Гостивар
                           
285 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Се продава куќа во строг центар во Гостивар лоцирана помеѓу плоштадо...


262 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 19:40SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 14:49Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 14:47••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 14:46Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


80 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 07:08СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 дек 19:26СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 дек 19:26Kukja vo Dutlok na odlicna lokacija

🗣Се продава куќа во населба Дутлок на убава локација на само 300 мет...


225.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

07 дек 11:10Stan od 83 m2 na ul Mara Ugrinova (*visoko prizemje*)

🗣Се продава стан во нова зграда на ул „Мара Угринова“ во непосредна ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

07 дек 10:27Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar

🗣 Се продава парцела во градежен реон во Гостивар, КО Бањица место ...


65 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 дек 09:03Se prodava parcela vo Beloviste, Gostivar

Се продава парцела во с.Беловиште , Гостивар. Истата се наоѓа на 3км...


40 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 дек 09:03Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar

❗️Се продава стан во населба „6та зона“, Гостивар❗️ 🌍 (Достапен 3...


620 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

07 дек 09:03Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

07 дек 09:03Kukja (lepenka) na glavna ulica vo Dutlok

🗣Се продава куќа во населба Дутлок, Гостивар 📐Карактеристики: -...


75.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

07 дек 09:03Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 дек 19:59Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 дек 10:46Se Izdava Deloven Prostor (Prizemje,Podrum i Dvorno Mesto)

Lokalot se naogja vo blizina na City Centar, vo ulicata nakaj Policis...


По Договор
или предлог цена
06 дек 08:58Stan vo Centar na 1 Sprat 38m2 Banes qendër 1 kati 38m2

SE PRODAVA STAN 38m2 plus 8m2 podrum na 1 sprat vo strog centar naspr...


40.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 дек 17:53Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


799 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 дек 17:36Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

05 дек 12:50SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno ...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 дек 11:38Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 дек 11:38Plac Grudajci

Plac/livada vo Grudajci 4844 m2 Izleguva od dvete strani na pat vo gr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 дек 11:15Se prodavaat stanovi vo novogradba vo Gostivar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo novogradba so lokacija...


850 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 дек 10:30Се продава плац на ул. Питарница, Гостивар

Се продава плац со 987м2. Локациски се наоѓа на улица Питарница (пато...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

03 дек 13:46Plac vo selo Zubovce!

Se prodava plac vo selo Zubovce,na odlicna lokacija na samiot pat kon...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 дек 22:36Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 дек 22:15Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 дек 15:41Se Prodava 45 m2 Stan

Se Prodava 45 m2 stan na 4 kat nova gradba


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 дек 15:05Stan vo Gostivar

Se prodava stan vo Gostivar. Stanot e izdaden pod naem od 2005


45.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 дек 09:42PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 дек 01:02Ekstra luksuzen 36 m2 stan

Renoviran komplet.


42.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 дек 23:32Се продава куќа/куќи во нас.Питарница

Se prodava kukja/kukji vo nas.Pitarnica - Gostivar, so vnatresna povr...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 дек 20:36Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 дек 18:22SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTO

#SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTOR #STA...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 дек 14:50Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 дек 10:55Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 дек 10:54Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


37.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 дек 07:04Kupuvam stan do 40 m2

Kupuvam stan do 40m2


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

30 ное 21:53Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

30 ное 19:39Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам