС

Mercedes w124

Se prodava Mercedes w124 200d Kola za vistinski ljubiteli na mercedes...


2.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:5817ki gumi 225/65/17

Continental 225/65/17 dvete gumi 3000 denari


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:2714ki gumi 165/65/14

Continental 165/65/14 dvete gumi 2000 denari


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:2715ki gumi 195/65/15

Continental 195/65/15 dvete gumi 1800 denari


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 13:2616ki gumi 205/55/16

Kleber 205/55/16 dvete gumi 2500 denari


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:2615ki gumi 195/65/15

Riken 195/65/15 m+s dvete guni 2500 denari


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:2616ki gumi 195/55/16

Bfgoodrich 195/55/16 dvete gumi 2500 denari


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:2615ki gumi 185/65/15

Firestone 185/65/15 dvete gumi 2000 denari


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:2518ki gumi 235/45/18

Pireli 235/45/18 site 4 gumi 6000 denari


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:2516ki gumi 205/55/16

Pireli 205/55/16 site 4 gumi 4000 denari


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:2417ki gumi 225/60/17

Hankook 225/60/17 m+s site 4 gumi 6000 denari


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:2416ki gumi 205/55/16

Nexen 205/55/16 m+s site 4 gumi 4000 denari


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:2416ki gumi 205/55/16

16ki gumi 205/55/16 site 4 gumi 2500 denari


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:22Страна 1 од 95

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам