113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КАНЦЕЛАРИСКО БИРО

Се продаваат црни канцелариски бироа, оригинално купени од JYSK за 4,...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 13:00Промовирано

КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛИЦИ

Оригиналната цена на првите столици е 18,800 ден. - https://salon29.c...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 13:00Промовирано

КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛИЦИ

Оригиналната цена на првите столици е 18,800 ден. - https://salon29.c...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 13:00КАНЦЕЛАРИСКО БИРО

Се продаваат црни канцелариски бироа, оригинално купени од JYSK за 4,...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 13:00Se prodava kancelarisko biro

Ширина биро 85 cm Висина на биро 72 cm Должина на биро 200 cm Виси...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 08:58Novo biro + 2 Novi fotelji

Se prodava Novo neupotrebivano biro od iverica so dodatok so 2 novi f...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 07:54Izrabotka na mebel po naracka, kancelarii, kujni

Izrabotuvame sekakov vid medel po merka -kujni -spalni sobi -detski s...


1.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

12 авг 18:39Zenski ranec NIKE

Prodavam ranec NIKE, kupen od SportM, vo mnogu dobra sostojba.


1.200 МКД
или предлог цена
12 авг 11:55HP Deskjet 1280 А3 принтер во боја printer

Се продава HP Deskjet 1280 принтер во боја, А3. Работи перфектно, тон...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
10 авг 22:57KOMPLET RABOTNA MASA I STOLICA

masa i stol od drvo so metal masata se podiga pod agol kontakt 070 ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

09 авг 08:23КОВЕРТИ МАРКЕРИ И ДР

КОВЕРТИ НОТЕСИ МАРКЕРИ ПАПКИ СТИКЕРИ И ДР


По Договор
или предлог цена
08 авг 22:18Prodavam kancelariski stolici

Prodavam kancelariski stolici so trkalca vo odlicna sostojba. Koriste...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

08 авг 15:41Prodavam biroa

Se prodavaat biroa idealni za call centar. Cenata e komplet za 8 pozi...


10.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

08 авг 15:41Prodavam biroa (koristeni 1god)

Prodavam 8 biroa Dimenzija 120x80


3.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.200 МКД
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

08 авг 15:41Prodavam kozna fotelja

Prodavam vrtliva fotelja vo top sostojba


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

08 авг 08:56Prodavam vrtliva fotelja

Prodavam vrtliva fotelja


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

08 авг 08:39Rabotna Masa i Skafce

Skafce masivno drvo socuvano


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

05 авг 09:19Shkolska tabla

Se prodava shkolska tabla


100 €
или предлог цена
03 авг 21:39raneci PARFOIS, BENETON, AMERICAN PRINCESso trkalca

prod. ranci so trkalca doneseni od Italija i Швајцарија marka PAR...


1 €
или предлог цена
01 авг 19:32Luksuzna kancelariska masa

Se prodava luksuzna kancelariska masa. Cena 200 eur. Povekje info ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

01 авг 16:47Канцелариска столица JYSK - SKODSBORG

Канцелариска столица од JYSK - SKODSBORG модел, челик и материјал, 5 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

31 јул 13:00комода, полици и шифонјер

се продаваат комода , шифоњер и полици


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

28 јул 18:37Najeftini stolici CENA EKSTRA!!!

Najeftini stolici CENA EKSTRA!!! Stolicite celosno se ispravni, ne s...


2.299 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

26 јул 11:50Parker Jotter penkalo

Продавам скоро ново пенкало, ретро едишн, црна варијанта, 1.0мм. Цен...


300 МКД
или предлог цена
26 јул 08:56PRODAVAM BIROA 50X90

Prodavam biroa 3 komada so fioka za tastatura dimenzii 50 sirina 90...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

20 јул 23:32Prodavam ergonomski kancelariski stolici

Prodavam ergonomski kacelariski stolici na trkalca koristeni malku vo...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

18 јул 09:47Продавам столче на ротирање за работна маса

Продавам столче на ротирање за работна маса Има механизам за подес...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

30 јун 15:32ПРОДАВАМ ФИСКАЛНА КАСА

Продавам фискална каса купена од Давид компјутери, уредно актвирана и...


8.000 МКД
или предлог цена
18 јун 21:11Klupi i stolcinja za uciliste

Prodavam 16 ednosed klupi, 2000 den za klupa i 20 kancelariski stol...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

13 јун 10:29Ukoricuvanje na doktorski magisterski

Pecatenje, ukoricuvanje na magisterski, doktorski, proektni zadaci, s...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 12:11Podravam ranec

Podavam ranec Ferrari


1.800 МКД
или предлог цена
07 јун 23:43ranec so trkalca United Colors of BENETON

prod 4 ranci so trkalca UNITED COLORS OF BENETON, SUPERMAN, SPIDERMA...


1 €
или предлог цена
01 јун 14:15Регистратори Registratori премиум

Малку користени, самостоечки, во одлична состојба регистратори. Прем...


150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски материјали

30 мај 13:55Skolska tabla 3 kom

Prodavam Skolska tabla polovna socuvani so dimenzii 100x100 ima bel...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски материјали

29 мај 10:52NOVI kancelariski stol stolce masa masi

Masa dimenzii 181 x 90.5 x 74 cena 15.000 stolcinjata se prod...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

14 мај 09:31Пулт-биро-шанк полукружна форма

Продавам инфо пулт со две фиоки, медијапан. Цена по договор


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

03 мај 21:53Tabli,korpi

Tabla 120×80 1000den Tabla90x60 800den Korpi za otpad 600de...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 19:14Noz trimer A 4

Se prodava nov kupen 5000,00den


3.000 МКД
или предлог цена
02 мај 19:09Prodavam ranec Basf

Prodavam Basf ranec so trkalca i racka.


60 €
или предлог цена
02 мај 10:01RENBERGET Канцелариски стол/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, 100% полиестер, по...


4.610 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 апр 12:12NOVI SKOLSKI TABLI SO DVE STRANI MARKER I KREDA

TEL 075 248 405 TEL 075 248 405 Нови големи магнетни табли за пишув...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

02 апр 12:52Комплетно уредување на канцаларии и конференциски сали

Комплетно уредете го Вашиот деловен простор со производите од светски...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

28 мар 14:14Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам