Аеродром
Подкатегорија:
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Instalacija na Windows 10, format, cistenje od virusi

- Instalacija na Operativen sistem Microsoft WINDOWS 10"kako i najnov...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 19:21PROFESIONALNI.KVALITETNI I TOCNI SERVIS ZA KOMPJUTERI NA POV

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

09 авг 13:47Преинсталација на Windows

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

09 авг 06:46WINDOWS 10

Instaliram Windows 10 operativen sistem za desktop ili laptop kompjut...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

02 авг 19:49Imate nov kompjuter no nemate Windows

Ako ste kupile nov kompjuter, desktop ili laptop a nemate Windows jav...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

31 јул 18:01Instalacija, preinstalacija na kompjuter

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

30 јул 16:17Инсталирање Windows оперативен систем

Инсталирање на Windows 10, 8, 7, XP и Office Инсталирање и на друг с...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Microsoft

11 јул 12:06Инсталација и форматирање на Windows + Microsoft Office 2021

Форматирање и преинсталација на компјутери и лаптопи со Windows по ва...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

23 јун 16:53Squad PC igra !!!!!!!!!!!!!!!

Prodavam Squad PC igra original za bedni 600 denari. Javete te se na...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Останато

19 мај 13:03Se prodava oglasnik AUTO.NETMK

Se prodava oglasnik auto.net.mk so domaini. Povekje informacii na 07...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Бизнис

18 мај 20:02Aktivacija i instaliranje na Microsoft Office paket

Aktivacija licenca za Microsoft Office paket koj sodrzi: Word, Power...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Office Канцелариски

16 мај 16:15WINDOWS 7

Instaliram Windows XP, 7 ili 10 na desktop ili laptop kompjuteri. Ins...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 мар 10:42Microsoft Office 2021 PRO Plus

Se prodavaat dozivotni originalni licenci za Microsoft Office PRO 202...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Microsoft

09 мар 16:02Windows 11 Licenci

Se prodavaat originalni licenci za Windows 11 Home/Pro Requirement...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

19 окт 22:24Инсталација и преинсталација

Инсталација и преинсталација на Вашиот десктоп или лаптоп компјутер с...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

21 сеп 09:18Instaliranje Windows XP/7/8,AppleMAC-OS,Linux,Antivirus itn.

SERVIS ,FORMATIRANJE I INSTALIRANJE NA OS I DRAJVERI NA DESKTOP , LAP...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

17 авг 11:37ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

WebMak претставува Web Development, Hosting & Marketing агенција. Кој...


150 €
или предлог цена
19 јан 13:54ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

WebMak претставува Web Development, Hosting & Marketing агенција. Кој...


150 €
или предлог цена
19 јан 13:53NAJNOVO NA PAZAROT WI-FI

Novo na pazarot vo Mk wi-fi mrezno povrzuvanje go prodavam ili menuv...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Останато

17 мар 12:59Instalacija na Mac os MacOS OSX na Hackintosh il Apple

Instalacija na x86 laptopi (koi predhodno imale Windows ili Linux) na...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Apple, iOS, OS, Mac

09 јан 12:54Instaliranje navigacija NAVIGON EUROPA

Instaliranje na najdobrata navigacija za site mobilni telefoni i tabl...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Останато

20 јул 15:01PC-Fix|Instalacija na Windows XP,7,8,8.1,10

Професионално софтверско сервисирање на вашиот персонален или лаптоп ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Антивируси

11 јун 11:38Maxsoft E-Menu

Електронско мени е замена на класичното хартиено мени со многу подоб...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Бизнис

07 мај 12:45Maxsoft E-Menu

Електронско мени е замена на класичното хартиено мени со многу подоб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Бизнис

07 мај 12:44Maxsoft E-Menu

Електронско мени е замена на класичното хартиено мени со многу подоб...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Бизнис

07 мај 12:38Formatiranje Instalacija na Windows XP,7,8.8.1

Formatiranje i instalacija na Windows 7;10 Profesionalna preinstalac...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Останато

15 фев 21:28ИНСТАЛАЦИЈА НА ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ

- Инсталација на оперативни системи Windows, Linux - Инсталација на...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

05 дек 00:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам