Гевгелија
                           
463 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO NEGORCI 2250 m2

SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO NEGORCI 2250 m2. PLACOT SE NAOGA POMEGU...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 21:02Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan na odlicna lokacija kaj ucilisteto Vlado Kan...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

Деловен простор/Дуќан 50м2

Се издава Деловен простор 50м2 +50 M2подрум+ 80 M2 магацински просто...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Вчера 18:05Се продава нова куќа

Се продава нова луксузна и опремена куќа, веднаш вселива. Куќата се н...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 17:57Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Se izdava deloven prostor od 80m2 plus WC, Izleguva na ulica. Prost...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se izdava deloven prostor bulevar Gevgelija

2 dukana po 30m2


3 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Вчера 09:57Se prodava Vikendica smrdliva voda kozuv

Odma seliva cis imoten lis plateni site davacki okolu nea struja dano...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 08:12izdavam kukja

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 2...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 07:41Stan vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan kaj idila na prvi kat vo dobra...


32.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 јун 16:55СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 јун 15:14DELOVEN PROSTOR 30 M2

Se iznajmuva deloven prostor (dukjan)do mesarnica Kupanov so povrsina...


10.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:34Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, одлична локација, на самиот...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 јун 09:21Се продава земјиште

Се продава плац во атар на граничен премин Богородица, веднаш до кази...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 јун 18:54Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 јун 11:25PRODAVAM EXTRA MESTO VO S.SERMENIN KOZUV GEVGELIJA

PRODAVAM MESTO 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZA...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 мај 17:36Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 мај 09:33Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 мај 09:33Kuka na 2 sprata 130m3 dukan

Samostojna kuka na bulevar te na glavna ulica so br na imoten list 11...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

31 мај 08:062 Nivi vo Mrzenci 10000m2

Se prodavaat dve nivi vo Mrzenci vo blizina na zatvorot, ednata e 300...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 мај 08:05Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

30 мај 19:50Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list so site plateni davacki k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мај 18:08Нов, наместен стан кај пазарот

Продавам нов, наместен стан кај новиот пазар. Зградата е пуштена во ...


58.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 мај 14:27SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мај 12:19Stan Gevgelija

Se prodava namesten stan vo Gevgelija na 7-mi Noemvri 72 vo Gevgelija...


700 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
73.500 €
Гевгелија

Станови

30 мај 12:08Нива Ново Конско, Горничет 2911м2

Нива на самиот асфалт. Последна кривина пред село Горничеt,Ново Конс...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
111 €
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мај 19:08Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 мај 18:40Продавам нива во с.Негорци до самиот пат

Се продава нива во с.Негорци влезена е во градежен реон до самиот пат...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мај 17:23Нива

Првокласно земјиште - нива на самиот пат пред влезот во с.Стојаково о...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мај 11:57Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 мај 10:53Se izdava trosoben stan

Se izdava trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski (kaj lamelite) vo bliz...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 мај 10:23Се изнајмува деловен простор во Гевгелија 64м2

Се изнајмува под закуп деловен простор од 64 м2 на одлична локација, ...


200 €
или предлог цена
27 мај 15:22Se prodavaat nivi-placevi na ubavo mesto

Prodavam ubava niva vo katastarska opstina Negorci, koja moze da se k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мај 12:26Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

26 мај 12:23Se izdava namesten trosoben stan na Karaorman Gevgelija

Се изнајмува удобен, модерен и комплетно опремен стан со површина од ...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 мај 12:00STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 мај 09:45Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 19:51atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 19:51Kancelarija, deloven prostor

Se izdava objekt so tri kancelarii sekoja so povrsina od po 20 m2 so ...


1 €
или предлог цена
22 мај 21:04Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 мај 09:30Караорман-Гевгелија

SE PRODAVAAT PLACOVI ZA SEMEJNI STANBENI ZGRADI VO URBANIZIRAN DEL S...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мај 19:25Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам