Подкатегорија:
                   
137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Termostat za TAB pecka

Rabotni termostati za TAB pecka


600 МКД
или предлог цена
Денес 15:34Kotel alfa plam como 21

Prodavam kotel na peleti alfa plam como 21 edna sezona koristen


1 €
или предлог цена
Денес 13:47Kamini na Peleti "камини на пелети"

kamini na peleti 13kw 700 eur 10kw 650 eur 8kw 550 eur dostav...


650 €
или предлог цена
Денес 12:11Kamini na Peleti 8Kw10Kw15Kw23Kw55Kw

Novi kamini na peleti ekonomicni so minimalna potrosuvacka Imame i...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:11PLINSKA BOCA 2 KGR SO GORILNIK

SE POLNI SO PLIN. TEL.078 224 053


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:30Alfa plam luka 8kw

Капацитет: 8kW Димензии: 500x490x955mm Пречник на димен отвор:80mm ...


630 €
или предлог цена
Вчера 21:14Kamin Alfa plam Rustik

Kaminot e vo dobra sostojba


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40TERMOAKUMULACIONA ELEKTRIČNA PEČKA 4-KA

So postolje.Ispravna e.So akumuliranje na eftina struja zašteduvate ...


1 €
или предлог цена
Вчера 05:42BOCA NA PLIN SO GORILNIK OD 2 KGR

Celosno ispravna.Se polni na benziska i se štedi struja so nezina upo...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 05:42МОНТАЖА НА КЛИМА УРЕДИ

Монтажа на сите видови клима уреди ,сервис и продажба


По Договор
или предлог цена
03 фев 19:45Termo pecka mnogu dobro socuvana AEG 6kW

Peckata e vo odlicna sostojba. So kompletna oprema (so postolje).


100 €
или предлог цена
03 фев 13:30Se prodava kamin Alfa

Se prodava kamin Alfa. Kontakt: 070 71 61 78 Dimce


1 €
или предлог цена
02 фев 23:21Prodavam Aluplas cefki

Cefkite se koristdni dve sezoni ima i spojki


По Договор
или предлог цена
02 фев 16:51TERMOAKUMULACIONA ELEKTRIČNA PEČKA 4-KA

Ispravna.So postolje.Zašteduva električna energija so polnenje na eft...


1 €
или предлог цена
01 фев 22:12Pecka na peleti za parno Ecospar 25 kw

Se prodavaat dve pecki na peleti za parno Ecospar 25kw. Koristeni se ...


55.000 МКД
или предлог цена
01 фев 14:34Панелни радиатори 100/120 cm

Се продаваат 3 панелни радиатори, исправни во супер состојба без греб...


65 €
или предлог цена
01 фев 14:03Хемиско и Антибактериско Чистење на Клими, Cistejne na klimi

Професионално Хемиско и антибактериско чистење на вашите клима уреди....


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 23:39Samsung klima 3,5kw клима

Prodavam klimatizer Samsung 12 btu, 3,5kw split sistem. Ispravna, vo ...


8.000 МКД
или предлог цена
31 јан 18:02Kamin na peleti Auriga 23 Kw

Kamin na peleti Auriga 23 Kw Kontakt 071620448


1 €
или предлог цена
31 јан 16:10Panasonik inverter 2.5 kw

Prodavam klima Panasonik inverter 2.5 kw vo odlicna sostojba.


11.500 МКД
или предлог цена
31 јан 14:45Brener za kotel za nafta

Se prodava brener za nafta(giersch) made in Germany. ...


200 €
или предлог цена
31 јан 10:53VIVAX mobilna klima

Prodavam ili menuvam mobilna klima ispravna so dalecinsko. Moze i zam...


12.000 МКД
или предлог цена
30 јан 11:23Се продава шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва во добра состојба


По Договор
или предлог цена
29 јан 19:05Панелен радијатор 1200х600

Продавам половен панелен радијатор 1200х600, 2500 денари. Исправен, б...


2.500 МКД
или предлог цена
29 јан 11:59Prodavam Kamin moze i zamena

Prodavam Kamin koristen nekolku sezoni vo ugostitelski objek...


1 €
или предлог цена
29 јан 00:12PLINSKA BOCA SO GORILNIK 2 KGR

Ispravna.Se polni na benziska.Štedač e na skapata stuja.


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 07:36Peleti

Prodavam peleti Ogranicena kolicina okolu 40-50 vrejki cena 350 dena...


350 МКД
или предлог цена
27 јан 12:18Brener na nafta

Se prodava brener na nafta za kotel mnogu malu koristen vo super sost...


1 €
или предлог цена
21 јан 11:35SOLARNO !!! SOLARNI !!! MONTAZA I PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA ISTITE DOBIVATE I DOKUMENTI...


17.000 МКД
или предлог цена
21 јан 00:52Kamin na drva malku koristen

Kaminot e vo dobra sostojba malku koristen TELEFON ZA KONTAKT. 0...


6.000 МКД
или предлог цена
20 јан 19:01TERMOAKUMULACIONA ELEKTRIČNA PEČKA 4-KA

Ispravna.Tel 078 224 053


1 €
или предлог цена
20 јан 10:17Ecospar pecka na peleti 8kw

Mnogu malku koristena


25.000 МКД
или предлог цена
16 јан 16:34prodavam Radijator

Prodavam radijator 2300 w cena 2400 den tel 078 998 235


2.400 МКД
или предлог цена
11 јан 02:41Kotel za parno na drva TVT Boris Kidric Maribor

Se prodava 35kw kotel na drva koristen nekolku sezoni ama ne e rabota...


1 МКД
или предлог цена
04 јан 21:50Prodavam klima ured PAOLO

Prodavam klima ured PAOLO , ne e mn koristen.


6.000 МКД
или предлог цена
04 јан 12:09Handy Heater mini grealka - 400W

🏠 Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно? Ослободете се...


799 МКД
или предлог цена
29 дек 13:29NOVI KAMINI I KOTLI NA PELETI

Novi kamini i kotli na peleti za sekakva kvadratura po povolna cena ...


1 €
или предлог цена
28 дек 15:36Kamin 8kw za prostor do 70m2

Kamin 8kw za prostor do 70m2


450 €
или предлог цена
28 дек 15:36Kotel za parno na peleti

Se prodava kotel na peleti koristen 3 sezoni 21 kw - alfa como Pog...


850 €
или предлог цена
27 дек 14:10Kotel vaillant

Se prodava kotel vailant 28-ca Pogoden za podno greenje


550 €
или предлог цена
27 дек 14:10Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам