Куманово
                   
647 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac pogoden za gradba na stambeno-deloven prostor

Prodavam plac/niva (cela ili polovina) pogodna za izgradba na stamben...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:06ZEMJA VO S.PCINJA 100 D.m.kv

SE PRODAVA ZEMJA VO SELO PCINJA VO MESTO VIKANO PLOSTAK 8.5DEKARI SO ...


120 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:13УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:05ПЛАЦ ВО ПРОЕВЦЕ КУМАНОВО

Се Продава плац кај Митев Мост во близина на Филтерница и плац во Про...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:55СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ 15 000 м2 ( ПРОЕВЦЕ / ТРОМЕЃА )

Се продава нива 15 000 м2 Нивата се наоѓа над ВОЕН МАГАЦИН - Н.Пр...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:55shitet trualli se prodava plac

: shitet trualli ne fshatin cerkez,per rreth rruges se vjeter per Sh...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:16Niva

Nivata e obrabotliva se rabori ne e zapustena i e na pat za s.Nikulja...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:40Нива на Никуљски пат

ПАРЦЕЛИ СО КВАДРАТУРА ПО ДОГОВОР Продавам нива на Никуљски пат, насе...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:58se prodava plac vo selo Dobrosane Kumanovo

se prodava plac vo dobrosane nad klanica. od regionalniot pat kumanov...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:56Se Prodava Itno: NIVA/LOZJE/PASISTE/s.Kokosine-Ovce pole

Itno!Prodavam(se zaedno ili posebno/Niva 456m2(vednas do Pat)/Lozje 3...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:45Атрактивен плац во нас. Гладно Поле

Се продава урбанизиран плац на атрактивна локација во нас. Гладно Пол...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:18se prodava plac gradezno zemjiste

xitno se prodava plac gradezno zemjiste 1200km vo nas babin dol inf n...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 12:47Se prodava plac vo Kumanovo na vles vo Recica

Se prodava plac na odlicna lokacija na samiot pat pred s. Recica.plac...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 11:20Се продава 2 плаца

Се продават 2 плаца во населба добрашане локација : пред кланица спро...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:17Plac so kukja vo izgradba (Gladno pole)

Se prodava plac od 610 m3 i kukja vo izgradba 14x12m so dva vleza, pl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:13Niva vo Novo selo Kumanovo

Se prodava ili iznajmuva niva na dve parceli so cist imoten list vo n...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 08:57Se prodava Plac/Niva Vo Tromegja

Se prodava Plac /Плац / Niva /Нива vo Kumanovo / S.Tromega


980.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 08:34SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA KUMANOVO

7000m2 se naogja posle babin dol 130 metri od asfalt Do nivata ima ...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 08:08ZEMJISTE ZA INDUSTRISKI OBJEKT

Se prodava zemjiste od 1948 m2 vo m.v.Trliste - Rajkova Kukja - Kuman...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 06:50plac-niva

prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 05:22PRODAVAM PLAC 1100 m

PRODAVAM PLAC VO NAS.KARPOS. RAJKOVA KUCA.SO PRIKLUCOK ZA STRUJA VODA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 19:57SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA KUMANOVO

Na asfalten pat na pocetok vo s. Biljanovce.


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 17:39Gradezno zemjishte vo Dobroshane industriska zona

Se prodava plac vo Dobroshane vo blizina na restoran palace,5000 m...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 16:50Се продава земјиште Споменик Костурница

Се продава земјиште на топ локација кај Споменик Костурница. Земјиште...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 16:04Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste

Се продава градежно неизградено земјиште на улица Васко Каранѓелевски...


120 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 16:03Се продава нива - УЛ Мирче Ацев

Се продава нива на улица Мирче Ацев Куманово 2861м2. Со целосна докум...


55 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 16:03Prodavam niva vo S.Orax -Kumanovsko

Prodavam 2nivi spoeni vo S.Orax -Kumanovsko.Nivite se 3854m2.Se naodg...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 15:50Gradezno zemjishte vo Recica industriska zona

Se prodava gradezno zemjishte vo industriska zona vo Recica vednash d...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 15:06parcela 5200 m2 Rajkova Kukja do benzinska

Se prodava zemjishte so moznost za gradba vednash do benzinska pump...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 15:02PLAC NA GLAVEN/REGIONALEN PAT VO DOBROSANE

" Ako se Iznajmi Nema da se Prodava " Se Prodava ili Iznajmuva Grad...


50 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
55 €
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 14:06PLAC VO STREZOVCE BLIZU PAT - ZAMENA

Se Prodava Plac vo Strezovce 2400/m2 blizu Glaven Pat do samata Reka ...


3 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
127 €
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 14:06Se prodava gradezno zemjiste vo Zelen rid

Se prodava gradezno zemjiste A1 - individualni kukji vo Zelen rid poz...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 13:45Нива,плац Бедиње до пат

Се продава нива со 9956 м2 во атар на Бедиње,поточно на пат за Аџитеп...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 10:35PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO

PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO 2000 m2 vo gradezen region moze i da se d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 10:32Plac vo Banevo Trlo

Plac vo Banevo Trlo nad Pin Petrol i Multi Media. Broj na parcela: 1...


37.100 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 10:32Продавам плац во с.Бељаковце

Продавам плац во с.Бељаковце, 1450м2, во близина на железничката ста...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 09:49SHITET ARA

ARA E KA TE RREGULLUME TE GJITHE DOKUMENTACIONIN


100 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 00:36Se prodavaat placevi vo N.Karpos ul.160 bb

Se prodavaat placovi vo nas. Karpos na ul. 160 bb Plac br.1 od 106...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 17:56Se izdava plac i objekt vo glavna ulica vo industriska zona

Se izdava plac od 700m2 i objekt od 250m2 vo glavnata ulica industris...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 12:43niva plac

prodavam niva vo mesto risteva kukja blizu do pchinski pat pogodna za...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 10:48Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам