Карпош
                           
8739 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Renoviran Stan vo Vlae 60m2+5m2+10m2+60m2

Prodavame ubav i svetol renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada o...


81.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

17 мај 16:03Промовирано

Се продaва новоградба, дуплекс кај Млечен

уплексот е на 5тиот кат од станбена зграда од 5 ката со поглед на сев...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се продава стан во Влае/Se prodava stan vo Vlae

Се продава релативно нов стан на ул. Мраморец во Влае - Карпош кај ОУ...


108.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:27Се издава дуќан целосно опремен

Се издава (продава) целосно опремен дуќан наспроти ТЦ Олимпико со п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 01:20SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:03PLAC 2544 M² VO SUTO ORIZARI NAD OBIKOLNICA

Plac 2544m² nad obikolnica vo Sutka so mnogu ubav pogled . Posle ob...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:50  НОВ ОГЛАС

Se izdava prekrasen dvosoben Stan Karpos so Garaza

Се изнајмувакомплетно наместен двособен стан, со кујна, спална, дневн...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:26Издавам нов стан од 52м2 карши City Mall

Се издава нов стан од 52м2 комплетно наместен, спроти City Mall. Стан...


290 €
или предлог цена
- 78 % Попуст
1.290 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:38Продавам нов куќа на почетокот на Ѓорче Петров

Куќата е нова, на мирна широка улица, оддалечена од другите куќи и се...


260.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:46  НОВ ОГЛАС

Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:42Se prodava stan vo kuca

Se prodava stan vo sprat od kuca so dobra gradba so zaseben vlez e...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:15Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:14IZDAVAM STAN LEPTOKARIJA KARPOS 3

STANOT E NAD KOMERCIJALNA BANKA NA ODLICNA LOKACIJA VTOR SPRAT SO DVA...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:49Se prodava stan vo Bardovci

Se prodava stan od 93m2 so 3 spalni sobi i vgredena kujna vo Bardovci...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:59Se izdavaat stanovi vo Vlae

Se iznajmuvaat poedinecno 3 stana od po 140m2 vo kukja vo Vlae vo tiv...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:59Zdanec

iznajmuva cela kukja na tivka lokacija vo Zdanec ( ili poedinecno po ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:59Karpos

Se izdava dvosoben stan na PRIZEMJE vo kulata sproti Zooloska gradina...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:59Se izdava ,renta, za zabavi rodendeni sekakov vid na iventi

vilata se naoga vo stopanski dvor pred volkovo na nekolku km od city ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:26Agencija ima potreba od namesteni stanovi do 250 evra

Dokolku imate namesteni stanovi so edna ili dve spalni i sakate da gi...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:43Nov stan 48m2 vo Vlae

Се продава нов стан од 48м2 во Влае во зграда на самиот кружен тек на...


58.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:57  НОВ ОГЛАС

Се издава убаво наместено станче во Тафталиџе.

Се издава убаво наместено станче во Тафталиџе позади Млечниот рестора...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:37Се издава убаво станче во Тафталиџе.

Се издава убаво станче во Тафталиџе. Повеќе информации контактирајте ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:37Se prodava stan 83 m2 vo Taftalidze 1- Grand Prestige

s 894 Se prodava stan 83m2, so 3 spalni sobi. Vnatresna povrsina e...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:09Se izdava namesten trosoben 77m2 Taftalidze 1kaj Nova

sifra 23546 Se izdava 3-sob namesten 77m2 vo Taftalidze 1 kaj g...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:08Se izdava prazen stan kat 150m2 za kancelarii vo Taftalidze

sifra 23 464 Se izdava kat od kuka kako za kancelarii kaj Katastar...


800 €
или предлог цена
Вчера 13:06Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продaва новоградба, дуплекс кај Млечен

уплексот е на 5тиот кат од станбена зграда од 5 ката со поглед на сев...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Стан на топ локација Мида / Stan na top lokacija Mida

Издаваме стан кај Мида од 55м2. Располага со 1 спална соба, 1 купатил...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan za delovni nameni

Se izdava stan vo naselva Aerodrom, sproti benzinskata Makpetrol, ima...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава реновиран стан 53m2 во Карпош 1

Се издава веднаш вселив, целосно реновиран и комплетно опремен стан о...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продава стан во Влае со двор на приземје

Се продава стан во Влае. Станот е на приземје во зграда на ГП Маврово...


100.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan vo Karposh 1

Stanot e cetvorosoben so dve wc, ima greenje i ladenje so multispilt ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan vo Kozle

Se izdava kompletno moderno namesten dvoipol soben stan vo naselba Ko...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава празен стан со две спални соби 56м2 КАРПОШ- 4

Се издава реновиран ,празен стан со две спални соби во КАРПОШ 4 на вт...


240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава стан со две спални соби 75М2 КАРПОШ 1

Се издава комплетно наместен стан кај Центар за странски јазици во Ка...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се изнајмува наместен стан 55м2 во Карпош 1 на СИМПО

Се изнајмува реновиран и наместен стан во Карпош 1 кај Симпо.Станот р...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Стан од 79м2 КАРПОШ 4

Се продава одличен реновиран стан од 79м2 на трети кат со две спални ...


116.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава убаво средена гарсоњера во Карпош.

Се издава убаво средена гарсоњера во Карпош 1 веднаш до полициската с...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:46Се издава убаво средено станче во Тафталиџе.

Се издава убаво средено станче во Тафталиџе 2. карпош, аеродром,...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:15Се издава комплетно наместно станче во Тафталиџе.

Се издава комплетно наместно станче во Тафталиџе на улица Лондонска б...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:12Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам