Битола
                           
766 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 18:25Промовирано

ДО ГРАДСКИОТ ПАЗАР, ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, СТАРА КУЌА

ДО ПАЗАРОТ, ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 49М2 И ДВОР ОД 56 М2...


29.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 18:30СТРЧИН, НОВА КУЌА 295М2 И ДВОР 150М2

СТРЧИН, НОВА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ И ГОЛЕМА ГАРАЖА СО ПОВРШИ...


199.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 18:30К1435,ЦЕНТАР, ПЛАНСКА РЕНОВИРАНА КУЌА, ДУЌАН, ДВОР

К1435, ЗА 159.000 ЕВРА, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА ПЛАНСКА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПР...


165.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 18:29Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 15:38Kukja vo centralno podracje pozadi uredo- ZDRAVESKI

Kukjata se naogj vo centralno gradsko podracje na Ulica Cede Filipovs...


275.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 14:21Се продава куќа

Се продава куќа повеќе информации на тел. ***...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 14:16ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 13:34КУЌА ЦЕНТАР-КАЈ ЅВОНЧАРИТЕ

Куќата е централно градско подрачје во која има два ката со посебен в...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 12:44Prekrasna semejna kuka

Javete se ke se dogovorime., kukata e na 2 sprata, edniot sprat 120 k...


73.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
75.000 €
Битола

Куќи / Вили

04 окт 11:52КУЌА НОВОГРАДБА -с.Журче

Куќата е на одлична локација во с.Журче и истата е цврста градба со а...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 11:47СЕЛО ДО БИТОЛА, КУЌА 110М2 ДВОР 500М2 НИВА 3500М2

ВО СЕЛО, ЗА 21.500 ЕВРА ВО ОКОЛИНАТА НА БИТОЛА, СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 11...


21.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 11:17SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 11:17Delovno stanben prostor vo centarot na bitola

Deloven prostor 50 m2 kako osnova na objektot Prv sprat stanben 65 m...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 окт 05:26KUKA SO DVORNO MESTO VO STOGIOT CENTAR NA GRADOT ,,HITNO,,

Prodavam kuka so dvorno mesto vo strogiot centar na grado na ulica Mi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 20:18Куќа во селото Лавци

Самостојна куќа во селото Лавци одлична местоположба во центарот на с...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 19:17Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 18:25Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 17:05Куќа во строг центар веднаш до Бугарски конзулат

Куќата е стара градба и истата е градена 1930год.Има два спрата од по...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 16:18Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 15:52Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 14:52Се продава куќа во населба Баир, цена по договор.

Се продава мала куќа, мн евтино. Информации на : 076 777 646 Алекса...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 14:23Prodavam vikendica

Opremena se Parno na peleti Zidana furna skara Bazen Odlicna loka...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 11:47Prodavam kuka

Prodavam stara kuka vo strog centar mozi i da se zivee vo nea a mozi ...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 11:47ПРОДАВАМ КУЌА

КУЌАТА Е ПОД ЛИНИЈА ПО ТЕЧЕНИЕТО НА РЕКА ДРАГОР ОД ЛЕВА СТРАНА ПРВА...


15.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 11:06Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 10:46КУЌА ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

СЕ ПРОДАВА САМОСТОЈНА ДВОСЕМЕЈНА КУЌА НА ДВА КАТА ОД ПО 86М2, ВО ЦЕНТ...


69.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
70.000 €
Битола

Куќи / Вили

03 окт 10:36Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 10:17Se Izdavaat Apartmani

Апартмани Filip се наоѓаат во старата Битоска чаршија. 📍Секојa соба...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 09:53Apartmani

Se izdavat apartmani vo starata bitolska carahija Apartmanite raspo...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 09:53KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 08:36Продавам куќа со одлична локација

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација, со дворно место и...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 00:29Se izdava

Se izdava novoizgradena namestena kuka do blizok centar na Bitola. Pr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 окт 18:03Се продава куќа во с. Лавци - Битола

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 окт 16:16Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 окт 12:10СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КРКЛИНО СО ГОЛЕМ ДВОР И ИМОТ 2700м²

Куќа - 100м² Двор со бавчи - 2450м² Штала - 150м² Повеќе инфо - Аген...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 окт 10:29SE PRODAVA KUKJA ¦ Agencija "Centar Mark" ¦ 070360520

HITNO! Krajna cena ~50.000 EUR Se prodava kukja Renovirana Fasada ...


45.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
60.000 €
Битола

Куќи / Вили

02 окт 10:29СЕ ПРОДАВА КУЌА БЛИСКУ ДО КОРЗО - КАМЕН МОСТ

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Битола Се продава ...


35 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 окт 10:29TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Soluns...


190.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 окт 10:28SE PRODAVA NAJUBAVATA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA

Kukjata e so mnogu cvrsta gradba na najdobroto mesto vo gradot. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 окт 10:27SE PRODAVA KUKJA PO POVOLNA CENA

Se prodava kukja *********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИ...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 окт 10:25Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам