1098 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA SORENTO EX 4x4 2.5 CRDI 2005 g.

Se prodava Kia Sorento 2005 godina. Registrirana cela godina so zele...


5.500 €
или предлог цена
09 авг 12:28Промовирано

AUDI A2 1.4 TDI

Возилото е во одлична состојба, мало гратско возило, погодно и за нов...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
25 мај 14:06Промовирано

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI GT Line so Panoramski Pokriv

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI 80KW Napraven Golem i Mal servis pr...


5.299 €
или предлог цена
09 авг 20:22Промовирано

Bmw 520d-184 ks M-Paket,Avtomatik

Bmw 520d-184 ks. Avtomatik-8 brzini M-Paket Napraven e komplet ser...


11.900 €
или предлог цена
Денес 22:54Bmw 530 xd-M Paket-258 ks

Bmw 530xd -M Paket-258 ks,kupena e od Germanija plateno e carina i e ...


19.600 €
или предлог цена
Денес 22:54Mitshubisi Outlander 2.0 TDI 4x4

-Mitshubisi Outlander 2.0 TDI-140 ks. -Vo odlicna sostojba 4×4,klima...


3.000 €
или предлог цена
Денес 22:54Se prodava Seat Altea XL

lice za kontakt Dejan - 070257562


4.899 €
или предлог цена
Денес 21:03OPEL MERIVA 13 CDTI

MERIVA 1.3CDTI ECO FLEX 55 KW/75 KS 2007 GODINA 156200 KILOMETRI...


3.200 €
или предлог цена
Денес 19:38Peugeot 407 SW

треба да се виде Se prodava Peugeot 407 SW vo odlicna sostojba so bog...


4.500 €
или предлог цена
Денес 19:03ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.Stakla Senzor za avto...


6.500 €
или предлог цена
Денес 18:52MITSHUBISHI OUTLANDER 2.0 (4x4) MOZE ZAMENA

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.0 (4X4) 103 KW - 140 KS - 210.000 K...


7.450 €
или предлог цена
Денес 18:35SEAT IBIZA 1.2 TDI FULL - FABRIKA - 2013

SEAT IBIZA 1.2 TDI 5 VRATI --- FACE LIFT 3.8L NA 100KM GRADSKA ...


5.600 €
или предлог цена
Денес 18:30Fiat grande punto 1.3 m.jet 2011g.

Kolata e kako nova i poseduva ful oprema. Plateni se site davacki do ...


11 €
или предлог цена
Денес 18:19  НОВ ОГЛАС

Mercedes ml320

Se prodava Mercedes ml320 2007god full oprema:klimatronik,elektrika n...


10.000 €
или предлог цена
Денес 17:01Vw Volkswagen Golf 4 1.9 tdi perfekten Klima ***

Prodavam Volkswagen Golf 4 1.9 tdi perfekten _reg. do 5_avgust 2023g....


2.500 €
или предлог цена
Денес 16:46  НОВ ОГЛАС

Prodavam Daihatsu Sirion

Kolata e vo odlicna sostojba, 1.0 toyota motor, mnogu ekonomicen, na...


2.799 €
или предлог цена
Денес 16:30Prodavam Rover 416 S

Rover 1996 god ,90.000km pominati,benzin INFO NA TELEFON


799 €
или предлог цена
Денес 16:01KIA RIO ECO Dynamics 1.1 CDRi 55 KW 2012 Godina

Cena : 6.900€ KIA RIO ECO Dynamics 1.1 CDRi 55 KW 2012 Godina MARK...


6.900 €
или предлог цена
Денес 15:30  НОВ ОГЛАС

Honda Civic 2.2 i-CTDi

Registrirana do 02.2023god so zelen karton uste 1 mesec. Redoven ser...


4.400 €
или предлог цена
Денес 14:19BMW E90 320D 163KS

Bmw e90 320d 163ks 2005g Kolata e regestrirana do 11.2022 Novi leln...


5.400 €
или предлог цена
Денес 14:13Golf 6 1.6TDI 2010 105ks

Kolata e regestrirana do 09.2022 Od oprema parking senzor, klimatron...


7.500 €
или предлог цена
Денес 14:13Seat leon 1.9 tdi 2007 godina

Seat leon 1.9 tdi 2007 godina vo super sostojba registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:04MERCEDES BENZ E220 AVANTGARDE 2013 !!

Celosno servisirana, registrirana cela godina..Poveke info 077952895 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:47Range Rover Velar R Dynamic

Santorini Black (Boja) Range Rover Velar R Dynamic Full oprema Prv...


59.500 €
или предлог цена
Денес 13:26Audi A5 Ultra 190HP 2017

AUDI A5 ULTRA 190HP 2017 MARKA: AUDI MODEL: A5 SPORTBACK 2.0 TDI UL...


27.499 €
или предлог цена
Денес 13:26Alfa 147 jtd 1.9

Alfa Romeo 147 1.9 jtd 2003 god Registrirana do april 2023 god. Re...


1.900 €
или предлог цена
Денес 13:24BMW E46 318CI CABRIO ATEST PLIN 2003

BMW E46 318CI 85KW KABRIO 2003 STAKLO REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2023 G...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
Денес 13:19MERCEDES BENZ CL500 V8 TNG

MERCEDES CL500 V8 306KS FULL OPREMA -REGISTRIRAN DO 4MESEC 2023 GOD...


11.000 €
или предлог цена
Денес 13:19AUDI A8 4.0 TDI V8 BITURBO QUATTRO 2004

NAJFULL OPREMA SE STO POSTOI GO IMA REGISTRIRANO DO 10 MESEC 2022 GO...


6.500 €
или предлог цена
Денес 13:19HYUNDAI COUPE 1.6 ATEST PLIN 2005

KOLATA E PALI VOZI STEGNATA SERVISIRANA MOTOR MENJAC TOP ENTERIER ZA...


3.300 €
или предлог цена
Денес 13:19SEAT IBIZA 1.2 2011GOD 126.000KM SO SERVISNA

SEAT IBIZA 1.2 70 KS 109000 KM PERFEKTEN 126000 KM, SERVISNA KNISKA ...


3.990 €
или предлог цена
Денес 13:05VOLKSWAGEN POLO 1.2 ORGINAL KM UNIKAT

VW POLO 1.2 HIGHLINE OPREMA - 211505 KM SO SERVISNA KNISKA - SERVI...


3.390 €
или предлог цена
Денес 13:05GOLF VI 1.6 TDI Trendline 2009 GODINA

GOLF VI 1.6 TDI Trendline МАРКА: VOLKSWAGEN МОДЕЛ: GOLF VI ПРОИЗВЕ...


6.600 €
или предлог цена
Денес 13:00FIAT PANDA 2008 GOD BENZIN - METAN

FIAT PANDA 2008 GODINA ZAFATNINA: 1242 CM3 SILA NA MOTOR: 44KW-60...


3.300 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv 2014 ГОД. 81 KW

SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv ПРОИЗВЕДЕНО 2014 ГОДИНА ЗАФАТНИНА ...


9.799 €
или предлог цена
Денес 13:00VW GOLF VI 2.0 TDI 2009 GOD. 03 KW

VOKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI MARKA: VOLKSWAGEN МODEL: GOLF VI Advance ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina

VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina ЦЕНА: 4.850€ МАРКА: ...


4.850 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A5 Sportsback 2.0 TDI 100 KW 2013 Godina

AUDI A5 2013 Cena : 14.800€ MARKA: AUDI MODEL: A5 Sportsback 2.0...


14.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina

Cena : 18.000€ MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina MARKA: MERCEDES M...


18.000 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 520d 135KW 2012 Godina

Cena : 14.500€ BMW 520d 135KW 2012 Godina MARKA: BMW MODEL: 520d ...


14.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini cooper S 1.4 бензин, уникатен дизајн, произведено 200...


4.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.300 €
Денес 13:00BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina

Cena : 15.400€ BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina MARKA: BMW...


15.400 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC

Cena : 27.400€ MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


27.400 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам