Карпош
                           
700 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

се изнајмува кука во Бардовци

Се изнајмува кука во Бардовци 170м2 со три спални,две куптила и дневе...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

02 мај 15:03Промовирано

Se prodava del od kuka vo Gjorce Petrov

Се продава дел од куќа во Ѓорче Петров, населба Дексион со станбена п...


570 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:30НОВ ОГЛАС
Промовирано

Се издава спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со посебен влез за краток престој тел за кон...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:27Промовирано

SE IZNAJMUVA KUKJA VO KARPOSH, KOZLE

ШИФРА- 179 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува пространа куќа во Карпош,...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:31СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ-193М2

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ ГРАДБА 2005 ГОД.ВО БЛИЗИНА НА КАМ МАРКЕТ,СО ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:40Se prodava del od kuka vo Gjorce Petrov

Се продава дел од куќа во Ѓорче Петров, населба Дексион со станбена п...


570 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:30  НОВ ОГЛАС

Продавам нов куќа на почетокот на Ѓорче Петров

Куќата е нова, на мирна широка улица, оддалечена од другите куќи и се...


260.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:29Prodavam kuka vo naselba Kozle

Prodavam kuka vo kozle na mirna lokacija kukata e vo dobra kondicija ...


370.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:21ИЗДАВАМ КУКА ТАФТАЛИЏЕ ПОГОДНА И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

на главна улица одлична местоположба погодна и за канцеларии и за жив...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:19PRODAVAM KUKJA VO NAJEKSKLUZIVNATA NASELBA VO SKOPJE-KOZLE

SO AGENCII NE SORABOTUVAME. ZNACI IMA KUKATA DVA STANA EDEN DOLE, DR...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:47SE IZDAVA KUKJA SO BAZEN NA 2 SPRATA VO NASELBA BARDOVCI

ШИФРА - 1606 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, по...


2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:19SE IZDAVA LUKSUZNA KUKJA NA 3 SPRATA VO NASELBA BARDOVCI

ШИФРА - 1014 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, л...


1.550 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.750 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:09Се издава спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со посебен влез за краток престој тел за кон...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:27Се издава куќа со посебен влез многу ефтино

Се издава куќа со посебен влез за многу ефтино,опремена,обезбеден пар...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:44KOZLE kaj Bosanska ambasada 120m2 luksuzen kat

KOZLE 120m2 kaj Bosanska ambasada luksuzen prvi kat od kuka120m2 so 3...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:07Se izdava del od kuka vo Karpos 1, zoo

Del od kuka na prizemje sproti Centar za Stranski jazici. Greenje l...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 17:08Prostrana kukja na atraktivna lokacija vo Taftalidze

ШИФРА- 921 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава куќа на атракти...


410.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 15:58SE IZDAVA LUX KUKJA NA TRI KATA VO TAFTALIDZE 2

ШИФРА - 1375 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, лу...


3.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 15:58SE IZDAVA LUKSUZNA PROSTRANA KUKJA VO KOMPLEKS VERINA-ORMAN

ШИФРА - 1321 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува луксузна ку...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 15:51SE PRODAVA LUKSUZNA PROSTRANA KUKJA VO KOMPLEKS VERINA-ORMAN

ШИФРА - 1323 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава луксузна куќа...


1.130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 15:51SE PRODAVA KUKJA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDZE 1-VERO

ШИФРА - 1258 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава куќа во Тафта...


540.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 15:51SE IZDAVA PROSTRANA KUKJA VO BARDOVCI

ШИФРА - 1559 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува куќа на два...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 15:50SE PRODAVA KUKJA VO KOZLE

27857-KOZLE-na glavnata ulica, 317 m2 plac, 162 m2 kukja na tri nivoa...


265.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 14:35Kuki i baraki vo Kozle Taftalidze Karpos Zdanec

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 14:35KUKJI NA PRODAZBA, VLAE, HROM, GJORCE PETROV

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 14:35KUKJI I PLACEVI NA PRODAZBA VO BARDOVCI

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 14:34Se izdava opremena kukja vo Zdanec

Sifra: C0636 Se izdava opremena kuka od 377m2 vo Zdanec. Kukata e na...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 11:29Kukja od 193m2 vo Skopje- Kozle

Se prodava kukja vo Skopje – Kozle. Kukjata ima vkupna vnatrešna p...


245.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 09:28HOUSE FOR RENT in Taftalidje 1

House for rent , great location behind Vero market in Taftalidje. Se...


550 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
650 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 07:53ITNO Se prodava Luksuzna kukja vo Taftalidze 1 pozadi Vero2

ITNO Se prodava Luksuzna kukja vo Taftalidze 1 pozadi Vero2, so povrs...


540.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 04:51Дарма Дома издава нова НЕВСЕЛЕНА КУЌА во Бардовци !

Дарма Дома издава нова куќа во Бардовци, поседува 400 м2, на 2 ката, ...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 01:32KUKA VO N,KOZLE

PRODAVAM KUKA VO KOZLE KARSI DETSKATA BOLNICA,ul,,Lovkenska 13,, 130m...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

04 јун 21:29KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Се продава куќа во Бардовци 350 000€ Во елитниот дел, на брдото. Пла...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

04 јун 10:59Se izdava ,renta, za zabavi rodendeni sekakov vid na iventi

vilata se naoga vo stopanski dvor pred volkovo na nekolku km od city ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 16:26Продавам дво станска куќа во ДебарМаала / Карпош 1

Продаваме куќа во Дебар Маала - Карпош 1, спроти Центар за странски ј...


350.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 22:11Продавам куќа во Бардовци

Продавам куќа во Бардовци со површина од 260м2 (приземје + 1 спрат), ...


400.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 13:00Хотел во Козле Скопје

Се продава објект со 6 гарсоњери, локација Козле. Објектот е издаден ...


465.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 00:06КУЌА ВО ХРОМ

Куќата се наоѓа на агол на две улици, на многу мирно место во Хром. И...


950 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
338.999 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 19:36Продаваме семејна куќа 180м2 во Тафталиџе

ИД 2178 СТАНБЕНА ПОВРШИНА 180М2 СО ТРИ СПАЛНИ Двор 188M2. ,Приз...


315.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 18:36ДАРМА ДОМА издава ПРЕУБАВА куќа во Ново Лисиче !

Се издава коплет опремена куќа во Ново Лисиче со површина од 200 м2 ...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 16:23Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze do 200 000 eur

Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze 1/2 do 200 000 eur Deta...


200.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 16:22SE PRODAVA KUЌA VO NAS. "BABIN DOL" KUMANOVO.

SE PRODAVA KUЌA SO DVOR I BAVČA SO RODNI DRVCA I LOZI, VO NAS....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 00:13Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам