Богданци
                   
3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Магацински простор за издавање во Богданци

Се издава магацински простор на обиколница во Богданци. Магацински п...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

10 сеп 13:00Се дава под наем

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

16 мај 10:07Magacinski prostor

Се издава магацински простор од 800m2, 600m2 , 450m2 , 400 m2 и надво...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

26 сеп 11:55Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам