8584 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kia Ceed 2009g 1.4 benzin plin

SAMO DENES OVAA CENA ! Se prodava Kia Ceed 2009 godina, 1.4 benzin...


3.100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.399 €
Прилеп

Автомобили

30 јул 09:36Промовирано

Renault Scenic 1.9 Dci 92kw 2010god.. PERFEKTNA!!

075 307 777 -Elektrika na site stakla -Elektrika na retrovizori ...


55 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

03 авг 01:43Промовирано

VW PASSAT CC SPORT HIGHLINE 2010 2.0 TDI 170KS UNIKAT!

Купена е во Порше Македонија. -Сензори напред и назад, рикверц камер...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

02 авг 11:01Промовирано

Mercedes c250 4matic

Mercedes c250 4 matic 2011 204ks ful oprema 200 000km staklo vredi d...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 02:26Delovi

Reno Klio 1.2 benzin delovi


7 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 02:13Delovi

Delovi za Pezho 206 1.4 benzin


7 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 02:13BMW 120D

Kolata e vo extra sostojba bez nikakvi vlozuvanja po nea.Donesena e o...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 01:23Opel corsa 1.4 8v na delovi

Opel corsa 1.4 8v na delovi motor fabrika i opel zafira na delovi .0...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:09Delovi Zafira

Se prodavat delovi za zafira A 2.2 dti opel corsa b 1.4 8v fabrika na...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:09Opel Astra H 1.9 CDTI

VO BESPREKORNA SOSTOJBA -redovno servisirana -registrirana do 01/2022...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:45Passat 1.9 TDI 131ks

Voziloto e vo ispravna sostojba registrirano do 01.2021 **OD OPREMA ...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:40Opel Corsa A

Kolata za godinata i starosta e extra. Nema korozija i havarii. Dos...


450 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
26.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:25Opel Astra 1.6 cdti Euro 6 - 2016/15

OPEL ASTRA J 1.6 CDTI 81kw/110 ks 2016/15 god. -Najnoviot motor od Op...


8.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:23Volvo

Sr prodava Volvo registrirano do 02.2022 i poluprikolka smit 2007 moz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 23:02GOLF 6 1.4 TSI

Avtomobilot poseduva visoko nivo na oprema, High line, se sto e na ne...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:21Momo 16" 4x100 Bandazi Bandasi Felni Felgi

Bandasite se vo odlicna sostojba Vozeni na Astra H 4x100 Cenata e Fik...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:21Daewoo Nubira

DAEWOO NUBIRA kolata e pali vozi Vnatresnost nema ni edna cigara z...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:17Mercedes-Benz c220 CDI Sport Coupe Panorama evo 3d

ABS senzori za dozd Tempomat 6 brzini zatemneti zadi stakla so a...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:09KTM sxf450 donesen ot Swiss

Top sostojba servisiran 40 rabotni casovi ot servisot Pali na taster ...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 22:08Kawasaki kx450F

Kx450f 2020 pali na taster Novi Gumi servis full Vod a pumpa 900 ev...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
Вчера 22:08PASSAT 2.0 TDI 2007

PASSATOT E VO ODLICNA SOSTOJBA SO DSG AVTOMATSKI MENUVAC I SREDENI DO...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:08VW GOLF 2.0 TDI 110 VO ODLICNA SOSTOJBA

KOLATA E DONESENA OD GERMANIJA


6.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:08delovi za A klasa 2007/8/9 limarija

HAUBA VRATI LAJSNI I DR


5 €
или предлог цена
Вчера 22:03Stopovi za golf 6 orginal

Prodavam Stopovi za golf 6 original kako novi sose sijalici. Cena 150...


140 €
или предлог цена
Вчера 21:24Anatomski sedista za golf 4

Prodavam anatomski sedista za golf 4 mnogu socuvani kako na slikite.C...


Вчера 21:23Преден ГТД браник за голф 6

Се продава нов ГТД браник за голф 6 комплет со лип спојлер,магленки,ц...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:23Se prodava volkswagen passat 2007

Se prodava Pasat 1.9tdi 105ks proizveden 7. 2007g. Klimatronik,vebast...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:15Bandashi za Bmw 15ki

Se prodavaat bandasite,ne se vareni ni ispravani. 15-ki so ET 40 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:10Led сијалици H7 H15

Се продаваат пар лед сијалици H7 и H15, 12V, 6500 K. Сијалиците се ко...


1.999 МКД
или предлог цена
Вчера 20:56Детско Седиште

Се продава детско седиште за во кола до 18 кг. Крајна цена 2500 денар...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:56BMW FABRIKA

BMW 320 e 90 EXRTRA CENA FABRIKA vo odlicna sostojba potrosuvacka 5-6...


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:52RENAULT MAGNUM EURO5 TOP SOSTOJBA

Kamionot e vo maximalno ispravna sostojba, ima kompleten servis na ne...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Прилеп

Камиони

Вчера 20:45Golf VII

Top sostojba Registriran kasko cela godina 4 novi Nokian gumi sh...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.999 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:45Halogenka maglenka DRL za Peugeot Citroen Renault Ford Opel

Се продаваат магленки/халогенки нови кинески и користена оригинал Val...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19SE PRODAVA PEZO 307 1.6HDI,2006GOD.PERFEKTNO CENA 3100EVRA

SE PRODAVA PEZO 307 1.6HDI,2006GOD.FUL OPREMA,VO ODLICNA SOSTOJBA RED...


1.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:48Audi a6

Se prodava Audi a6 3.0 TDI 204ks. Voziloto poseduva visoko nivo na o...


18.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:43SEAT-IBICA 1.2. 2008 REDIZAJN MOZE ZAMENA

Seat Ibica 1.2 2008. Kolata e kako od salon bez nikakva maana. -Ser...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:27Opel Corsa 1.3/95ks/2011g

Se prodava perfektno zachuvana Opel Corsa 1.3 cdti 95 ks 2011 g Eur ...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:26Audi A4 1.8t

1.8t 110kw Klimatronik registrirana ates plin top sostojba 078 302 6...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:18Zadni svetla - shtopovi (Renault Laguna Mk1)

Komplet zadni shtopovi za Renault Laguna Mk1. Tablata shto stoi na ge...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 18:09Zadni svetla - Shtopovi za Renault Laguna MK1

Komplet zadni shtopovi za Renault Laguna Mk1. Tablata shto stoi na ge...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 18:09Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:52Mercedes-Benz 300 SE! W140,benzin-plin! Ekstra

Mercedes-Benz 300 SE ,модел W140, *ФАМОЗЕН СЛОН*, 1992- год, НАЈВИСОК...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:52Страна 1 од 215

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам