Подкатегорија:
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prevoz na roba

Najgolem gabarit pogodno za selidbi i prevoz na sekakov vid na roba ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:27вршам превоз

превоз на стоки и селидби


Вчера 23:10Taxi Transport Uslugi

Bitola- Skopje Aerodrom 4500 den. - Bitola Bitola- Ohrid Aerodrom ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:01RENT A CAR

Се издаваат Mercedes-Benz C220 автоматик и Opel Astra 1.6 бензин-плин...


Вчера 18:50Rent a car Bitola

Ла - рент а кар Битола ви нуди изнајмување на возила по најповолни це...


Вчера 11:42PREVOZ -TRANSPORT SO KAMION DO 5.5 TONA!!!

Prevoz uslugi na sekade I vo sekoe vreme niz Bitola I cela Makedonij...


Вчера 10:11Vrsam transport na sekakov vid na roba

Vrsam transport na sekakov vid na roba niz cela Makedonija po najpovo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:41RENT A CAR & APARTMENTS - CHRIZZZ -

Vozilata se iznajmuvaat samo za stranci od Bitola , od drugi gradovi ...


09 авг 20:52RENT A CAR / IZNAJMUVANJE VOZILO

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


09 авг 19:18RENT A CAR ### IZNAJMUVANJE VOZILO ###

*** CENA ZA DO 3 DENA ---> 30 EUR DNEVNO. *** CENA ZA NAD 3 DENA ---...


09 авг 19:18----- RENT A CAR ------- RENTA

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


09 авг 19:18RENT A CAR ×××× IZNAJMUVANJE VOZILO ×××

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


09 авг 19:17*** RENT A CAR *** 20 EUR ***

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


09 авг 19:17PREVOZ, PREVOZ!

PREVOZ, PREVOZ! Transport niz cela Makedonija. Cena povolna. Automo...


1.000 МКД
или предлог цена
08 авг 23:22VIA TIM Prevoz Transport na stoka (превоз транспорт)

Фирмата Дооел ВИА ТИМ брои веке 20 години долгогодишно постоење. Врши...


10 МКД
или предлог цена
08 авг 09:09RENT A CAR / IZNAJMUVANJE VOZILO / РЕНТА

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 23:35Rent a car CABRIO ( IZNAJMUVAM VOZILA )

Renta car vozila Avtomatic i racen menjac Vw passat avtomatic benzi...


07 авг 20:39RENT A CAR / CAR RENTAL

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


07 авг 13:50MEGJUNARODEN I VNATRESEN PREVOZ NA RROBA I SELIDBI

PREVOZ NA SEKAKOV VID NA ROBA VNATRESNO MK I MEGJUNARODNO Kombe so d...


06 авг 11:56MEGJUNARODEN I VNATRESEN PREVOZ NA ROBA I SELIDBI

PREVOZ NA SEKAKOV VID NA ROBA VNATRESNO MK I MEGJUNARODNO Kombe so d...


06 авг 11:56Prevoz Bitola Strumica

Prevoz Bitola Strumica so Kombe Mercedes Sprinter Kombe Citroën Jam...


1 МКД
или предлог цена
04 авг 22:06Prevoz na patnici so vip kombe transport niz mk i posiroko

Transport na patnici so kombe do sakanata destinacija i prevoz so luk...


1 €
или предлог цена
04 авг 09:47Transport

TIM /TREJD Prevoz niz cela Makedonija. Prevoz vo sekoe vreme po po...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 20:17Prevoz Bitola Tetovo Skopje

TIM /TREJD Prevoz na sekakov vid roba od Bitola, Demir Hisar, Kicevo...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 20:17PREVOZ ZA SOLUN

Prevoz za Solun i drugi gradovi vo grcija


100 €
или предлог цена
31 јул 15:51Rent a car ( Iznajmuvam vozila) racen i avtomatik menjac

Rent a car Se Iznajmuvat vozila Mini cooper cabrio racen menjac ben...


31 јул 07:11rent a car MERCEDES AUTOMATIC AVTOMATIK C 220 CDI

iznajmuvam vozilo Mercedes c klassa cdi so najvisoko nivo na oprema ...


29 јул 00:07PREVOZ PANEL

Prevoz na sekakov vid paneli razlicni dolzini sirini Prevoz niz cela ...


1 МКД
или предлог цена
28 јул 19:19Vrsam prevoz za patnici i za preselbi.

Vrsam prevoz za patnici so sharan za 6 patnici niz makedonija isto ta...


10 €
или предлог цена
26 јул 22:30VRSIME PREVOZ SO VOZILA I KOMBINJA

VRSIME PREVOZ SO NOVI VOZILA SITE SE KLIMATIZIRANI VRSIME PREVOZ I...


1 €
или предлог цена
23 јул 17:26TXI Prevoz-Bitola-Prevoz Preselbi So kombe

Preselbi So kombi TAXI Prevoz aerodromi Prevoz TELeconi-071-781-668-(...


1 €
или предлог цена
13 јул 22:29Prevoz transport selidbi 075 534 057

Prevoz transport selidbi 075 534 057


5 €
или предлог цена
13 јул 19:59Taxi Service Bitola - Macedonia and Balkan

Taxi prevoz do site destinacii niz Makedonija i Balkanot Skopje 4700...


100 €
или предлог цена
04 јул 08:58LIMO....TOWNCAR...lIMUZINA za SVADBI

SE PRODAVA A MOZI I ZAMENA Za GRADEZEN MATERIJAL VOZILO,kamion kombe ...


6.500 €
или предлог цена
02 јул 14:58Prevoz so kombe

Prevoz na stoka so kombe do 2,5 tona


1 €
или предлог цена
30 јун 08:42Rent a Car Bitola

Poveke vozila za renta. Viber +38976200200 Whatsapp +38976200200


29 јун 08:31TAXI PREVOZ NIZ MAKEDONIJA I STRANSTVO

➡️Најдобар најефтин најбезбеден превоз на патници до сите Аеродроми, ...


100 €
или предлог цена
18 јун 07:01TAKSI TAXI PREVOZ NIZ MAKEDONIJA I STRANSTVO

➡️Најдобар најефтин најбезбеден превоз на патници до сите Аеродроми, ...


100 €
или предлог цена
17 мај 19:54TRANSPORT NA SEKAKOV VID ROBA IMAME LICENCI ZA NADVOR OD MK

TRANSPORT NA SEKAKOV VID ROBA VO MK I NADVOR OD MK,GI POSEDUVAME SITE...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 16:30Rent a car vw passat automatic ( avtomatik) benzinec

Rent a car vw passat 1.8t benzin full oprema Avtomatik tempomat 20 ...


12 мај 09:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам