Подкатегорија:
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

A10 Батерии | Батерија | Baterii | Baterija | Aparat sluh

Број за контакт 070265052 Duracell A10 батерии за апарати за оште...


27 јул 17:22Nov Aparat za merenje pritisok-Germanski

Nov neotvoren Germanski Aparta za merenje pritisok Specifikacii...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 08:52SE PRODAVAT TOPLOMERI

Seprodavat Toplomeri novi odlicni za merenje na telesna temperatura c...


1.000 МКД
или предлог цена
30 дек 10:36APARATCE ZA OSTETEN SLUH

Високо квалитетни апаратчиња за лица со оштетен слух. Апаратчињата се...


13 ное 20:40Aspirator za sekret

Se prodava aspirator za izvlekuvanje sekret so 2 godini garancija. Ap...


6.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:07Digitalni toplomeri

Digitalni toplomeri mnogu efikasni so eden dopir ja dobivate temperat...


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 16:04Aparati za merenje na krven pritisok

Se prodavat Novi aparatinza merenje na krven pritisok ,dosta tocni, m...


05 окт 14:59nov POJAS ZA POLOVINA so magneti na WOLF-GERMANSKI

nov pojas so magneti ,od kasmir germanski ,kupiv dva pa ovoj mi e vi...


1.500 МКД
или предлог цена
12 ное 20:09Ракавици за еднократна употреба од латекс и нитрил

Вршиме продажба на големо и мало на ракавици од латекс со и без талк ...


1 МКД
или предлог цена
28 окт 09:54Dushek protiv dekubitis

Dushek protiv dekubitis,grchki,od slavej,so kompresor


5.000 €
или предлог цена
01 мар 11:28Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам