Куманово
                           
1684 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа на Зелен Рид

Се продава куќа на Зелен Рид. Објектот располага со површина од 240м2...


125.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 01:00Se prodava vikendica vo Mlado Nagoricane mala Poganci

Se prodava vikendica vo Mlado Nagoricane mala Poganci so niva od 6000...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Вчера 22:48Se izdava dukjan na Oktomvriska Revolucija Kej

Se izdava dukjan na kej pogoden za poveke dejnostivo vo blizina na sp...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 22:23Prodavam plac pogoden za gradba na stambeno-deloven prostor

Prodavam plac/niva (cela ili polovina) pogodna za izgradba na stamben...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:06Se prodava karabina kukja

Se prodava kukja so cist imoten list so selski vodovod i so industris...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 21:57Kuca i plac

prodavaat dve kuci ili samo edna na ulica josko ilievski karsi cigla...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 21:44ZEMJA VO S.PCINJA 100 D.m.kv

SE PRODAVA ZEMJA VO SELO PCINJA VO MESTO VIKANO PLOSTAK 8.5DEKARI SO ...


120 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:13УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:05Se izdava stan pod kirija

Nov prazen


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 20:25Se prodava kuca u Dolno Kojnare

Se prodava kuca u Dolno Kojnare do osnovnu skolu. Kuca 108m2 i dvor ...


39.999 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 20:25Се Продава Куќа во Близина на Зелен Пазар

Се Продава Куќа во Близина на Зелен Пазар. Улица Јане Сандански бр.43...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 18:55ПЛАЦ ВО ПРОЕВЦЕ КУМАНОВО

Се Продава плац кај Митев Мост во близина на Филтерница и плац во Про...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:55СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ 15 000 м2 ( ПРОЕВЦЕ / ТРОМЕЃА )

Се продава нива 15 000 м2 Нивата се наоѓа над ВОЕН МАГАЦИН - Н.Пр...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:55shitet trualli se prodava plac

: shitet trualli ne fshatin cerkez,per rreth rruges se vjeter per Sh...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:16Niva

Nivata e obrabotliva se rabori ne e zapustena i e na pat za s.Nikulja...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:40Нива на Никуљски пат

ПАРЦЕЛИ СО КВАДРАТУРА ПО ДОГОВОР Продавам нива на Никуљски пат, насе...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:58se prodava plac vo selo Dobrosane Kumanovo

se prodava plac vo dobrosane nad klanica. od regionalniot pat kumanov...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:56Povekjenamenski montazen objekt { shupa }

Se prodava povekjenamenski montazen objekt so dimenzii 4x1.5m


400 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

Вчера 16:09Се издава куќа во нас.Зелен рид

Се издава или продава куќа во населба Зелен рид,на 2 ката,со 3 спални...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 16:00Se Prodava Itno: NIVA/LOZJE/PASISTE/s.Kokosine-Ovce pole

Itno!Prodavam(se zaedno ili posebno/Niva 456m2(vednas do Pat)/Lozje 3...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:45Атрактивен плац во нас. Гладно Поле

Се продава урбанизиран плац на атрактивна локација во нас. Гладно Пол...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:18KUKA VO CENTAR NA KUMANOVO

Se prodava Kuka vo Centar na gradot potocno na ul.Pance Pesev br.5A d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00se prodava plac gradezno zemjiste

xitno se prodava plac gradezno zemjiste 1200km vo nas babin dol inf n...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 12:47Se izdava stan.Jepet banesë me qera.

Se izdava stan do posta. Jepet banesë në afërsi të postës.


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:39***Повер Груп*** - НОВ Стан од 44 м2 (До Рамстор)***

Стан од 44 м2 во центарот на Куманово. Совршено место за Вашиот нов д...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:34***Повер Груп*** - НОВ Стан од 44 м2 (До Рамстор)***

Стан од 44 м2 во центарот на Куманово. Совршено место за Вашиот нов д...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:34***Повер Груп*** - НОВ Стан од 35 м2 (До Рамстор)***

Стан од 35 м2 во центарот на Куманово. Совршено место за Вашиот нов д...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:34Се продава куќа на спој на ул. Д. Стопаревиќ и В. Драгоманск

Се продава веднаш вселива куќа на ул. Васил Драгомански (спој со ул. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 12:34DUCAN OD 35 M2 NA NAGORICKI SOKAK (KARSI KOBRA)

Se prodava ducan od 35 m2 na ul. Ivo Lola Ribar (Nagoricki Sokak) ved...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 12:342 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 11:52Se prodava stan na Oktomvriska Revolucija

Se prodava stan na Oktomvriska Revolucija 9, vednash do Kargo Ekspres...


85.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 11:45Se prodava plac vo Kumanovo na vles vo Recica

Se prodava plac na odlicna lokacija na samiot pat pred s. Recica.plac...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 11:20Se prodava kuca tel. 071 338 259

Se prodava kuca na ulica simo pogacarevic pogodna za dve semejstva vo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 11:20Се продава 2 плаца

Се продават 2 плаца во населба добрашане локација : пред кланица спро...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:17Дуќани

Два дуќани по 15 м2 Kontakt telefon 070366210


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 10:16Plac so kukja vo izgradba (Gladno pole)

Se prodava plac od 610 m3 i kukja vo izgradba 14x12m so dva vleza, pl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:13Се продава спрат од куќа во Центар на градот

Се продава спрат од куќа во центар на градот до кафеана Баба Цана


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 09:14Niva vo Novo selo Kumanovo

Se prodava ili iznajmuva niva na dve parceli so cist imoten list vo n...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 08:57Куќа на главен пат во Бедиње

Се продава куќа на главен пат во Бедиње дворна површина 300 м2 куќа н...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 08:55Se prodava Plac/Niva Vo Tromegja

Se prodava Plac /Плац / Niva /Нива vo Kumanovo / S.Tromega


980.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 08:34Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам