Скопје Центар
                   
52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MIX-8 Нов аудио миксер погоден за DJ

Осум канален миксер, никогаш не користен!


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

Вчера 09:30PIONEER DJ OPREMA KONTROLER CDJ , MIXETA ZEC

ZEC ELECTRONICS - EDINSTVEN OFICIJALEN I AVTORIZIRAN UVOZNIK ZA PIONE...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

29 јул 09:38Iznajmuvam Oprema Za Bendovi

Novi FBT HiMaxx 60 I Dynacord Powermate 3


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

27 јул 07:32Se prodava NUMARK MIXDECK

Se prodava NUMARK MIXDECK Mozhe da se koristi cd,usb,ipod i kako con...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

06 јул 00:04Аудио миксер НОВ!!!

Нов во кутија, некористен аудио миксер 8 канала.


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

04 јул 12:24Dek Technics

Ispraven dek Technics


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

12 апр 19:27Sky rose svetlo za nebo za benzinski pumpi i hoteli

Svetlo za vo nebo od 4KW za na benziski pumpi ili hoteli. Avtonomna a...


9.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

27 јан 00:46PIONEER DJ OPREMA KOTROLER MIKSETA GRAMOFON - ZEC

Zastapnik za PIONEER DJ , Pioneer AUDIO i Pioneer AVTO audio za R Mak...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

29 ное 20:54Zvucnici

Se prodavaat par zvucnici original za u kafana so dve horni. Fabricki...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

06 ное 10:18PROFI ZVUCNICI ZA RAZGLAS I DISKO ZEC

PROFI SUPER JAKI ZVUCNICI ZA DOMASNI DISKO ZURKI 2 X 15" BASOVI +...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 авг 11:39Numark Mixtrack PRO 3 КАКО НОВ!!!

Контролерот е во одлична состојба, може да се проба и види во секое в...


5.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 апр 13:15Hercules JOG VISION DJ Hercules kontroler

Formula 1 vo bugetskite kontroleri HERCULES JOG VISION


22.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

28 мар 10:54HERCULES DJ KONTROLERI MONITORI ZA SITE DJ EXTRA CENI ZEC

KONTORLERI ZA POCETNICI KONTROLERI ZA ZABAVA KONTROLERI ZA ISKUSNI ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

11 мар 22:23MACKIE monitor 8, RCF MR88

Zvucnicite se odlicni. 300watt. so 8" bas so aluminska sasija RCF S80...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

07 јан 23:16NUMARK Mixtrack III DJ Controller

NOV DJ CONTROLER NUMARK Mixtrack III DJ Controller


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

01 ное 21:53DJ CONTROLER STALKA ZA PC LAPTOP

PROFESIONALNA STALKA ZA LAPTOP ZA VASIOT KONTROLER, FABRICKI IZRA...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

12 сеп 08:11Слушалки PIONEER HDJ-C70

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 сеп 07:29PIONEER DJM-850K

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


95.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 сеп 07:27Слушалки PIONEER DJE-2000

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 сеп 07:25PIONEER DDJ-RR

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


43.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 сеп 07:23PIONEER DDJ-SR

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


39.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 сеп 07:21PIONEER CDJ-900NXS

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


87.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 сеп 07:20PIONEER CDJ-850K

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


58.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 сеп 07:18Prodavam drzac za mobilen telefon

Prodavam drzaci za mobilen telefon koi moze da se montiraat na stala...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

08 јул 19:56HERCULES Inpulse 300 USB DJ Controller

Nov HERCULES Inpulse 300 USB DJ Controller


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:56NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol S4 MK3

NOV NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol S4 MK3


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:56NUMARK NV-II DJ Controller

NOV NUMARK NV-II DJ Controller


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol S2 MK3

Nov NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol S2 MK3


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55NUMARK Party Mix DJ Controller

NOV NUMARK Party Mix DJ Controller


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol F1 Controller

NOV NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol F1 Controller


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55NUMARK NDX-500 Single Desktop CD Player with Mp3

NOV NUMARK NDX-500 Single Desktop CD Player with Mp3


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol Z1 Dj Controller

Nov NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol Z1 Dj Controller


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55NUMARK Mixtrack Pro 3 DJ Controller

Nov NUMARK Mixtrack Pro 3 DJ Controller


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol X1 MKII + Traktor Pro 3 G

NOV NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol X1 MKII + Traktor Pro 3 Gift


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55NUMARK Mixtrack Platinum DJ Controller

NOV NUMARK Mixtrack Platinum DJ Controller


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55ROLAND DJ-202 DJ Controller

Nov ROLAND DJ-202 DJ Controller


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:55ROLAND DJ-505 DJ Controller

NOV ROLAND DJ-505 DJ Controller


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:54NUMARK DJ2GO-2 DJ Controller

Nov NUMARK DJ2GO-2 DJ Controller


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:54HERCULES Inpulse 200 USB DJ Controller

Nov HERCULES Inpulse 200 USB DJ Controller


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:54HERCULES P-32 DJ Controller

Nov HERCULES P-32 DJ Controller


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

05 јул 09:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам