Кичево
                           
126 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela ...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 13:00Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 13:35Se prodava kukja

Kuka vo strog Centar, vo neposredna blizina na Sudot. Imotot e so pov...


360 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 06:49Се продава куќа

Се продава куќа Раштански Пат.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мар 16:22Се продава кујќа во раштански пат.

Се продава дво фамилијарна кујќа во градба со донесена канализација,в...


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мар 15:48Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мар 10:15Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мар 09:56Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 мар 15:40Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 мар 08:39Se prodava kukja na extra lokacija

Se prodava kukja so nova markica za gradba od 200m2 na 4 sprata, idea...


135.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 мар 22:16Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 мар 10:04КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мар 20:09SE PRODAVA KUKJA PODVAROS

Kukata se najduva vo strog centar na samo 3 minuti do plostad, istata...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мар 18:46Se prodava kukja so dukjani

Se prodava kukja na 4ri sprata i dukjani neposredno do berzata kaj re...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мар 18:45Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica

Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica, so povrsina od 86m2 po zgrad...


72.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мар 18:44Se Izdava Sprat

Se izdava sprat od kujka ne namesten za pojke info na te lefon 070-92...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 мар 23:30Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 мар 11:45Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 мар 10:49Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120.000 €
Кичево

Куќи / Вили

15 мар 02:33ПРОДАВАМ СТАНБЕНО ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ВО КИЧЕВО

Продавам станбено деловен објект во Кичево на многу убава локација од...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

14 мар 21:24Се продава куќа

Се продава куќа на улица Јанко Михајлоски покрај река сушица. За по...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мар 14:46Se Prodava Kuka 3.Sprata

Kuka na 3 sprata,so povrsina 100m2 Dvorno mesto 580-kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 мар 23:33СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО нас.ДЕВЕАНА

СЕ ПРОДАВА дел од КУЌА(дуплекс-лепена куќа) Лоцирана во нас.ДЕВЕАНА...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 мар 16:57Kukja kuka shtepi куќа kuca

435m2 parcela 252m2 korisna dvorna povrsina 279m2 korisna vnatresna p...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 мар 06:19SE PRODAVA NOVA KUKJA VO NAS. GORICA

Se prodava nova kukja vo nas. Gorica so vkupna povrsina od 670m2. Ku...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мар 06:44Kukja so dukjan nasproti novo Sande do Vlazrimi

Se prodava kukja na 3 sprata so povrsina od 511m2. Kukjata e so prize...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мар 06:38Se prodava kuka nad kasarna

Se prodava kukja nad kasarnata vo blizina do stovaristeto Digoz na gl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мар 06:37Kukja so dukjan zad Arabela

Se prodava nova kukja na 4ri sprata so dukjan od 110m2 i isto tolku s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мар 06:35Se prodava kukja

Se prodava kukja vo n. Rastanski Pat na glavna ulica so kvadratura od...


92.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
98.000 €
Кичево

Куќи / Вили

11 мар 06:33SE PRODAVA KUKJA VO DEVEANA SO OTVOREN POGLED

Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupn...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мар 06:31Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat so vkupna povrsina od 1121m2 i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мар 06:26Se prodava nova kukja vo Ivanidol

Se prodava nova kukja vo nas. Ivanidol so vkupna povrsina od 444m2 so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мар 06:24Prodavam-iznajmuvam kuka so plac vo selo Popolzani-Kicevsko

Prodavam-iznajmuvam kuka 80 m2 i plac 1500m2 ovostarnik vo selo Popol...


26.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 мар 13:56SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 мар 10:08SE PRODAVA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO KICEVO

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 мар 09:49Се продава куќа во Кичево- Раштански пат

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 мар 09:48СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

05 мар 18:04БАРАМ ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА НА СТНБЕН ОБЈЕКТ

Барам инвеститор за градба на станбен објект на многу убава локација ...


10 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 мар 22:16ПРОДАВАМ КУЌА НА МНОГУ УБАВА ЛОКАЦИЈА

Се продава куќа на одлична локација МНОГУ ПОВОЛНО ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ...


85 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 мар 22:00Se prodava kujka

Kujkata e vo odlicna sostojba. Poveke informacii na ovaj broj +41 78...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 мар 20:02Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам