Гостивар
                           
88 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 12:13SE IZDAVA STAN (GARSONJERA)

Se izdava kompletno opremen stan (garsonjera) na prizemje vednas do c...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 09:55Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

29 јан 19:34Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
799 €
Гостивар

Станови

28 јан 13:15ME QIRA ; POD KIRIA KAT 2 & 3

HAPSIRË 130m2 OSE SI BANESA 1. 70m2 2. 60m2 PROSTOR 130m2 ILI KA...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 19:01Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar

❗️Се продава стан во населба „6та зона“, Гостивар❗️ 🌍 (Достапен 3...


620 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 09:51Stan od 83 m2 na ul Mara Ugrinova (*visoko prizemje*)

🗣Се продава стан во нова зграда на ул „Мара Угринова“ во непосредна ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 09:51Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


38.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 јан 10:55Stan Asani Company

107m2 3sobi 2Wc Shpajz Saloon Kujna Dva balkoni 9sprat novata z...


110.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 јан 17:50Ekstra luksuzen 36 m2 stan

Renoviran komplet.


42.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 јан 15:40Se prodavaat stanovi vo novogradba vo Gostivar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo novogradba so lokacija...


850 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јан 13:19Se Izdava Nov Stan.

Se izdava nov stan pod kirija Do kazinoto winner nasproti Marketot A...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 јан 12:08Stan vo Centar na 1 Sprat 38m2 Banes qendër 1 kati 38m2

SE PRODAVA STAN 38m2 plus 8m2 podrum na 1 sprat vo strog centar naspr...


40.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јан 19:31banese me qira

Jepet me qira banesa. Ka dy dhoma gjumi , dy bajno dhe nje balkon.


130 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 јан 02:52Se Prodava Nov Stan-Industrisko Skolo Do Internat Dvorot

Se prodava stan Nov Nov 77 m2 centar na Gostivar do Internat-shkolo ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

10 јан 01:24Se prodavaat stanovi,750 eur m2 novogradba Gostivar

- Се продаваат нови станови (2 и 3 кат) од 750 еур м2, дуќани (призем...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

09 јан 10:02Nov Stan 93 m2 karsi Avtobuskata stanica Gostivar

Se prodava nov stan 93 m2 ,karsi avtobuska stanica vo Gostivar , stan...


820 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 јан 14:20SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTO

#SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTOR #STA...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 јан 11:12STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Ae izdava stan vo centarot na gradot, opremen so lift. Kontakt 075915...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 јан 02:45Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

31 дек 02:37Se Prodava 66m2 Stan

Se prodava 66 m2 stan vo nova gradba si kompletno dokumentacija za po...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 дек 11:39Se Prodava 38 m2 Stan

se prodava 38 m2 stan vo nova gradba so kompletno dokumentacija


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 дек 11:39Se prodava stan 42m2 na 5ti kat so lift

Se prodava stan 42m2 na 5ti kat so lift vo blizina na trudova i pozar...


33.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 дек 16:17Se prodava stan 85 m/2 6-ti kat 2m/2 podrum

Se prodava stan 85 m/2 6-ti kat 2m/2 podrum Zgradata poseduva lift...


64.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 дек 16:17Se izdava stan vo top lokacija

se izdava stan sproti gradska bolnica info 072 624 724 Azir


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 дек 12:02Stan vo Gostivar

Se prodava stan vo Gostivar. Stanot e izdaden pod naem od 2005


55.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 дек 09:42Se pordava stan 56m2 + 4m2 na 3ti kat podrum vo Maleardi

Se pordava stan 56m2 + 4m2 na 3ti kat podrum vo Maleardi. Stanot e k...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 15:05Se prodavaat stan 123m2

Se prodavaat stan 123m2 vo izgradba na ubava lokacija vo blizina na M...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 13:22Se prodava stan 120m2 na 6ti kat

Se prodava stan 120m2 na 6ti kat vo blizina na Avto kuca Cobe i stari...


770 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:58Se prodavaat novi stanovi na TOP lokacija

Se prodavaat novi stanovi na TOP lokacija vo blizina na Stopanska ban...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:51Se prodava stan 75m2 na 6ti kat vo gradba

Se prodava stan 75m2 na 6ti kat vo gradba, vo blizina na Zhito market...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:45STANOVI VO NOVA GRADBA

Se prodavaat stanovi vo nova Gradba info:071444322


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 ное 15:06Se prodavaat 2 stana od 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat

Se prodava stan 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat vo Maleardi. Stanot pos...


630 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

28 окт 13:57Banese e re, e pa banuar

Banesa eshte ne hyrje te qytetit te Gostivarit Banesa ka 166 m2 106...


77.999 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 окт 20:09Stan 85m2

Se prodava luksuzen stan 85m2 na 5 sprat so se dokumetacija


78.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 окт 21:11Stan 93m2 Centar Gostivar

Se Prodava Stan vo Centar, Gostivar Nova Gradba


80.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

08 окт 22:34Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 сеп 09:06Nov Stan od 120m2

Se prodava stan 120m2 na 5ti kat pokraj rekata Vardar. Zgrada e grad...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 авг 13:53Stan od 80m2 vo Gostivar Maleardi

🗣Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди, Гостивар. ❗️❗️ПОВОЛ...


450 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 јул 15:29Se prodava stan 83m2 na 1vi kat vednash vseliv

Se prodava stan 83m2 na 1vi kat vednash vseliv pokraj rekata Vardar. ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:27Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам