Гевгелија
                   
975 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Odlicna sostojba, nema nist...


9.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so m...


13.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:15OPEL VECTRA 2.2 DTI 2003GOD!!ODLICNO VOZILO

Opel Vectra 2.2DTI 125hp 2003god Kolata e vo ekstra sostojba,nema do...


3.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.200 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:24Aprilia sr 50 di tech i Kawasaki kx 250f

Aprilia sr 50 di tech 2004 god vo solidna sostojba 850 evra i Kawasak...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 01:27Kiper

Kiper DAF EUR 5 . 410 ks.8x8 24 m3


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 23:26Valjak Hamm

Valjak HAMM DV8 9000 KG 4 CILINDRI DEUTZ


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:26HONDA CIVIC

Super sostojba Oz bandazi 15 Novi gumi Super podvozje Interier su...


2.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:08LASER Auspuh

LASER e auspuhot.Vadi dobar prodoren jak zvuk koj voopsto ne smeta.So...


Вчера 18:40SINHRONIZACIJA KARBURATORI I INJEKTORI

Ako motorot tesko Vi pali i mnogu vergla, ne rabori mirno na 1000 -...


2.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:40Mercedes c220 mozma zamena

Kolata e vo solidna sostojba so ogled na godinite •siber •climatron...


3.150 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:08  НОВ ОГЛАС

LETVA ZA AUDI A4 PASSAT

Se prodava letva za audi a4 b5 i pasat b4 od ednata strana tece malku...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 90KS...EKSTRA...

opel corsa 1.3 cdti 66kw...90ks registrirano do 07 2023 klima isp...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:37SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:36HONDA VARADERO 1000

SE PRRODAVA Honda Varadero1000 PGM-FI !!! Registriran so zelen kart...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 12:40Vw Polo 1.0benzin tip top

Se prodava Vw Polo 1.0benzin 42kw 2001g Motor i menjac odlicni Re...


1.250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:41Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba 2 para bandazi zimni letni Servisiran Poveke Info...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:33Kawasaki EXTRA CENA

Kawasaki versys 650cc full opremen extra sostojba


5 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 11:32Aprilia dorsoduro 750

Moze zamena korsa d 1.3 nad 2008


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 10:11Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23

Solidno socuvan vredi da se vidi


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:26Se prodava Seat Leon 1.6 benzin

Se prodava Seat Leon 1.6, 2000 godina, benzin, full oprema, klima, el...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:14Renault megane 1.5 dci samo delovi

Prodavam renault megane 1.5 2008 samo delovi se do posleden straf tel...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:20FORD FIESTA 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2005GOD. EURO 4 FULL OPREMA SE FUNKCIONIRA DO KO...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:53FORD FIESTA 1.4 TDCI 2003 GOD.

Ford fiesta 1.4 TDCI 50kw. 2003 god. REGISTRACIJA DO 04.2023 Uvezena...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:53Wolkswagen passat

Kolata e so orginal kilometraza, registrirana cela godina. Ekstra lim...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 окт 13:15se prodava BMW 318 vo ekstra sostojba

se prodava BMW 318tds mnogu socuvno moze da se vidi vo sekoe vreme m...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 окт 12:47se prodava pezo bxsi

seprodava pezo bxsi vo ispravna sostojba


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Мопеди (под 50 cc)

02 окт 12:47FIAT FIORINO 1.3 Multijet 2013 TOVARNO

SE PRODAVA FIAR FIORINO 1.3 55KW TOVARNO VOZILO 2013 GODINA OD OPREM...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 окт 11:59VW Golf 3 1.4

Се продава VW Golf 3 1.4, произведен 1993 год, исправен во возна сост...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 окт 01:41Се продава трактор тома винкович

Се продава трактор тома винкович 521 со приколка и приклучна механиза...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 18:22Windforce 205/55/16 V Snowpower

4 гуми купени есен 2017 по 3500мкд, возени три зими макс. 5000км, 7мм...


3.000 МКД
или предлог цена
01 окт 14:33VW Transporter T5 2009

2009 Godina Dizel 1.9 62 kw 204.000 km Cenata e so vklucen ddv...


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

01 окт 13:00pasat B7

se prodava pasat b7 1.6 105 ks blumotion 2012 godina registriran do s...


9.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 окт 09:40FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 20:50Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15citroen zx 1.6

Kolata e vo odlucna sostojba pali vozi.elektrika na desen retrovizor....


500 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
800 €
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 14:10Se prodava Kaciga MT Viale SV xxl golemina

Prodavam kaciga MT Viale SV xxl golemina kupena od Dynamix so faktura...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
30 сеп 12:32Peugeot Bipper 1.4HDI

Peugeot Bipper 1.4HDI - 2008g, - 50kW, - 209.000km. - 635кг. носи...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 12:17Citroen Berlingo 1.6HDI

Citroen Berlingo 1.6HDI - 2011g. - 66kW, - 245.000km. - 477кг. но...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 12:17Ford Tranzit Connect 1.0 EcoBoost

Возилото има носивост 510кг и го поседува најмоќниот мотор. Поседува...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 12:16SLEP FIAT DUCATO 2.3 2010god

Se prodava fiat ducato 2.3 2010dog registrirano so zelen karton s...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

30 сеп 11:59Opel Corsa C 1.8l 125ks full oprema 2005god

Opel Corsa C 2005god. 1.8l 125ks full oprema: Klimatronik Tempom...


3.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.250 €
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 10:43Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам