Аеродром
                   
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Microsoft Surface Pro 4 Core i7 6650U 8GB RAM

Microsoft Surface Pro 4 - 12.3" - Core i7 6650U - 8 GB RAM - 256 GB S...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

15 фев 12:02kindle paperwhite 4 case futrola

nova futrola za 4 , neupotrebuvana, pogresno naracana so podarok zast...


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

06 фев 08:34ACER iconia TAB 10" 2GB ram 32GB mmc

Prodavam eden od najdobrite serii na teblet marka ACER iconia Tab so ...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 јан 10:25Apple ipad 2 16gb

Apple ipad 2 16gb tabletite se celosno ispravni samo imaat puknato st...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

12 окт 07:472 Tableti Samsung i 1 Quart odlicna sostojba

Prodavam 2 Tableti Samsung, i 1 Quart malku koristen bez grepka. Edni...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

28 сеп 10:452 TABLETI SAMSUNG , I 1 QUART MALKU KORISTEN

Prodavam 2 Tableti Samsung, i 1 Quart mnogu malku koristen bez grepk...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

17 сеп 15:27SAMSUNG GALAXY TAB A6

Prodavam SAMSUNG GALAXY TAB A6 7”vo sostojba ne razlicna od nova.Ist...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

28 авг 09:01FUJITSU STYLISTIC Q775 Procesor core i5 - 5Generacija

Prodavam FUJITSU STYLISTIC Q775 Procesor core i5. 5-generacija. 4GB-R...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

30 јун 07:25Apple ipad 2 16gb wifi +celular 4g

Apple ipad 2 wifi +celular 16gb 4g kako nov celosno ispraven baterij...


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

12 јун 09:31Се продава нов не користен "Samsung" таблет цена по договор.

Самсун таблет не користен.


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

25 апр 18:53APPLE IPAD AIR 2 GOLD 16GB

APPLE IPAD AIR 2 16GB TABLETOT E SO OSTETEN EKRAN OD VNATRESNATA STRA...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

21 апр 00:00Samsung tablet digitalna ramka za sliki

Tabletot e kako Nov. Ima mnogu opcii na nego pokraj vrtenje sliki. US...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

08 мар 20:57Asus Memopad

Se prodava NOV tablet Asus Memopad 7


2.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

03 фев 13:0710” ASUS TRANSFORMER PAD infinity TF101 rrr

Prodavam skoro nov ASUS TRANSFORMER PAD infinity TF101. Tabletot moze...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 ное 09:43APPLE POLNACI ZA AIR AIR2 5-6-7 GENERACIJA

ORGINAL APPLE POLNACI ZA AIR AIR2 5-6-7 GENERACIJA I DRUGI MODELI


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

28 сеп 10:01Prodazba na huawei tablet

Prodavam nov 10 incen tablet huawei, 2 god garancija, cena fiksba


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

19 сеп 10:49SAMSUNG GALAXY TAB A 8 2019

SAMSUNG GALAXY TAB A 8 2019 8 INCEN SO KUTIJA STAR EDEN MESEC SO SKRS...


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

07 дек 13:09Wacom mobile studio pro Creative pen computer13

-WACOM PEN PRO2 -INTEL I7 6567U -WINDOWS 10 PRO -96%ADOBE RGB -IN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

17 ное 20:26OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-AIR2 MINI 1 MINI 2 MINI 3 MINI...


79 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

11 окт 11:51OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD -2-3-4-AIR1-2MINI IPAD PRO SO ICLOUD I BES


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

07 авг 12:33Tablet media com

Tabletot e koristen e kako nov koristen e nekolku meseci no ima mal ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

18 јун 06:27Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам