Берово
                           
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SOBI I APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA B...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

28 ное 07:48Se prodava vikend kukja vila vo Suvi Laki, Berovo

Вилата е 124 м2. Се наоѓа во туристичка-викенд населба Суви Лаки во б...


63.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 ное 00:10Се продава куќа во с.Ратево Берово

Се продава куќа во с.Ратево во добра состојба, со дворно место и гара...


1.111 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

25 ное 03:52Разработен бизнис објект

Se prodava 370m2 energetski izgraden objekt.Vo sklop na objektot ima ...


300.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

20 ное 12:47СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАНА КУЌА ВО БЕРОВО

Се продава куќа на главната улица во Берово. Куќата е одлично сочуван...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

12 ное 13:00IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO

IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO VEDNAS DO HOTEL MANASTIR , A NA 1...


8 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

04 ное 12:07Suvi laki centar

Za poveke info:+41765894021 watsapp Viber


155.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

19 окт 07:02Sobi / apartman vo Berovo... Соби / апартман во Берово

Издавам соби и апартман во центарот на Берово. Просториите се опремен...


300 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

19 сеп 19:05Apartmani i Vila "PRIRODA"

Kapacitet: *Apartmani:19 legla *Vila 6 legla Vid n...


600 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

04 сеп 14:32SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

25 авг 14:08Apartman Bliznacki

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

21 авг 21:13Se iznajmuva vila "Toskova livada"

Vilata se naogja vo neposredna blizina na crkvata Sv. Bogorodica, Sv....


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

23 јун 07:17Kuka Vo Berovo

Se prodava kuka vo centarot na Berovo informacii 078473132


20.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

23 мај 13:00Se prodava vikendica na Berovsko ezero

Se prodava vikendica na Berovsko ezero kaj hotel VIP. Parcelata e so ...


65.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 мај 10:43SE PRODAVA VILA NA BEROVSKO EZERO--- NOVA

Se prodava vila na Berovsko Ezero --- Nova gradba Vilata ima celose...


160.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 апр 08:39Се изнајмува вила - Равна река Пехчево

Се изнајмува вила на Равна река Пехчево, број за контакт: 075 304 63...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

12 јан 13:00SE PRODAVA KUKA

Prodavam kuka so povrsina 111 m2 i dvorno mesto 181 m2. Za poveke in...


30.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 јан 01:26Вилет во село Мачево

Се продава хациенда во село Мачево, Беровско, над 3000 квадрати. 075/...


222.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

09 дек 21:16Сместување во Берово - Куќа Миа

Се издава спрат од куќа во близина на центарот на Берово, кај автобус...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

15 окт 14:55Se prodava kukja vo Berovo

Se prodava kukja vo Berovo na ul. Marshal Tito vo centarot na gradot....


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

26 јун 13:00Se prodava Vila vo Berovo prema hotel Manastir

Se prodava vila prema hotel Manastir vo Berovo so povrshina 46m² ovos...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 апр 02:31Kukja vo Berovo

Se prodava kukja vo Berovo,faza karabin. Prekrasen pogled na cel grad...


35.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

20 мар 20:33Се продава викендица од 100м2 + 2000м2 дворно место

Се продава викендица од 100 м2 + 2000м2 дворно место. Викендицата рас...


33.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

19 мар 16:21SE PRODAVA VILA VO RAVNA REKA PEHCEVO

SE PRODAVA VILA VO OBLASTA RAVNA REKA PEHCEVO VILATA E NOVA GRADBA I...


55.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 јун 19:03se prodava kuka na odlicna lokacija na 3km pred Berovo

se prodava kuka na dva sprata so struja ,voda,kanalizacija so imoten ...


1 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 јун 16:38SE IZDAAT SOBI VO BEROVO

se izdavat sobi vo berovo sobite se vednas do hotel manastir sobite s...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 јул 11:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам