Куманово
Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЧАДОР ЗА СОНЦЕ-3м/3м,МАЛКУ КОРИСТЕН, СУПЕР ЦЕНА

Се продава чадор за сонце, 3м/3м, многу малку користен, во супер сост...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 09:11INTEX BAZENI

Site bazeni se novi !!! 610 x132 cm.....50.000 denari 549x122 cm......


1 €
или предлог цена
27 сеп 18:04se prodava Vrata

se prodava info na 075765594


1 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

27 сеп 11:26Stihl FR 450 Trimer

Stihl FR 450 Trimer 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


700 €
или предлог цена
24 сеп 00:16Kosalka

Se prodava kosalka za treva.. Donesena e od Svajcaria, Kosalkata e...


130 €
или предлог цена
23 сеп 20:37ZASTITNI RESETKI NA VRATI I PROZORI OGRADI TENDI

STAKLENI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI PROFE...


40 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

23 сеп 07:47KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI MASI

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


40 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

22 сеп 07:42Izrabotka na sari za kovani ogradi

Izrabotuvame sari i elementi za kovani ogradi


По Договор
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

21 сеп 07:24izrabotka na sekakov vid sari za kovani ogradi

izrabotka na sekakov vid na sari za kovani ogradi (prakame po kargo) ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

21 сеп 07:24Elementi za kovani ogradi

Izrabotka na sari za kovani ogradi po zadadeni dimenzi Krugovi.violi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

21 сеп 07:24izrabotka na elementi za kovani ogradi

Izrabotka na sari i elementi po zadadeni dimenzii Site vidovi na ele...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

21 сеп 07:24Dekorativen Mulch / Декоративна Кора / Мулч

Декоративен Органски Мулч во Црвена, Жолта и Кафеава Боја! 🔥 500 Де...


500 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Украси

20 сеп 16:15Bel Kamen 10 Denari Kg - Dostava vo cela MK

Бел Украсен камен за уредување на дворови, домови или огради. Најевт...


10 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Украси

20 сеп 16:14ogradi, stakleni ogradi i dr.

Prodavame Stakleni ogradi, ogradi i dr. Za se so da vi interesira ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

16 сеп 14:47STAKLENI OGRADI, TUS KABINI, BALKONSKI STAKLA, I DR

PRODAVAME I MONTIRAME SITE VRSTA OD OGRADITE BALKONSKITE STAKLA TUS K...


1 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

16 сеп 10:10ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

DVORNI ALUMINSKI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I...


30 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

16 сеп 08:40Betonski elementi 2

Cenite pocnuvaat od .Betonski elementi so ekstra kvalitet,Proizvodite...


1 МКД
или предлог цена
16 сеп 08:01Letnikovci klupi i masi

Izrabotuvam letnikovci klupi i masi za povekje informacii na broj 078...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 19:23Betonski elementi uvoz Grcija

Za povece informacije na broj 078535489


11 МКД
или предлог цена
14 сеп 07:53Мотор за дрва

Продавам мотор за дрва во исправна состојба, стил 051. Тел. за кон...


180 €
или предлог цена
13 сеп 18:36Prodavam sadnici limoni, portokali i mandarini

Продавам садници лимони, портокали и мандарини. Цена: помали 300 ден...


По Договор
или предлог цена
02 сеп 20:07Prodavam sibirski limoni

Продавам сибирски лимони. Цена: 200 ден Тел. 077 513 764


200 МКД
или предлог цена
02 сеп 17:58Ражен - Тањирачи - Казан - Скари

❗Нарачки на тел. 078 210 433❗ 🔥Ражен- електричен мотор 12V, ...


По Договор
или предлог цена
31 авг 11:39Prodavam Palmi /Палми

Prodavam mali palmi od 250 i 350 denari . Moze da se napravi popust z...


250 МКД
или предлог цена
28 авг 16:08Bazen Intex 610x132

Се продава Intex Ultra XTR Frame монтажен базен со песочна пумпа, со ...


700 €
или предлог цена
22 авг 14:00Drveni masi i dvosedi, stolovi. Garnituri

Se prodavaat drveni garnituri -dvosedi i masicki-od blago parena bela...


70 €
или предлог цена
22 авг 07:38Ispituvanje za VODA

Dolgogodisno iskustvo vo lociranje na najoptimalni tacki za kopanje ...


30 €
или предлог цена
20 авг 11:10СЕ ПРОДАВА ЦРНА ЗЕМЈА ХУМУС Куманово

Се Продава црна земја ХУМУС во Куманово. Тел. 078 202 725


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Останато

15 авг 09:34Cisterna 3toni

Prodavam cisterna koja ima kapacitet od 3 tona. Kontakt: 076 472957


300 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Останато

13 авг 15:03STAKLENI OGRADI, TUS KABINI, BALKONSKI STAKLA, I DR

PRODAVAME I MONTIRAME SITE VRSTA OD OGRADITE BALKONSKITE STAKLA TUS...


1 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

11 авг 11:18Crven Lava Kamen za Fontani,Камен за Фонтани

Црвен Лава Камен, Вулкански Камен, Бигор 10 Денари Килограм.


10 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Останато

10 авг 12:05Plasticen kos

Se prodava plasticen kos (кош) 2 komada Dimenzii 1.1 x 1.1 x 0.6 Ce...


50 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Останато

07 авг 15:43Kanisteri / Rezervoari za voda 1000L.

DOBRA SOSTOJBA NA REZERVOARI.


4.000 МКД
или предлог цена
18 јул 09:24PH METAR ZA BAZENI BAZEN BAZENT I DR..

NOVI PH MERACI PH METRI ZA CISOTA NA VODA VO BAZEN I DR NAMENI SLEDU...


850 МКД
или предлог цена
15 јул 17:36MEREN INSTRUMENT ZA GRADINARI 3 VO 1 SVETLINA, VLAZNOST, PH

PRODAVAM NOVI INSTRUMENTI 3 VO 1 ZA MERENJE NA SVETLINA , VLAZNOST, I...


600 МКД
или предлог цена
12 јул 20:14Базен интексво 5,5х1,22

Нов ИНТЕКС базен со димензи 5,5х1,22m, нов, неотпакован. За монтажа с...


42.000 МКД
или предлог цена
30 јун 14:37FONTANI ZA UKRASUVANJE VO DVOR

FONTANITE SE OD UVOZ. IMAME DVE NIJANSI SIVO I BEZ BOJA.


8.000 МКД
или предлог цена
11 јун 08:58Декоративен Камен, Мулч,

Ekstra Bel Mermeren Kamen 10 Denari kg! Crven Lava Kamen 10 Denari k...


2 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Украси

09 јун 20:15Bel Mermeren Ukrasen Kamen / Бел Мермерен Украсен Камен

Бел Украсен камен за уредување на дворови, домови или огради. Најев...


10 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Украси

09 јун 11:26izrabotka na klupi

izrabotka na klupi od kovano zelezo


По Договор
или предлог цена
Куманово

Градина / Огради

06 јун 22:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам