Куманово
                   
8754 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 FUL OPREMA

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 KOLA E TIP TOP BEZ NIEDNA MANA M...


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 јул 14:45Промовирано

HUNDAI I 10 1.1BENZIN NOV UVOZ CH KLIMA 2013 NOVO

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭HUNDAI i10 1.1BENZIN (51 KW) 2013GOD.SO 5 VRATI NAJE...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW C 400 GT Triple Black 2021

Bmw C400 GT Napravi servis Reg cel god 8500 km Full Oprema


9.000 €
или предлог цена
11 авг 12:49Промовирано

Skoda octavia 1.9 tdi. 110ks.99god.reg.do 2/2023g.

Se prodava octavia 1.9 tdi. 110ks.reg.do 2m.2023.god.so zelen karton....


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:10FIAT PUNTO 1.3 JTD 2009 GODINA

Se prodava Fiat Punto 1.3jtd 2009 godina uvezeno od Germanija registr...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:08SKODA FABIA 1.4TDI 2009 GOD

Se prodava Skoda Fabia 1.4 Tdi 2009 godina uvezeno od Germanija plate...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:08VW polo sivo pred najnov model

VW Polo 1.2 disel,siv metalik kupeno vo MK,so garancija za voziloto,k...


4.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:03  НОВ ОГЛАС

Mercedes atego 816 euro 4 blutec

Mercedes 816 atego 2007 god. Sega uvezen vo odlicna sostojba so rampa


333 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 11:47Ford Delovi Mondeo Focus Fiesta C-Max S-Max Kuga

Polovni delovi za FORD Mondeo Focus Fiesta C-Max S-Max Kuga


99 €
или предлог цена
Денес 11:45Ford Mondeo 1.8 benzin 6 brzini VO DELOVI

Polovni delovi za ford mondeo 1.8 sci 130 ks benzin 6 brzini se sto v...


99 €
или предлог цена
Денес 11:45Opel CORSA

- 1.2 Benzin - Switzerland - serviced regularly - Aircondition - ...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:45Gumi Michelin 4 kom 215/60/16

4 gumi letni michelin 215/60/16


100 €
или предлог цена
Денес 11:45Hyundai SantaFe 2.0 crdi VO DELOVI

Hyundai SantaFe 2.0 crdi vo delovi


99 €
или предлог цена
Денес 11:45Toyota Land Cruiser 3.0 dizel VO DELOVI

Delovi za Toyota Land Cruiser 3.0 dizel se sto vi treba


99 €
или предлог цена
Денес 11:45Polovni delovi za Jeep Cherokee

Polovni delovi za jeep cherokee 2.5 tdi 1998 god


1 €
или предлог цена
Денес 11:45Polovni delovi za KIA SORENTO 2.5 Crdi

Se sto vi treba za kia sorento 2.5 crdi


99 €
или предлог цена
Денес 11:44Kia Sportage 2.0 crdi vo DELOVI

Kia Sportage 2.0 crdi vo delovi se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Денес 11:44Polovni delovi za Ford Mondeo 2.0tddi 2001-2006 god.

se sto vi treba za ford mondeo mk3 2.0 tddi 115ks 5 brzini dizel 2...


99 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:44Polovni delovi za Ford S-Max 2.0 TDCI

Se sto vi treba za ford s-max 2.0 tdci i za 1.8 tdci


99 €
или предлог цена
Денес 11:44Polovni delovi za FORD MONDEO 2.2tdci 155ks

se sto vi treba za ford mondeo mk3 2.0 tddi 115ks 5 brzini dizel 2...


99 €
или предлог цена
Денес 11:44Peugeot 308 1.6 hdi

Peugeot 308 16 hdi - KLIMATRONIC -FABRICKA 3D NAVIGACIJA - TEMPOM...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:43MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G REGISTRIRA

MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC ELEGANCE M...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:39Peugeot 207 , 1.4 HDI-07

Kolata e vo odlicna sostojba , registrirana cela Godiva. Na poraki ne...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:37Nov uvoz Polo 1.4 TDI bluemotion

Novv uvoz 🇩🇪 Vw Polo 1.4 TDI 2007 blueomotin vo mnogu dobra sostoj...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:32Nov uvoz Polo 1.4 TDI EXTRA SOSTOJBA !

Novv uvoz 🇩🇪 Vw Polo 1.4 TDI 2006 vo mnogu dobra sostojba klima sta...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:32Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks x drive moze zamena

Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks xdrive registriran so zelen kar...


10.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:29CITROEN C3 1.2 2015 NOV UVOZ OD SVAJCARIJA NOVO

Prodavam Citroen c3 1.2 benzin kupeno od 🇨🇭SVAJCARIJA od privatno l...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:21MAZDA 2 1.6DIESEL 2010GOD 66kw NOV UVOZ OD CH

Prodavam Mazda 2 1.6DIESEL 66kw odlicno vozilo za pocetnik kupeno od ...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:21PEUGEOT 2008 1.6HDI ALLURE NOV UVOZ SVAJCARIJA

Prodavam Peugeot 2008 1.6HDI 2014god.Voziloto e kupeno od privatno li...


9 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:21Se prodava kombe Hyndai H1 Tovatno

Se prodava kombe H1 2.5 CRDI tovarno reg do 10.09.2022 so ates euro k...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 11:20Se prodava kombe Hyndai H1

Se prodava kombe hyndai H1 tovarno registrirano do avgust mozna z...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 11:20Se prodava kymco

Se prodava Kymco Xciting 400cc 2014 god Vo odlicna sostojba


3 €
или предлог цена
Денес 11:17Audi A3

Audi a3 1.9tdi 2007 godina dizel uvezeno od austrija plateno sve do r...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:16Audi A4 b7 2.0 140ks S-line,moze zamena za WV Tuaran

Kolata e vo odlicna sostojba,komletno servisirana I registrirana do 2...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:13Chery

S2x EGO motor 1.3 Atestiran plin Klima El na prozori 📞 Novic...


1.850 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:11Seat Altea 2005 2.0 TDI uvezena od CH pred 3 god

Alteata e grom. Prodavam Seat Altea 2005 2.0 TDI. Napraven golem se...


3.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:05AUDI Q7

Se prodava Audi Q7 2007 Na BG tabli Klimatronik -Al Felni 20 KI ...


9.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:03Delovi za a4 b6 1.9

Se sto vi treba javete se


321 €
или предлог цена
Денес 10:58Tomos Sprint a 35

Tomos automatik od 2006 god. so dokumenti vo dobra sostojba.


560 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
650 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:50Kymco 50

Skuter kymco agiliti 4 takten, mnogu ekonomicen ( trosi pomalku od 2 ...


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:45PRODAVAM BANDASI DEZENT 5X112 16SKI

SE PRODAVAAT ALUMINSKI BANDASI DEZENT PRAVI NE SE KRIVI NI VARENI NE ...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
8.000 €
Денес 10:44SE PRODAVA YUGO 45 TOP SOSTOJBA

Se prodava jugo 45 vo odlicna sostojba registirano cela godina jugoto...


700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:44Zetor 10540 Turbo

.


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Денес 10:44Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам