Подкатегорија:
                   
778 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Вчера 13:00Промовирано

LG FLATRON 19'' monitor

monitorot e super bez nikakva greska.


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:23Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno paku...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 18:55Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno pak...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 18:55Graficka karta ZOTAC NVIDIA GeForce GT610 ZONE Edition HDMI

Graficka karta ZOTAC NVIDIA GeForce GT610 ZONE Edition VGA DVI HDMI ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:55Acer-HN274H 120hz

Продавам потполно 100% исправен 27 инчен монитор acer hn274h кој има ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51  НОВ ОГЛАС

VEGA 64

FUNKCIONALNA VEGA 64. ODLICNA CENA


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43  НОВ ОГЛАС

Se pordavaat 3 graficki karti

AFOX NVIDIA GT440 PCI-E 2GB DDR3 128bit, Chipset GTS440 780MHz Core C...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 13:22DELUX HANTOL

DELUX 600W za cena od 400 den. HANTOL 500W za cena od 400 den dvete ...


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
Вчера 13:22Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Вчера 13:00ASUS безжичен 300Мbs рутер

Рутер Asus модел RT-N12+, oдличен за домашна употреба,малку користен,...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45Gigabyte AMD RADEON RX 6900 XT 16GB

Prodavam ispravna graficka pod garancija do naredna godina. Gigabyte ...


63.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:51RICOH AFICIO SP 231 SF

vo rabotna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 07:15Prodavam asus RX3041

070-487-879 Prodavam ruter so 4-porten svic asus RX3041 upotreben ...


300 МКД
или предлог цена
02 дек 20:54huawei mobile broadband e367 hspa+ usb rotator

070 / 487 - 879 Prodavam huawei mobile broadband e367 hspa+ usb ro...


700 МКД
или предлог цена
02 дек 20:54NOVI GRAFICKI DELL I MSI 3090 SO 1 GOD. GARANCIJA,PROCITAJ.

PRODAVAM NOVI MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24GB, I DELL 3090 2...


1.500 €
или предлог цена
02 дек 11:53Се продава рутер Tenda AC6 AC1200m

Се продава рутер Tenda AC6 AC1200m - 802.11ac со 4 антени (5dBi) Р...


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:13Intel Core 2 Quad Q9550S

Intel Core 2 Quad Q9550S 2.83 GHz


2.000 МКД
или предлог цена
02 дек 00:40Canon g1411 odlicen

Canon g1411 Printer inkcet , mnogu malce trosoci.. !! Nekolku mese...


5.000 МКД
или предлог цена
01 дек 22:36~~~SUBLIMACISKI PRINTER I MASHINI~~~~

~~~SUBLIMACISKI PRINTER I MASHINI~~~~ Epson l3151 Sublimaciski print...


5.000 МКД
или предлог цена
01 дек 22:28Оригинал адаптер-напојување за HP печатач (18W 500mA)

Оригинален адаптер / напојување за HP печатач (18W 500mA 15V 32V) ...


500 МКД
или предлог цена
01 дек 11:32PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 po...


200 МКД
или предлог цена
01 дек 11:03Продавам Apple Magic Trackpad

ПродавамApple Magic Trackpad купен од iStyle. Премалце користен. Праќ...


7.800 МКД
или предлог цена
01 дек 10:24MATICNA PLOCA,PROCESOR I RAM MEMORIJA

Maticna ploca-- ASUS P8H61-MX USB3 Ram memorija--ADATA DDR III 4GB ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
01 дек 08:49Monitor ASUS VA249HE

Screen diagonal: 23.8″ (60.5cm) 16:9, Wide-screen Matrix: VA panel, ...


7.790 МКД
или предлог цена
30 ное 19:18Monitor LG 22MK430H-B

Display Size: 21,5″ 16:9 Resolution: 1920 x 1080 @60hZ Response tim...


7.490 МКД
или предлог цена
30 ное 19:15Monitor Samsung 27" VA Curved

Diagonal 27″/​68.6cm Resolution 1920×1080, 16:9, 82ppi Brightness...


9.990 МКД
или предлог цена
30 ное 19:13USB Adapter

USB Adapter


200 МКД
или предлог цена
30 ное 19:102-vo-1 mini USB Adapter

2-vo-1 mini USB Adapter


350 МКД
или предлог цена
30 ное 19:10Audio USB Adapter

Audio USB Adapter


500 МКД
или предлог цена
30 ное 19:10Audio Jek

Audio Jek


150 МКД
или предлог цена
30 ное 19:09Vebkamera

Vebkamera


1.000 МКД
или предлог цена
30 ное 19:09PS2 Adapter

PS2 Adapter


350 МКД
или предлог цена
30 ное 19:09USB C Adapter

USB C Adapter


350 МКД
или предлог цена
30 ное 19:09USB Hub (Razmnozuvac)

x10 USB 2.0 Hub neiskoristen


500 МКД
или предлог цена
30 ное 19:09Logitech MX Master 3

Proizvodot e vo odlichna sostojba, kako shto mozhete da vidite na sli...


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 19:09Asus GTX 1060 6gb

Se prodava graficka Asus GTX 1060 6gb, prv gazda kupena od DDStore, k...


9.000 МКД
или предлог цена
29 ное 17:09Adapteri Lenovo (Polnaci) za laptop

Polnaci za Lenovo Laptopi


1.900 МКД
или предлог цена
27 ное 14:04(HDDs) Toshiba P300 HDWD240 - 4TB (3.5")

На продажба дискови Toshiba P300 од 4ТБ (5400 RPM / 128MB cache). ...


5.500 МКД
или предлог цена
27 ное 09:36Prodavam Intel i5 3470, Maticna ASROCK P75 PRO3 i 8g DDR3RAM

Se prodava komplet: *Intel i5 3470 3.2ghz *Maticna Ploca ASROCK P7...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
26 ное 19:20Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter

Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
26 ное 18:08Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам