Подкатегорија:
                   
156 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кршење,зидање, глетовање

АКСИА********* **Кречење за само 60 ден м² со наш матриал. **Монтаж...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 18:40Промовирано

PVC Roletni, AL. roletni, venecijaer, komarnici, variolajt..

Монтажа и сервис на ПВЦ ролетни, алуминиумски ролетни, ПВЦ хармоника ...


1 €
или предлог цена
21 јун 07:16Промовирано

mestenje na sanitarija i vodovod

mestenje na sanitarija i vodovod


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49Ad-Cist

Ad-Cist > REKONSTRUKCIJA NA SVOJ DOM < - USLUGI - ZDRAVO Kako moz...


1 €
или предлог цена
Денес 11:19ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:44Изработка на основен проект, кофражи и арматурни детали

Дипломиран градежен инженер Изработка на основни проекти, Изработка...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:47KRECENJE - MOLERAJ

KRECAM STANOVI I DUKANI ,, 50 denari dve race, so vas materijal, ...


50 МКД
или предлог цена
Вчера 13:23Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:55Majstor za vodovot

Majstor.sa sekakov vid na vodovot tel 077589460


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:34Gips karton, moleraj, amstrong, hanter

Izrabotka na sekakov vid na gips kartonski izvedbi, zidovi, spushteni...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:21KRSENJE,RUSENJE,CISTENJE,ISFRLANJE SUT

Dokolku imate potreba vo vasiot dom od nasite uslugi tuka sme nie da ...


1 €
или предлог цена
26 јун 16:30Krsenje Rusenje zidovi,pregradi-Vadenje plocki,kosulici i dr

Najkvalitetno,Najbrzo i Najevtino gi izveduvame slednive uslugi: -...


1 МКД
или предлог цена
26 јун 16:29Montaza tus kabina , kada , paravani , sanitarija

Monter na tus kabini Site modeli Plasticni kadi Sekoj vid na sanit...


1 €
или предлог цена
26 јун 01:03ЗАВАРУВАЊЕ ОГРАДИ,ПРОФИЛИ,КОНСТРУКЦИИ,ВРАТИ

ZAVARUVANJE OGRADI , PROFILI, TENDI ,KONSTRUKCII, OGRADI I VRATI OD ...


1.800 МКД
или предлог цена
25 јун 08:31Кречење и Молерај

KRECAM STANOVI I POPRAVAM ZIDOVI UZ KRECENJE 50 denari /metar kvadra...


50 МКД
или предлог цена
25 јун 08:30Sanacija,Izgradba na Krov Roofing

поправка на керамиди, летви, салонитни табли, изведба подобри решениј...


1.000 МКД
или предлог цена
25 јун 08:29GIPS-KARTONSKI IZVEDBI

STRUCNA IZVEDBA NA PREGRADNI ZIDOVI I SEKAKOV VID SPUSTENI PLAFONI NA...


1 МКД
или предлог цена
25 јун 00:58IZVEDBA NA HIDROIZOLACIJA TERMOIZOLACIJA

*Изведба на хидроизолациjа и термоизолациjа врз секакви структури и...


25 €
или предлог цена
23 јун 09:57SERVIS NA PLASTICNI ROLETNI

VRSIME POPRAVKA NA PLASTICNI ROLETNI I MONTAZA NA VENECIJANER ROLETN...


1 МКД
или предлог цена
23 јун 07:22Rusenje na dzidovi

Vrsam rusenje na dzidovi so sopstven alat,cistenje i transport na gra...


1 €
или предлог цена
21 јун 20:22Vodovotciski usluki

Vodovotciski usluki tel 077589460


По Договор
или предлог цена
21 јун 10:13PVC Roletni, AL. roletni, venecijaer, komarnici, variolajt..

Монтажа и сервис на ПВЦ ролетни, алуминиумски ролетни, ПВЦ хармоника ...


1 €
или предлог цена
21 јун 07:16Vodovod i Sanitarija

Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија и паравани. - водовод...


1 €
или предлог цена
19 јун 07:30Mermerni okapnici sankovi skali

Montaza na mermerni okapnici sankovi skalila so vrven kvalitet tel...


10 €
или предлог цена
18 јун 12:58Rusenje na Zidovi, Vadenje na Plocki i frllanje na Sut

GI VRSIME SLEDNITE USLUGI : Rusenje na Zidovi i Pregradi Vadenje ...


1 €
или предлог цена
17 јун 21:55Izvedna na objekti kluc na raka

Izvedna na objekti kluc na raka


По Договор
или предлог цена
13 јун 19:29IZRABOTKA STIROPOR FASADI

Izrabotka termo fasadi. So nas i vas matrial Tel 071399973


25 €
или предлог цена
13 јун 19:28Komplet Renoviranje

Komplet renoviranje kluc na raka


По Договор
или предлог цена
10 јун 10:44KROVOVI POPRAVKI I MONTAZA NA NOVI KROVOVI OD SITE TIPOVI

ZA BILO KAKOV PROBLEM SO VASIOT KROV SLOBODNO POBARAJTE NE. VOEDNO VR...


По Договор
или предлог цена
10 јун 10:44Izrabotka Termo Fasadi

Izrabotka termo fasadi so nas matrial


По Договор
или предлог цена
10 јун 10:43Elektricar, електричар

Profesionalen elektricar so super ceni okolu popravanje pokukjnina i ...


1.000 МКД
или предлог цена
09 јун 20:49кровови и кровни конструкции санација , изведба , промена,

поправка на кровни конструкции, замена на стари азбестни плоци, п...


5 €
или предлог цена
07 јун 10:06Elektricar i vodoinstalater

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - вододв...


1 €
или предлог цена
05 јун 19:53elektrika i vodovod

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - водо...


11 €
или предлог цена
05 јун 19:53Elektricar Elektrika Vodoinstalater Vodovod

Електричар и Водоинсталатер изведува: - монтажа на санитарија - водод...


1 €
или предлог цена
05 јун 19:53Изработка Градежни услуги Клуч на Рака

Изработка градежни услуги комплет от темел до кров


350 €
или предлог цена
04 јун 21:03Изработка Градежни услуги Клуч на Рака

Изработка Градежни услуги Клуч на Рака tel 070742228 Email bausam.i...


290 €
или предлог цена
03 јун 07:47IZRABOTKA GIP KARTON

Izrabotka gips karton so nas i vas matrial


15 €
или предлог цена
02 јун 14:46Izrabotivame gips karton plocki vodovot gletuvanje krecenje

Izrabotka od gips karton spusteni plafoni pregradni dzidovi aplikaci...


По Договор
или предлог цена
02 јун 13:09Izrabotka na fasadi so stiropor kamena volna

Izrabotka na termo fasafi so stiropor kamena volna . Rabotime so nas...


По Договор
или предлог цена
02 јун 13:09Elektricar - iskusen majtor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija ...


1 €
или предлог цена
31 мај 11:58Абриб

Се продава висококвалитетен абриб за надворешна фасада во две бои, с...


1 МКД
или предлог цена
31 мај 00:53Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам